Nejhlasitější basa na světěEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:432
Počet zobrazení:6 021

Ruská jízda autem, polidštěný bobr a ukázka, jak chodí lenochodi na záchod, jedině v Equals Three.

Přepis titulků

Čau, lidi. Teď trochu vážně, na útěku je jeden pedofil. Chtěl jsem vás na to upozornit. Pokud uvidíte tohoto muže, okamžitě volejte na policii. Mrkněte na tohle, stalo se to virálním nedávno a jmenuje se to "V sovětském Rusku basy vohulí vás". Tyhle Rusové jsou asi z Comptonu. Nechci znít jako váš zpitej děda, ale proč by chtěly mít dnešní děcka tak hluboký basy?

Samá Hippity-Hop hudba, YOLO a otevřený gangbang styl. Když se podíváte na tohoto muže, zjistíte, že se z nich baví nejvíc. Takhle šťastnej nebyl roky, je to pro něj jako Disneyland. Co se sakra děje uvnitř toho auta? To je podložka na jógu? Pije tenhle týpek javorovej sirup? A kouří tenhle chlápek špeka? Taky bych chtěl na pařbu, na kterou jedou. Je to jóga párty s vaflema. Tady je tenhle bobr. Myslíš Justina Bobra?

Jen klid, ten to není. Je to skutečný bobr z oregonské zoo, který mává na jednu holčičku. Je to vážně roztomilý, mělo 400 000 zhlédnutí za 2 měsíce. No jasně, tohle je rozkošný, když bobr okázale mává na dítě. Ale když to udělám já... Možná že vůbec nemává, ale volá o pomoc. "Pomoz mi! Pro lásku boží, přestaň mávat a pomoz mi, já se tady topím!" Je to vtipný, protože si bobr myslí, že je člověk.

Je to vtipný, protože si bobr myslí, že má duši a že ho Ježíš miluje, ale nemiluje. Moc se mi to video líbí, bobři jsou vážně roztomilí, ale lidé takhle vůbec nemávají. Co kdybysme při každém setkání dělali... Pokud jste stejní jako já, strávili jste většinu vašeho dospělého života přemýšlením nad tím, jak lenochodi kadí. Naštěstí Animal Planet konečně vyslyšela naše modlitby s tímto virálním videem, ve kterém se učí malí lenochodi chodit na velkou. "Divocí lenochodi mají excentrické vyměšovací návyky.

Učení, jak chodit na velkou, je jejich důležitou součástí života. Lenochodi chodí na záchod pouze 1x týdně, takže je nutné si to pořádně vychutnat. Tak pojď, Toby, do toho. Vím, že je to poprvé, ale to zvládneš. Vím, že to dokážeš, tak do toho. No koukni, cos udělal." Lenochodi objímají stromy, pokaždý, co se jdou vykadit. A ještě chodí jen jednou týdně, takže když to na ně přijde, mají ten největší a nejlacinější úsměv.

Nikdo teď nechoďte k tomu stromu tak 35 nebo 45 minut. Mimochodem, protože jsem skutečný herec, snažil jsem se obejmout strom a jít na záchod, není to ale žádná hračka. Naskýtá se otázka, pokud lenochod objímá při kadění stromy, vytře se pak menším lenochodem? No jasně, lenochod je stejnej jak ten bobr, objímá stromy, když kadí a je to hrozně roztomilý, ale když já obejmu telefonní stožár a chci jít na velkou, tak se musí volat policie.

Když jsme u policie, bacha na tohohle úchyla. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Omlouvám se, lidi, ale jsem vážně unavenej, pracoval jsem s Annou 12 hodin denně na natáčení narativního projektu Riley Rewind, který vám hrozně rád ukážu, ale ještě před sebou máme další 2 měsíce. Bude to vážně boží, no nic. Do tý doby...

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Gangbang style =DDD

191

Odpovědět

Přikláním se k názoru, že je název poněkud matoucí, osobně jsem čekal hudební nástroj, nikoliv vypeckovanou repro soustavu s naprosto epickým subwooferem, nevadí, že je tam ta hudba přidaná až dodatečně..

190

Odpovědět

Videa dobrý, ale ty jeho vtipy dneska slabší -> 8/10

1810

Odpovědět

Přesně jsem tušil že na konci zamává! :D
A toho bobra dabovala Anna, že ano? :D

194

Odpovědět

Víte co děla lenochod v hořícím lese?....Taky hoří :D

193

Odpovědět

Nehnevajte sa, ale bass preložiť ako basa je kravina :) Bassom sa myslí dunivý tón, ktorý vydávajú subwoofery v aute :)

187

Odpovědět

A co ten dunivý tón asi vydává? :)

1852

Odpovědět

+BrousitchSubwoofer. Pokiaľ správne chápem, basa je hudobný nástroj (kontrabass alebo bassgitara, v tomto obore sa nevyznám ak mám pravdu povedať.) Ale oni mali v aute subwoofery (reproduktor reproduktorovej sústavy, určený na vysielanie zvuku "basovej frekvencie") nie basu ako nástroj.

190

Odpovědět

+BrousitchBass ako slovo sa neprekladá :) http://en.wikipedia.org/wiki/Bass_(sound)

180

Odpovědět

+BrousitchŘekl bych, že ta hudba je tam přidaná až dodatečně :D

184

Odpovědět

+BrousitchLuko17: řekl bych, že se to překládá jako "basy". Například na ekvalizéru upravuješ basy a výšky, anglicky bass a treble.

Takže správnější by asi bylo "Nejhlasitější basy na světě".

180

Odpovědět

+BrousitchMyslím, že to prakticky neni preklad, iba množné číslo :) Môže tam byť aj basy, prečo nie :)

181

Odpovědět

+BrousitchDivím se že vůbec chodíte na tenhle web když všichni tak perfektně ovládáte angličtinu -_-

189

Odpovědět

+BrousitchV tomto konkrétním případě zesilovač (PA) zkratovaný na výstupu, kdo někdy hrál na el. kytaru a během hry ji zkusil do PA zapojit, tak to slyšel, indukovaný brum (50 Hz) ze sítě, nebo když je kabel špatně stíněný. Není to hráno na nějaký hudební nástroj, i když elektronicky se to simulovat samozřejmě také dá. S basy (tóny) nebo basou (hud. nástrojem) to nemá nic společného.

180

Odpovědět

No však, bass alias basa/basy, alespoň tak jsme tomu vždycky říkali ...

1816

Odpovědět

moh by mi někdo vysvětlit, proč se ten díl menuje "Nejhlasitější basa na světě"?

189

Odpovědět

To kvůli tomu prvnímu videu, což podle mě bylo to nejvtipnější v téhle epizodě, jinak teda dneska docela slabý :(

1825

Odpovědět

+ToxyCože? A výraz lenochoda pří 'chození na velkou' ti vtipné nepřišlo? Protože já jsem se u toho skoro po''chodil na velkou'' smíchy, a to je jedna z mála příležitostí kdy se u videa opravdu nahlas směju :D

198

Odpovědět

+ToxyAni ne...Nevím, minulá epizoda mi přišla suprová, ale tahle mi nějak nesedla.

189