Nejděsivější atrakce všech dobEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:413
Počet zobrazení:4 719

Dnes nás čeká 60% ruská epizoda se šikovnými stěhováky, koňmi pod a nad kapotou a atrakcí jen pro silné povahy.

Přepis titulků

Brzy se přestěhuju do nového bytu a stěhování je vážně hrůza. Vždycky něco po cestě rozbijete nebo poztrácíte. Mrkněte na tyhle chlápky. Přemísťují nějaký betonový válec. Nevím, proč nepoužijí rampu, ale asi předpokládali, že ten válec vystrčí a on v bezpečí dopadne na ty pneumatiky. Ještě to posuňte blíž. Ještě trochu, dopadne to na ty gumy. Perfektní.

Nejlepší na tom není ten rozbitý válec, ale to, jak tam strašně dlouho mlčky stojí. Když na to budete zírat dostatečně dlouho, tak se zase složí dohromady. "Kdo by to byl panečku řekl, že se to rozbije..." Údajně jsou to Rusové. Rusové a válec, to je kombinace, ze který se ještě teď válím smíchy. Když jsme u Rusů... Měli bychom si říkat "Ruská show", protože skoro každý video je z Ruska. Než se na to video ale podíváme, chci předem říct, že je ten kůň asi v pořádku. Zaprvé, proč běhají ty koně mezi autama?

Neměli byste to dělat vy? Neměli by bejt přivázaný u hostince? U ohrady? U Plivání a chcaní? Je mi toho koně líto, právě ho přece sundala dodávka. Je v pohodě? Nevím, nejsem žádnej zaříkávač koní. Taky mě nikdy netrefilo auto. Až se tak stane, dám vám vědět. Asi to bude bolet. Řekl bych, že je v pohodě. Tady sice trochu kulhá, ale je na nohou. Tady mu tedy něco visí u huby. Je to kus masa nebo postroj? Nevím. Doufám, že je v pohodě. Je mi z toho videa divně. Měli bychom ho vzít do koněmocnice.

Znáte takový ty katapulty na poutích? Byli jste už na nějakých? Ne? Díky, neuvěřitelně krásný muži, který nechápe rétoriku. Tady je tedy jeden pár, kteří jsou na tom katapultu. Vypadá to celkem děsivě, ale asi po minutě ten chlápek omdlí. "Co se stalo? Asi jsem omdlel." Dvě věci: 1) Všichni weboví doktoři v komentářích tvrdí, že má ten týpek srdeční vadu a měl by jít na vyšetření, což může i nemusí být pravda, ale těžko diagnostikujete vadu podle zrnitýho videa.

Já bych řekl, že měl prostě nával, ale jak říkám, nejsem zaříkávač koní. Nejsem doktor, ale na jednoho si hraju v posteli. Mrkněte ale na to, on omdlí znova! Za 2) Mě na tyhle atrakce nikdy nedostanete a není to kvůli tomu, že nejsem dostatečně vysokej, ale protože jsou znova sestavovaný každý 2 nebo 3 týdny. Půlku těch hrůz drží pohromadě jen lepenka a víra. Kdybych na to šel, tak taky omdlím a museli byste mě oživovat z úst do penisu. Nic proti kolotočářům, ale přijde mi, že to nemají v hlavě v pořádku a jedou na perníku.

A když se nestarají o svoje zuby, tak určitě ani o ty atrakce. Co kdyby je skládali tyhle lidi? Kecám. Nevím, jestli kolotočáři fetujou a tak podobně, ale ty pouťový atrakce jsou fakt ošemetný a nevlezu na ně. A musím ocenit toho chlápka, protože po tom všem tvrdí, že chce jet znova. "Jedeme znova. Hoďte mi to na účet!" To je pro tenhle týden vše. Musím za Julianem, protože budeme stříhat Riley Rewind, který vyjde asi tohle léto, takže čekejte a těšte se. Uvidíme se příští čtvrtek.

Ne, nedělej to. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Já a kluci se dojdem napít tam k Plivání a chcaní. Šel bych do strip klubu nazvanýho Plivání a chcaní. Chceš vidět moji opičku? Řeknu vám sexuální příhody z mých studentských let, ale předem chci oznámit, že ten kůň je asi v pohodě.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tuesday = úterý !
Thursday= čtvrtek !
Hrozný překlad !!

189

Odpovědět

A další se našel. Koukni na předchozí video a přečti si komentáře.

191

Odpovědět

weboví doktoři :D

180

Odpovědět

Hej čaute... Počúvajte ľudia chcel by som sa spýtať keby ja začnem robiť to, že začnem komentovať virálne videá asi 3 na jednu epizódu samozrejme s inými vtipmi poznámkami a všetkým len že či by to ľudia zniesli alebo, či to nie je opakovanie po ňom ale tak neviem vyjadrovať sa k virálnym videám by nemalo byť opakovanie po RWJ... Napíšte mi váš názor. Ďakujem.

1820

Odpovědět

Nechci rýpat, ale pro správnost překladu: Neříká náhodou na konci další úterý (a ne čtvrtek)? :)

189

Odpovědět

Aha, už si čtu, že to je kvůli tomuhle webu, ok. Nakonec, je to váš web :D

181

Odpovědět

Lepenka a víra :D

200

Odpovědět

aspoň už víme, odkud pochází to koňský maso

188

Odpovědět

Tak to bylo ze slabšího soudku...

1827

Odpovědět

Uf, tak ještě, že jsem na té věci byla ještě před tímto videem, jinak by mě na to nikdo nedostal :D. A ti Rusové... chudáci, ta minuta ticha/překvapení/zoufalství... :D

191

Odpovědět

To se jim zrovna honilo v hlavě, co na to řekne šéf :-) Každopádně se to dalo čekat, dá se popřemýšlet o jejich inteligenci, když to ani jednomu z nich nedošlo...

200

Odpovědět

nie je to zle ale už to je ako by to robil len zo zvyku alebo skor ako svoju robotu

188

Odpovědět

mne je ten chlap co to moderuje neskutocne nesympaticky, ale fest...

ale video samozrejme dobre

1849

Odpovědět

když byste nevěděli, proč je ta holčina v posledním videu tak spokojená http://www.youtube.com/watch?v=eUothqMbafI

181

Odpovědět

super, jen menší připomínka k překladu, není to betonový válec, ale skruž, a izolepa není lepenka ;)

186

Odpovědět

Kdyby to přeložil jako skruž, tak by pak ten vtip překládal horko těžko :)

190

Odpovědět

+ToxyPřesně tak. A hlavně i v angličtině to říká špatně...

180

Odpovědět

3:53 - Tuesday je úterý, ne čtrvtek :)

1831

Odpovědět

To vie aj debil , ale debil nevie že video bude na tomto webe preložené v štvrtok... takže preto tam je štvrtok :)

191

Odpovědět

ale na videacesky se přidávají díly ve čtvrtek :)

191

Odpovědět

+mikihansTak to je pak jasný :)

182

Odpovědět

Nemůžu z toho, jak se u Koněmocnice na konci tak usměje..:D

191

Odpovědět

Kim Jong-un :D :D :D

181

Odpovědět

3 minuty po uvedení videa už je ohodnoceno.. jednou hvězdičkou... Tady někdo sestrojil stroj času a je to moula :O :D

193

Odpovědět

Mně ten díl tak špatný nepřišel, hlavně první půlka :D

195

Odpovědět

To hodnotil nejaký "inteligent" ktorý to video ani nevidel ale spravil to len tak zo zvyku.

193

Odpovědět

+Mars10A nebo to video viděl v úterý na youtube...

191

Odpovědět

+Mars10Nebo ve středu.

190
Další