Nejnovější hitEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:255
Počet zobrazení:5 566

Dnešní trojku tvoří prasečí kamera, rodinná pouta a důkaz, že pořádné hudební masakry nemáme pouze u nás.

Přepis titulků

Ahoj, pro vás, kteří jste tu noví, vítejte u další epizody =3. Jsem... Gay William Johnson. Není to sranda? To jste chtěli, abych řekl? Gay William Johnson? Protože se to rýmuje s "Ray"? Sklapněte! Ne, je to stupidní! Pusťme se do toho, lidi. Tohle video bylo v týdnu populární s deseti miliony zhlédnutí a doprovází ho i zajímavý příběh.

Titulek říká vše: "Kamera spadne z letadla do ohrádky s prasetem." Člověk, který to nahrál, tu kameru našel po osmi měsících. Zkontroloval to video a našel tohle. A jak něco takovýho vůbec najdete? To jedno z jeho prasat vysralo paměťovku? Na to se mrknu. Líbí se mi myšlení prasat. "Hele, tohle spadlo z nebe. Měli bysme to sežrat." Pěkná kravina.

Můj telefon mi nikdy nevypadl z kapsy, aniž by se na podlaze neroztřískal na milion kousíčků. Ale tahle kamera vypadne z výšky stovek metrů, dopadne do ohrady s prasaty, ty ji vocumlaj a je v pohodě. Je to kravina! Nespravedlnost! Manifest demokracie! Obama má prase. Skvělé video. Je vážně rarita, aby se něco takového stalo kameře a po osmi měsících jste ji našli. Možná je to ale taky reklama na nějakou kameru. Jestli ne, měla by bejt. A ještě tohle. Tohle rozhodně vidí žabák Kermit, když se ráno probudí.

Ahoj, Piggy. Pojď sem, ty svině. Lidi, co uklouznou a upadnou na ledě... Je to trochu jako vtipy s prdy, trapný, ale člověk se snadno zasměje. Tady by měl být otec, který přijel vyzvednout dceru ze školy a natáčí děti, jak padají na ledu, a směje se při tom jako blbec. "Upadnou... Ta upadne.

Jestli sem odbočí, tak se vyválí přesně... teď." Natáčel jsem děcka před školou roky a nikdy z toho nebylo nic tak dobrýho. Jen soudní zákaz. Nejlepší na tom je to tátovo očekávání každýho pádu. Snadno by mohl ty děti varovat. "Hej, měli byste si... Ne. Bude to sranda." "Tak kdo spadne tady?"

Zajímavé je, že se k němu dcera později přidá, a celá ta záležitost úplně posílí jejich rodinný pouto. "To je strašný. Panebože, to je úplně nejlepší." Nejlepší samozřejmě je, že si našel čas nahrát to na internet. Dcera pak určitě přišla druhej den do školy a děti říkaly: "Tvůj táta je hroznej píčus." Nebudu lhát, já dělám to samý, je to fakt prča. Viděl jsem spoustu zábavných hudebních videoklipů a tenhle se rozhodně řadí mezi nejlepší...

tisícovku. A teď s neuvěřitelnými 5 miliony zhlédnutí "On The Floor" od IceJJFishe. Nářez, co? Ženský, řekněte mi, že jste z toho nezvlhly? Pěkně kecáte. Radši to pod sebou ukliďte. Nebudu lhát, lidi, naprosto to miluju. Zní to pro mě jako budoucnost. Hej, Def Jame! Pamatuješ, jak jsi hledal ten novej zvuk?

Poslechni si teda tohle. Netvrďte mi, že to není úžasný! A viděli jste ten tanec? A taky sehnal do klipu buchtu, takže je jasný, jakej je to borec. Videošlapky nejsou přebytkový zboží. IceJJFish letí k naprostým výšinám, rozhodně se na něj mrkněte. Naprosto si ho dokážu představit za pár let na Broadwayi v Bídnících. To je pro dnešek vše. Mrkněte na celá videa, tenhle týden je to skutečně slušný výběr. Dole v popisku najdete celé odkazy.

A to je vše. Uvidíme se na konci týdne. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Ahoj, lidi, rád vás poznávám, jsem Ray. Skoro se to povedlo. Jsi trochu retardovanej, ale to je dobrý. Proč se někdo nenaučil splachovat potom, co se vysere?

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

S tim "zpěvákem" na konci doporučuji ještě tady to http://youtu.be/YndHs-8MPnY :D

10

Odpovědět

Na konci v titulkách: Lord of the Sith - Obama :D.

50

Odpovědět

Tens of thousands of feet = stovek metrů? :)

100

Odpovědět

Myslím že tým "He sounds like a Future" nemyslel buducnost ale tento s**t....http://www.youtube.com/watch?v=Q4_Luckf5bE

121

Odpovědět

Zpívá ten chlápek anebo má škytavku? Já zas myslel, že s tím telefonátem Def Jamovi paroduje Návrat do budoucnosti :).

110

Odpovědět

+dobyjatelNezpívá, ale to nevadí. Lidem se to líbí. Po tom co jsem viděl tento film, už se nedívím ničemu. Vystihli to přesně. http://www.csfd.cz/film/185578-absurdistan/

60

Odpovědět

+dobyjatelPřesně, to byla jasná narážka na Návrat do budoucnosti. Takže určitě mluvil o budoucnosti. Anebo to byla slovní hříčka a mluvil o obojím.

50

Odpovědět

Zdá se to jenom mě, nebo to jde s úrovní =3 pěkně dolů? Asi překonám svůj odpor k ruštině a dezertuju :-D

2352

Odpovědět

Take trochu uz na silu. Vidno, ze uz s tym chce tento rok skoncit.

1116

Odpovědět

Já ti nevim, tenhle se mi zrovna celkem líbil .. samo, že byly lepší díly, ale pár hlášek mě zastihlo nepřipraveného a sem tam sem se zasmál :)

373