Návrat trollaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:270
Počet zobrazení:3 444

Dnes uvidíte, jak probíhá taková obyčejná bouřka ve Skotsku, povedené zakončení interview a nakonec další asijská zajímavost s názvem prstové Taekwondo. Jakou příchuť by měla vaše buchta? - Všichni ví, že moje oblíbená příchuť je Fenton. - M&M's. Mám hladový oči. - Příchuť zvětralého piva a výčitek. - Jakoukoliv. Jsem osamělý. - Chutnala by jako bílá socka.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Rozhodl jsem se, že si dnes vezmu brýle. Pokud se vám líbí, tak je to skvělý. Jestli ne, tak si můžete zahrát hru, při který půjdete do prd*le. První video mělo milion zhlédnutí za 5 dnů a jde o Skoty, kteří zapli kameru během bouřky a uviděli tohle. Odkud se tam ta gigantická trampolína vzala? To přijel do města cirkus? Dál poletí trpaslíci a klauni? Znamená to, že někomu chybí trampolína. Malá holčička pláče, černocha obviňují z krádeže. Ten týpek má skvělý přízvuk. V Americe by to znělo takhle: "Kur*adrát, zlato.

Ten drahej skákací přístroj těch teplejch děcek se kutálí po ulici." Nevím, jak se to dělá ve Skotsku, ale objevit se to na mým dvorku, nechám si to. Další video je starý, ale dobrý. Jde o rozhovor s tímhle chlápkem. Jo, přesně s tímhle. Ten jedinej chlápek v záběru. Pořád mluví a mluví bůhví o čem. "...ve výsledku trvá změna hodně dlouhou dobu. I těm nejlepším na světě." Hej, uklidněte se. Já jsem taky zažil špatný interview a taky jsem jednou dostal pytlíkem do obličeje. Není to ta igelitka z Americký krásy?

Co to je vůbec za pytlík? Když právě nedusí malý děti, připlesknou se chlápkovi na tvář. Můžete se na to dívat stále dokola a pořád je to vtipný. Souhlasím s názorem toho chlápka, ale pytlíkovo tvrzení je taky zajímavé. "Ten pytlík stojí za prd a ty taky. Určitě máš rád igelitky plný penisů." Trolle, kde jsi byl? "Máš účes jako lesba." Jsem rád, že jsi zpátky.

Poslední video je skvělý a mělo 800 000 zhlédnutí. Jde o chlápka, který je asi z Koreje a předvádí prstové taekwondo? Tohle video je, ruku na srdce, jedno z nejzajímavějších za tento týden. Odkud ten chlápek je? Z Rukytnice nad Jizerou? Tohle video je záruka dobré zábavy. Jestli je Taekwondo ruka bojovník proti zločinu, kdo jsou padouši? Věc? Ta rukavice z Hamburger Helperu? Nebo se chová jako správný hrdina a bojuje proti lži, která má krátké nohy?

Nejlepší část je, když se snaží zlomit sušenku, pokazí to a přeskočí mu. Jinak to video mám z druhé ruky, takže za toho chlápka neručím. Jeho nejoblíbenější film? "Jedna ruka netleská." A víte, jak řekne holce, aby mu to udělala rukou? Dělej! "Debilnější vtip jsem neslyšel... a taky máš účes jako lesba." Ale víte, co není vtip? Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ten se ptá: - "Ahoj, Rayi.

Moje otázka dne zní: Kdo by vyhrál? Batman nebo Superman?" Nevím, Lexi Luthore. Kdo by tedy vyhrál souboj mezi Batmanem nebo Supermanem? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Jakou příchuť by měla vaše buchta? - Přesně.

Musíme bejt... - Míň agresivnější. Taky nepřijdu do sámošky a neřvu na ně, že chci mlíko. "Nejteplejší mlíko na světě." Co to znamená? Dělám si jen legraci, lidi. Měli bysme udělat vtip o nasazování igelitky na dětskou hlavu. Zatraceně. Radší mlč, Steve. Ztřískám ty sociální sítě! Máme radši tlustýho Raye.

Chceme zpátky tlustýho Raye. Zasr*nej tlustej Ray. Masturboval jsem u toho. Klikněte na "líbí se". To je bezva. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Palec nahoru, kdo si na stole zkoušel prstové Taekwondo a nešlo mu to.. :D

190

Odpovědět

1:24 Ten pytlík to zabil :DDD

180

Odpovědět

1:33 Ray plivnul :D

180

Odpovědět

k otazke dna asi tolko
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/1763657_700b.jpg

180

Odpovědět

A to měl Bruce už asi 70 let zatímco Klark byl pořád tejnej.

181

Odpovědět

Ten fight byl actualy už v jednom komixu a vyhrál ho bez překvápka batman.

181

Odpovědět

Mates: mozna to jen neni zrovna tvuj salek humoru :) kazdy ma jinaci smysl pro humor....

180

Odpovědět

Jasně že Batman Superman je proti němu malej pán

182

Odpovědět

podla mna zatial najlepsi diel :D hhh

189

Odpovědět

Já nevim.... už mám zkouklej asi 10 díl a pořád nuda.

1813

Odpovědět

Jednoznačně Superman ! :]

1810

Odpovědět

největší problém překladu takovýhlech pořadů? ty nepřeložitelný vtipy... ale tady se to povedlo na jedničku ;)

181

Odpovědět

RIP Megaupload :-(

182

Odpovědět

Superman mi nesahá ani po kolena. Jasně že bych vyhrál já.

185

Odpovědět

Omlouvám se. Odpovědi jsou už přeložené.

181

Další