Nazí pro JežíšeEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:325
Počet zobrazení:6 387

Tak se mrkneme, co tu máme dnes. Jedna parkourová nehoda, stupidní a homosexualitou zavánějící sázka a božský erotický kalendář.

Přepis titulků

Šťastný Kolumbův den, přátelé. Alespoň mají Indiáni den volna. Oni totiž nemají práci. Dělám si z Indiánů legraci. Koukněte teď ale na jeden z nejlepších parkourových skoků. Tenhle týpek jen potřebuje skočit odsud až sem. Takhle se provádí vasektomie v zemích třetího světa. Týpek si dal ránu do koulí a do ksichtu v tu samou chvíli. Pak vstane a říká si: "To je fajn. Rozchodím to. Koukněte, jak jsem nabušenej." Jak si může nedopatřením změnit pohlaví?

Chlápek. Holka. Dal jsem to video na Twitter a Kaleb Springer napsal: "Bejt černoch, tak to dá." A taky by měl určitě větší pé*o. O co ti jako jde? Tohle pak ale napsal Taylor Sparkman: "Japoncům nikdy nešlo přistávání. Vždycky to jen někam naprali." Odkaz na piloty kamikaze?

Vážně? To není vtipný, lidi. Je to raysistický. Tohle video bylo fakt populární. Ani nevím, co se tam vlastně děje. Jde o nějakou sázku zahrnující ranč dresing. Sami uvidíte. "Dvě vteřiny budu stříkat Mikovi do pusy a on pak musí spolknout, co mu tam zůstane. Když to neudělá, tak prohraje 10 dolarů. Neudusím tě. Zakloň víc tu hlavu." Nezněla celá ta věc jako dialog z gay porna vašeho táty? "Dvě vteřiny budu stříkat Mikovi do pusy. Budeš počítat 'jednadvacet, jednadvacet'. A on pak musí spolknout, co mu tam zůstane."

Nevím, jestli jste si všimli, ale název videa je "Ranč polykání". Na tom ranči jsem byl. Je to chlapskej ranč. Není nad trochu dresingového bukkake, které vám ukáže, jací nejsou vaši přátelé. Fakt je to pěknej humus. Vezměte celer a ukliďte to. Smutný je, že se vsadil s kámošem, který ani ty prachy nemá. "A těch deset babek mi dáš, až je dostaneš?" Celejch deset dolarů? Panečku! Bejt to Tijuana, tak mám na šlapku. Jenže on to ani nespolkne jako hodná děvka a těch 10 dolarů vůbec nedostane.

Takhle vypadala vaše mladá, když jsem s ní včera skončil. Mimochodem, já zbožňuju a respektuju ženy. Všechny čubky a šlapky se shodnou, že nejsem sexista. Máte rádi kozičky, že jo? Tenhle kostel potřeboval vybrat nějaké peníze, tak jejich členové nafotili sexy kalendář. Pánové, užijte si kozičky. "Podívejte na chlapce z farnosti ve Freiminghamu, kteří se svlékli, aby vybrali peníze pro svůj kostel.

Můžete vyrazit na golf s panem Srpnem. Tady pan Březen hraje na zakrývající banjo. A co teprve tenhle jezdec. Dejte pozor, holky, na pana Září." "I staré tělo má svoji eleganci." "Elegance" není právě to slovo, co bych tady použil, ale fajn. Chlapi se dali dohromady, aby nafotili kalendář pro svůj kostel. Nevím tedy, komu se bude chtít dívat na odporný stařecký koule, který vypadaj jako starej pomuchlanej igelitovej pytlík. Je pravda, že to dělají kvůli Ježíšovi?

Já ho totiž znám. Ježíši, pojď sem. Moc ti fandím. Koukni na tenhle kalendář. Ježiši. Vím, že Bůh všechno vidí, ale tohle rozhodně vidět nechce. A co to je vůbec za kostel? Jestli je katolický, neviděly je děti už dávno nahý? Přiznávám, že některý ty fotky jsou zatraceně srandovní. Moc se mi líbí koule tohohle chlápka. "Pan Prosinec tou raketou určitě rozmáznul pár brouků."

"Všichni se mi vyhnuli, jen komáři ne." Tuhle mám taky rád. Není tam žádná ženská, to je pouze jeho velkej porost. A potom tahle, kde sedí nazí v kostelních lavicích. Doufám, že to potom utřeli. Jinak by se tam v neděli modlilo v kaluži prdelního potu. Jestli máte okolo 10 babek, tak si ten kalendář můžete koupit. Myslím, že víme, kdo si to dovolit nemůže.

TENHLE DEBIL Jestli tohle nepodpoří polykání, tak už nevím co. Ale víte, co polyká? Otázka dne, která je od uživatele jménem... a ta se ptá: On se ptá: A polyká, takže je to fuk. "Co máte v batohu?" Tenhle tam má asi drogy, ale co je v tom vašem? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co děláte pozdě v noci? ...dokazují, že nikdy není pozdě na to říct: "Jsme sexy." "Ovuluji." Vážně? Každou noc? "Jím salát v šatníku." Co to sakra... "Agresivně masturbuji."

"Potichu pláči a obaluji se starými strunami od kytary." Potřebuješ pomoc. "Jste sami? Zaflirtujte si se sexy dívkami přes webkameru." Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Zmiz odsud, klapko. Nesnáším, když lidi hledají logický vysvětlení vtipu. Proč by měla slepice přecházet silnici? Proč není ve svým kurníku? Proč by rabín a kněz vcházeli do baru?

Co by tam měli dělat? To je větší než Rayova druhá modrá žíla. Líbí se mi, jak se každou epizodou snažíme bejt víc rasistický. Plácnem si za homosexuální sex? Plácnem si za anální sex? Co děláš, Lanci? Vyrušuješ. Neměl bys ale říct: "Ježiši!" Vypadáš, že potřebuješ společnost.

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

JESUS MAN

181

Odpovědět

i cant belive you so much like that girl with big boobs .... What are you Gay ?!

181

Odpovědět

dneska sem musel spatny hodnoceny za to naprosto nechutny video.. ale jinak dobry

188

Odpovědět

ježíš zabil

jesus come here and look at that kalendar here ... oh! JESUS! :D:D

181

Odpovědět

Ou Jesus!!!!

182

Odpovědět

Jezis byl nejlepsi :D

193

Odpovědět

Perfektny diel, ale vazne suhlasim s Punkym...

1810

Odpovědět

To dabovani tech otazek je pekne na picu

1828

Odpovědět

skvělej díl

183

Odpovědět

Pri tom skokanovi som sa fakt dobre zabavil.

183

Odpovědět

tenhle díl byl skvělej :D

183

Odpovědět

konečně po dlouhý době díl, u kterýho sem se upřímně zasmál ;)

183

Odpovědět

...: Definitely.

182

Odpovědět

is it wierd the i have i boner ?

1819

Odpovědět

hej jezus come here, come here....
.....OH JEZUS ! :D

182

Další