Nehoda při skydivinguEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:289
Počet zobrazení:4 254

V předvánoční epizodě se podíváme na několik videí souvisejících s proběhlým Díkůvzdáním. Narušený průvod, rozezleného nakupujícího a parašutisty, kteří by měli vzdát dík všem svatým.

Přepis titulků

Lidi na internetu vůbec netuší, co to znamená, když je něco "starý". Něco vyjde před týdnem a oni hned: "To je starý!" Tohle video ale celkem starý je. Pochází z roku 1997, nedávno ho znovu nahráli a teď má milion zhlédnutí nebo tak nějak. Je to z průvodu během Díkůvzdání a mrkněte na tohohle nafukovacího Barneyho. Nejlepší na tom je, že jsem si představil, jak děti brečí na chodníku: "Ne! Barney umírá!" Sklapni, sráči!

Ne, dělám si legraci. Děti mám rád. Tohle je jen kreativní způsob, jak pořad říká, že byl zrušen. Takhle by měli zabít všechny postavy z televizních pořadů. Kdo by nechtěl vidět Honey Boo Boo roztrženou vejpůl? Kdyby byl Barney Mexičan, vypadly by z něj sladkosti. Ještě chci dodat, jak mě to video rozveselilo. Když jsem byl malej, Barneyho jsem nenáviděl. Dokážete si mě představit jako toho malýho kluka s velkou hlavou, jak říká: "Seru na Barneyho!"

Nikdy jsem nebyl nakupovat na Černej pátek, hlavně protože nemám rád lidský bytosti. Jsem antisociální? Nemohl by to být týden po Díkůvzdání, abysme tu neměli video z Černýho pátku. O jaké jde tedy tenhle rok? S milionem zhlédnutí jde asi o partu teenagerů, kteří nachytávají nakupující ve Walmartu. Tady je schovanej tenhle kluk, který pokřikuje na kolemjdoucí. Celkem neškodný, abych řekl pravdu, jenže jeden chlápek na něj vystartuje. "Vylez ven!

Co tam kurva děláš? Ethane, jdi na stranu. Tě zabiju. Bože, jen klid." Opravte mě, jestli se mýlím, ale určitě byl porušen zákon, když tý holce vyrazil ten mobil z ruky. Jako opravdu? Je to jen parta dětí, co provokuje. Není nutný říkat věci jako: "Tě zabiju." Je vám jasný, že jde do tuhýho, když vám lidi vyhrožujou lámanou angličtinou.

Tě zabiju! Kopnu tě pěstí! Udělám ti mrd na ksichtu! Mimochodem, nepřipomíná vám to tak trochu ten lehce rasistický mem se zklamaným asijským tátou? Proč se schováváš ve Walmartu? Proč se neschováváš v knihovně a nestuduješ? Tvůj bratranec už doktor! Nemám syna! Potom, co té holce vyrazí mobil z ruky, to video skončí, takže nevíme, co se pak dělo. Doufám, že to skončilo dobře. Podívejte se na to z téhle stránky. Pokud potřebuje nový mobil, jsou ve Walmartu a právě tam probíhají výprodeje.

Poslední video je výborný. Je to jedna z těch věcí, co se natočí a vy nemůžete uvěřit, že ji máte možnost vidět. Jedná se o unikátní situaci ve Wisconsinu, kde máte dvě letadla plná parašutistů, která do sebe narazí. Nejlepší na tom je, že má každý z těch parašutistů GoPro kameru, takže to můžete vidět z různých úhlů. Zázrakem všech devět lidí přežilo.

Jinak bych z něj nebyl tak nadšenej. Nejdřív mi nedocházelo, co se stalo. Takovýho prostoru na nebi a oni se srazí? SMSkovali při letu? Ukázalo se, že prováděli věc, která se jmenuje "tracking seskok", jedno z křídel se odpojilo, jak vidíte tady a tady ve zpomaleném záběru. A jak to vlastně funguje, když se letadla srazí? Můžete požadovat od pojišťovny odškodnění? Rád bych si nechal proplatit svoji bolest a utrpení.

Jak jsem ale říkal, všichni přežili, pouze pilot musel být ošetřen s pár škrábanci, ale je v pohodě. Všichni jsou v pohodě, kromě tohohle chlápka. A taky Barneyho. Kromě toho všeho to šťastný konec byl. Nezapomeňte mrknout na celá videa, odkazy jsou dole v popisku. Uvidíme se v podcastu za pár dní. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji.

Tohle je povinná zmínka o Riley Rewind, webseriálu, který jsem režíroval. Vychází příští týden, nezapomeňte se dívat. Trailer je už venku, tak mu jděte projevit nějakou lásku. A já vás budu milovat nazpátek tím nejúchylnějším způsobem. Nevím, kam tenhle rozhovor míří. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Obama má mobil. Zázrakem všech devět lidí přežilo. Jinak bych z videa nebyl tak nadšenej. Všichni umřeli, není to nádhera?

Proč se někdo nenaučil splachovat potom, co se vysere?

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Docela se na to jeho Riley Rewind těším. Budete překládat?

10

Odpovědět

Mohl by mi někdo vysvětlit, o čem jsou ty podcasty? Všiml jsem si, že i FreddieW je dělá.. Díky :)

20

Odpovědět

Tak jediny zajimavy video bylo posledni a vtipnost? to uz i ten rusak to ma vtipnejsi videa

1435

Odpovědět

Nevim kdy udelal to video, ale ten posledni klip je asi 2 nebo 3 mesice starej..

316