Není to teploušskýEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:382
Počet zobrazení:4 521

Dnes se v Equals Three naladíme na trochu vážnější notu a uvidíme hrdinskou záchranu života. Zasmát se ale můžete u kočky Chucka Norrise a nechyceného baseballového míčku.

Přepis titulků

Lidi, mám video úplně pro vás. Je to video. Je to vi-de-o. Je to video. V tom videu je kočka a balónek, který vypadá jako kočka. Vím, že nesnášíte kočičí videa, ale tohle bylo drsňácký. "Ahoj. Rád vás poznávám, pane Kočko." Tady Garfield probudil svého vnitřního tygra a sundal toho zmr*a.

To video mělo 200 000 zhlédnutí za tři dny a dost lidí na tu kočku nadává. Je to totiž pěknej tlustoprd. Nenadávejte na tu kočku jen kvůli tomu, že je tlustá. Zraníte její tlusté city. Navíc jsme se už shodli, že je to pěknej drsňák. Tady Špek Norris vás totiž rozmr*á na kaši. Nemám to tý kočce za zlý. Já přijít domů a najít tady nafukovací repliku sebe, tak se taky nas*ru.

Nebo možná ne. Možná bych se navzájem trochu lépe poznal. Další vi... Co? Není to teploušský, když kouříte sami sebe. Další video mělo skoro 100 000 zhlédnutí během dvou dnů a je to pouze 10sekundový klip z nějakého baseballového zápasu, který se stal virální kvůli té ženě, kterou trefil do obličeje baseballový míček.

Vzala to hrdinsky. "V baseballu se přeci nebrečí." Je to fakt srandovní, ale uvědomte si tohle: Ženu trefí do obličeje baseballový míček a oni to přede všemi zpomaleně opakují. A na konec dají velký nápis "Ano". Cože? Proč "Ano"? Jako by byli ti střihači rádi, že babča dostala do řepy. I když je můj střihač Brandon kret*n, tohle by mi nikdy neudělal. Mimochodem, nejsou tam všichni zhulení?

Proč mají tak zpomalené reakce? Podívejte, jak hrozné má ten chlápek načasování. Víte, jak se chytá míček, kapitáne Zhulenče? Představte si, že je to pytlík křupek. A ještě jedna věc. Slečně vzadu, co se směje jako blbec... Nas*r si, slečno. Znáš přece pravidla.

Ujisti se, že je ten člověk v pořádku, a potom se můžeš smát jako blbec. Nechceš přeci, aby se ti stalo něco jako: "Trefil ji ten míček... Kur*a, je zraněná." Tohle poslední video je tak trochu moje srdcovka. Nechci tu být přehnaně sentimentální nebo vážný, ale po zhlédnutí některých videí občas ztrácím víru v tenhle svět. Video, které uvidíte, se jmenuje: "Pes se snaží zachránit kamarádku kočku." Je to velice dojemné video.

Jde o kočku, která se začne dusit. Její kamarád pes ale přiběhne a začne s Heimlichovým manévrem. Jde o jednu z nejúžasnějších a nejdojemnějších věcí, které jsem kdy viděl. Tady je tedy pes, který dělá Heimlichův manévr. Hodně se při Equals Three nasmějeme, ale občas je nutné připomenout si ty smysluplné věci v životě. Když je někdy váš kamarád v potížích, tak se cítíte bezbranní nebo vystrašení. A proto je tohle video tak inspirativní.

Vypadá to, že tam ten pes přiběhl na poslední chvíli. Kdyby to nestihl, tak by se ta kočka... Ta kočka by se nejspíš udusila. Láme mi to srdce. Dejte mi chvilku. Víte... Měli bychom se z toho videa poučit. Je to taková metafora.

V životě s vámi lidi občas zacházejí, jako zachází ten pes s tou kočkou. Vaše expřítelkyně. Vláda. Váš mobilní operátor. Všichni s vámi tohle občas dělají a já prostě... Dýl už to nevydržím. Přál bych si, aby se ten pes snažil vymrd*t tu sádelnatou kočku. Toho Špeka Norrise z předchozího videa.

Ale ona by na to: Sakra! Kdo by tušil, že je Špek Norris taková... lesba. Ale víte, co z vás taky udělá gaye? Kouření sama sebe ne. To rozhodně není teploušský. Prostě ne. Dělám si to sobě, takže to není gayský. Sklapněte! Ale taky otázka dne, která je od uživatele jménem... a ten se ptá: Ahoj, Rayi.

Zdravím z evropských vrcholků. Moje otázka dne zní: "Co potřebujete, abyste byli takhle sjetý?" To bylo dobrý. Takže po čem jste sjetý? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pode mnou. Líbílo se mi, když to tak Kassem řekl. Nebo to můžete nechat na Facebooku, Twitteru nebo klidně Google+.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Kdo je váš oblíbený superhrdina? Kapitán Zachraňděvku. Spidervepř. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Buď funguj, nebo to balím.

Jak bude ta nafukovací loutka vypadat? Musíš tedy udělat nafukovací repliku mě. Rozumíme si? Musím ti vysvětlovat, jak máš dělat svou práci? Pak pusť to video. Vypadám nabušeně. Tak jdeme kur*a na to. Už to kurv*m. Tak jedem. Zatraceně. Další den pro zasr*nýho Brandona. Snad to bude vtipný. Doufejme. Tak to je všechno, zatraceně.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Špek Norris!! :-D

180

Odpovědět

Cekal jsem, ze pes bude vojebavat kocku.

184

Odpovědět

Je to špatnejma efektama nebo je Ray cikán ? :D

185

Odpovědět

tenhle díl je osvěženim :-)

180

Odpovědět

U dojemného videa jsem málem umřela smíchy :D:D

181

Odpovědět

Speeder: Neni to blbost je to vyborny a vtipny a ja vazne nesnasim ty lidi jako si ty, co hodnoti serial podle jednoho dilu, ktery navic an inedi slabsi ale jeden z lepsich!
+Skoda, ze ted bude dlouho 8-bit world :D hrozne mam rad tu s novym stylem a vsechno tam nerozumim :D

180

Odpovědět

Schulze: Protoze jako Clovek a Kun nesplodi mutantika .... Pes a Kocka nemuzou splodit mutantika taky

182

Odpovědět

Pes to dělá kočce? A nedělají to pak spolu třeba morčata a křečci? Co z toho vznikne? Můžete říct, že mají odlišný genofond, ale jak víte, že z toho nebudou mladí mutanti?

182

Odpovědět

Poslední dobou se mi zdál slabší ale u tohohle dílu jsem se bavila :))) Možná to bylo tím, že nepoužil tolik sprostých slov vniveč a měl trefné narážky? :)

180

Odpovědět


Odpovědět

Můžu se zeptat jestli prekladate taky yourfavoritemartian ?

181

Odpovědět

xNeo: tak som to dal zase na 8,83 ;)
JJ: https://www.youtube.com/watch?v=SAJKwRogzfc :)

180

Odpovědět

Todhle mě vždycky tak nasere. Hodnocení,když příjdu sem bylo 8.83,teď když jsem to ohodnotil 10/10,tak je to 8.82. :D

180

Odpovědět

...leave your interesting and creative responses in the comment section BLOW ME :DD

181

Odpovědět

Noob blogere,jeden tehdy nespal ;) :D

181

Další