Nejhnusnější ksicht na světěEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:425
Počet zobrazení:4 475

Dnes uvidíte atraktivní zápasnici, návod, jak jet autobusem zadarmo, vnitřek medvědí tlamy a spoustu dvojsmyslů složitých na překlad.

Přepis titulků

Minule jsem hovořil o virálním videu a naprosto zřetelně jsem řekl: "Abych nebloudil do nekonečna." Ale vy jste si mysleli, že jsem řekl: "Abych vám nevloudil dildo do konečníku." To jsem totiž neřekl už od vysoký. Ty vaše zvrácený myšlenky, dilda a gangbang style. Tak začneme. Dámy a pánové, představuji vám nejlepší výraz internetu. Co za démona jí to vlezlo do zadku? Nevypadá ta holka, že je s ní v posteli velká sranda?

Takový intenzivní výraz. Holka, zklidni se. Dej si trochu Xanaxu, ježiši. Ukaž mi válečnou tvář! Hov*o, nepřesvědčilas mě! Ukaž mi opravdovou válečnou tvář! Zapracuj na tom. Vím, že Taylor Swift zpívá opravdu dobře, ale vždy, co ji začnou hrát v rádiu, slyším tohle. Nebudu vám ale loudit dildo do konečníku, ta holka nakonec bohužel prohrála. Já vím, ale nemůžete jí to mít za zlé.

Jsem si totiž stoprocentně jistý, že by mi nakopala prdel. Mrkněte na tohle video, je úžasný! Uvidíte ho a budete reagovat takhle. Mělo to nevídaných pět milionů zhlédnutí a jde o městský autobus, který trefí srnku. Ty vole, ten šmejd prolítl přímo předním sklem. Zvláštní a šťastnou shodou okolností to vypadá, že není zraněnej. Je to celkem frustrující, protože my víme, že ty dveře jsou přímo tam, ale ta srnka prostě nevyběhne.

Jako když otevřete mouše okno a ta mrcha se prostě nemůže trefit. A jsem jediný, kdo si všiml, že ta srnka nezaplatila jízdné? Pěkně se veze zadáčo a nikdo nic neřekne. Moje daně umožní tý srnce, aby jela autobusem zadarmo. Zasra*ej Obama. Kdyby ale platit musela, asi bych z toho byl celej jelen. Podle novinových článků ta srnka nakonec vyběhla a zamířila zpátky do lesa. Víc už se tam nepíše. Nevíme tedy, jestli je v pohodě nebo co se s ní stalo.

Doufám, že je v pohodě. Už jste někdy viděli vnitřek medvědí tlamy? Jasně že jo... To bylo divný, začnu odznova. Už jste viděli nahýho dospělýho chlapa? To taky ne, ještě jednou. Tohle video je víceméně o medvědovi. Jo, mám to!

Mrkněte na to, tento týden to mělo milion zhlédnutí. Týpek připravil GoPro kameru, aby mohl natočit nějaký medvědy grizzly. Začne to být zajímavý, když tu kameru zkusí jeden z nich sníst. Nevím, co jsem čekal od vnitřku medvědí tlamy, ale tohle rozhodně není přijemný. V tý tlamě se dějou věci, kterých se nechci účastnit. Řeknu vám narovinu, že tenhle medvěd asi nit nepoužívá. Mimochodem, tohle přesně vidí vaše holka, když se s ní chcete líbat. Pojď sem, zlato.

Miluju tě. Jsem rád, že ta nahrávka existuje, protože každý, koho kdy medvěd snědl, si může ten zážitek znovu prožít z pohodlí svého gauče. Mimochodem, jen tak z prdele... Když sloučíte tu křičící holku s medvědem, je z toho pěkně děsivý video. Tu krev jsme ale přidali. Ten medvěd ji ve skutečnosti nesnědl. Nebudu vám ale loudit dildo do konečníku, protože jsem o tom chlápkovi s kamerou četl a zjistil, že jde o medvědího aktivistu, který bojuje proti jejich vyhubení. Víte co?

Ať pokračuje. Myslím si, že je dobrý, když někdo za něco bojuje. Tak to je asi všechno. Uvidíme se příští týden. A jestli nepřijdete, tak na vás pošlu tuhle holku. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Paradni dil :-)

181

Odpovědět

Heh, s tou Taylor Swift měl pravdu... bože, jak já jí nemam ráda XDXD

193

Odpovědět

Super dil :)
Na srnku sem narazil tak tyden zpatky http://i.imgur.com/Fk1O108.gif :D

181

Odpovědět

Ray <3 Opravdu paradni, podarenej dil :)

183

Odpovědět

oh.. Miss Fortune.. let's play Draven..

182

Odpovědět

Tentokrát hodně povedenej díl, fakt super! :) 10/10

182

Odpovědět

Ach jo, tak si v klidu udělám večeřu a že si ju v poklidu s nim u =3. Hned u prvni videa mě přešla chuť k jidlu a ještě sem měl strach, že mi to ta borka sežere. Pak jen slyšim, "v dalším videu autobus srazil srnu". Super, hned se mi vybavila něaká trošku krvavější scéna. Zbytky chutě k jídlu zmizli. A jako finiš, mědvědí tlama zevnitř. Děkuji ti Ray za výbornou večeři, ale jinak sem se zasmál :D

1819

Odpovědět

Přišel jsem domů s kebabem a myslím úplně na to samé.

1813

Odpovědět

:D já si vychutnával džus a cítím vše stejně :D na konci jsem ho už nechtěl pít :D

1810

Odpovědět

Já jedl tortillu a po třetím videu jsem se začal štítit vlastní pusy... Co takhle dávat vedle nálepky "18+" nálepku "ne k jídlu"?

189

Odpovědět

+VoteForPinkyJá když viděl toho medvěda, tak to naopak podpořilo moje trávení :)

186

Odpovědět

Co ste to za citlivky?

186

Odpovědět

+rockweejá měl jogurt, a v pohodě jsem ho dojedl. No a pak pěkně vygrcal, ale to bylo tou slivovicí, no těch sedum piv taky nepomohlo. :-(

186

Odpovědět

+rockweeŘíkej mi urbanistický typ, ale prostě se mi nedělá dobře při pomyšlení na blízkost otevřené medvědí čelisti když žvýkám směs jídla a vím, že to u mě vypadá stejně. Mám spíš vyvinutější představivost než že jsem "citlivka".. (Ovšem je pravda, že na scénu s krvavým vředem v pudinku v Braindead to nemá (višňovo-vanilkový jogurt jím opravdu s obtížemi)).

1815

Odpovědět

+rockweeClovek by se nemel zivit u zadneho dilu. Just in case.

183

Odpovědět

Od dob co jsem zvyklý jíst při seriálech typu: Bones a Dexter. Mě jen tak něco nerozhází

195

Odpovědět

Já jedl buchtu.

183

Odpovědět

pro ty pusiny, co si nechaj otrávit jídlo jednou řvoucí holkou, srážkou se srnou, ve který se neprolije ani kapka krve (PG-13 ftw!), a normální medvědí tlamou...

grow some balls!

186

Odpovědět

+BartlettOk příště se u videa strašně ožeru, dám si mrdu guláše v chlebu, k tomu sežeru půlku cibule, zachlastám to dalšíma škopkama, pobliju celou klávesnici, vyválím se v tom, zase to sežeru, pak nahodím monitor, z nasrání ho rozflákám, pak rozflákám celej kompl a z chmuru to zapiju, nažeru se zbytků a celý to znovu pobliju.
Pak to napíšu do komentáře pod videem a doufám že budu mít "balls".
P.S.: mě zas nepříjde nechutná krev, nemám rád sliny a hnis.

1812

Odpovědět

To ja jedl před videm, behem videa a budu dál jist i po videu však tam nic nechutneho nebylo.

181

Odpovědět

Ano, a teď se nám, tu každý svěří, co právě jedl...

181

Odpovědět

+LadyJoker9Já jsem jedl housku. Ne když jsem sledoval to video, ale až teď, před chvílí. Ale stejně je to podle mě velmi zajímavé. Až fascinující, řekl bych.

182

Odpovědět

+LadyJoker9Čtete po sobě někdo ty sračky co píšete?

180