Nindža jeptiškyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:420
Počet zobrazení:6 197

Podruhé se moderování Equals Three zhostil Gabriel Iglesias, aby nám ukázal, jak cestují ruské kapely, trollujícího brášku a nakonec náboženský bojový crossover, který ztělesňují šaolinsko-křesťanské jeptišky. Je na co se těšit, tak klikejte.

Přepis titulků

Je zpátky! Jak je, lidi? Tady Gabriel Iglesias. "Iglesias? To je jak Enrique, akorát o hodně větší." Minule jsme se tu zasmáli na ruský účet, ale dneska je to necháme odčinit. Vykoupení, přátelé. Tohle video je peckový. Kapela na dálnici i s bicíma? Viděl jsem hodně videí, kde lidé řídí, ale tohle je nejkrutější. Vypadá to, že Rolling Stalins vyrazili znova na šňůru.

Rock'n'Roll, soudruzi! Až naberou fanynky v motorestu, tak se jim teprve bude kouřit z vejfuků. Vidíte tu basu? Bývala to čtyřčlenná grupa, ale patrně natrefili na retardér. To je tak, když upřednostníte vodku před kytarou. "Byl to hrozivý pád, ale vodka s kytaristou naštěstí přežily." Ten týpek by byl v pořádku, ale jsou tak metalový, že jeli bez helem. Helmy jsou pro sraby, přátelé. Chlápek spadne z motorky a nevhodně pařící týpek nikde.

Tady je! Tak pedál až na podlahu. Dasvidania. Další video mělo 100 000 zhlédnutí hned první den. Určitě to má co do činění s polonahotou a plácání přes zadek. Omlouvám se, že jsem vás oklamal, ale ten bráška si to video ukradl pro sebe. Proč to zní rasisticky? Proč musí bráška krást? Nikdy se sami nenatáčejte při tančení. Nikdy! Neřekl on právě "nikdy"?

Řekl jsem "nikdy", kur*a! Ten prďola možná napálil svoji sestru, ale to je kvůli těm jeho bombovejm pohybům. Možná je mu teprve osm, ale umí se kroutit líp než ségra. Trochu se tam v tom pyžamu odvázal, ale to se stává i mně, když zapomenu na léky. Viděli jste pak ten ségry zabijáckej pohled? Zdrhej! "Zmaluju ti prdel." Zřetelně je vidět, koho mají v rodině radši.

Tak a máme tu poslední video. Uvidíte katolickou školu, do které chodil Chuck Norris. "Jejich sirotčinec je stálým cílem vandalů a lupičů. Několik dětí bylo za poslední měsíce napadeno. Sestry se tedy pro rozřešení obrátily na Starý zákon. Oko za oko, zub za zub." U nás občas jeptiška sebrala pravítko a už to nám připadalo drsný. Tyhle jeptišky vás ale doslova pošlou k čertu.

"Ježíši Kriste, dej mi sílu." Nejprve jsem si myslel, že to je nějaký skeč od Monty Pythonů, ale pak jsem zjistil, že to fakt existuje. Jean-Claude Van Damme je proti nim ufňukanej slaboch. Dala tomu chlápkovi ránu přímo do Raye Williama Johnsona. Jéžiš! Capcom prý uvede novou arkádovku s názvem Immortal Kombat. Odpusť mi, Pane, co se teď chystám provést.

Dodělej ho! To vše vám přináší MMÁ Men a Uzři Férovou Církev. Až moc? Určitě se ptáte, co se stalo s Rayem tentokrát. - Co mám teď říct? - Koukněte! Bratr v akci. Nas*r si, vole! Co mám tedy říct? Teď je čas na lacinou reklamu. "Bude se tam trapně propagovat!" Přesně tak.

Dámy a pánové, s radostí vám oznamuji, že mě přijala televizní společnost. Gabriel Iglesias uvádí Stand-up revoluci na Comedy Centralu. Začínáme 6. října a pokračujeme každý čtvrtek od deseti večer. Vy, kteří jste ze zahraničí a nechytáte Comedy Central... "Co je Comedy Central, to neznám." Nebojte se. Budu něco nahrávat na svůj YouTube kanál. Klikněte tam, kam to Ray dá, a přihlaste se k odběru. Budu tam dávat nějaký videa, nebudou ale tak dobrý jako od Raye.

Pořád jseš jednička. Dík, že jsem tu mohl být. Konec trapný propagace! Víte, co fakt stojí za to? Otázka dne, která je od... "Moje otázka dne zní: Co pronásleduje vás?" Tuhle otázku už jsme tu měli. Dělám, jako bych tu byl už věky. "Jseš tam teprve podruhý." Já vím. To video je ale dobrý, takže to s radostí zopakujeme. Otázka tedy zní: Co vás pronásleduje?

Svoje zajímavé otázky a komentáře zanechávejte dole. Líbí se mi, jak to zpomalí. Nebo to taky můžete nechat na Google+, Twitteru, Facebooku a někde úplně vespod bude pořádně zaprášenej MySpace. Ještě jednou díky za sledování =3. Já jsem Gabriel Iglesias a slovy Raye Williama Johnsona se pod tohle podepisuji. Takhle by to mělo bejt. Hele, pasuje to k sobě.

To je prasácký. Tak jaké je vaše klaunské jméno? Řekni stokrát "Zdrávas", zmr*e! Poškádlimělegračně Gaylord Jebal Bolek Omáčka Prstil Překlad: Brousitch www.videacesky.cz - Tak řeknete už "akce"?

- Akce! Všichni na tebe zírají! To znělo docela pedofilně. Radši ti to řeknu rovnou. Svlékni mě, prosím. Řekls to špatně. Musela si fakt pomalu, co? - Ten je pro tebe, Martine. - Dejte k tomu na YouTube varování. To je vše.

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vidíte tu basu? Byla to čtyřčlenná gurupa,ale patrně natrefili na retardér :-D :-D :-D

191

Odpovědět

nepřeskočil se jeden díl? .. :D jinak díky za překlad.. :))

186

Odpovědět

Chtěl bych pogratulovat Brousitchovi k tomu, že už překládá =3 pro nás nepřetržitě celej rok a stal se tak nejdelším seriálem působícím na tomto webu. Jen tak dál :) děkujem za všechny ty super díly

182

Odpovědět

Bolek Omáčka? :D Nevim sice jak jinak přeložit Pe Dofil, ale nevim, proč zrovna Bolek Omáčka

190

Odpovědět

topas: Myslím, že víc lidí v ČR zná Enrique Iglesiase než Julia. ;-)

183

Odpovědět

Umí udělat skvělej ruskej přízvuk :D

181

Odpovědět

Tenhle týpek je super. Ten indián co je tam normálně je trapák.

1828

Odpovědět

genialni :-D nevim ale prijde ze vzdycky kdyz je tam nejaky host tak je to narez :-D

194

Odpovědět

super video len malý dodatok k prekladu,v 0:07 hovori o Juliovi Iglesiasovi a je to preložené ako Enrique. Len taky postreh

186

Odpovědět

Ruskej přízvuk je snad to nejjednoduší co se dá napodobit.

1829

Odpovědět

Poprvé to bylo dobré, ale když znovu najel na ruskou notu, tak už mi to trochu vadilo. Každopádně to šlo, ale na Raye nemá.

1831

Odpovědět

Rolling Stalins :D Perfektny rusky prizvuk.

191

Odpovědět

:D tak tenhle díl byl dobrej :) Ray umí rozesmát ale tenhle týpek ... to jest borec :)

190

Odpovědět

Ten jeho ruskej přízvuk je geniální! :D

201

Odpovědět

miluju ten jeho ruskej prizvuk:D
jinak ses si brousitchi jistej tim bolkem omackou?really?

203

Další