Smrtonosná kočkaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:435
Počet zobrazení:8 100

Prvním hostem není nikdo jiný než Gabriel Iglesias, který vás tentokrát varuje před kočkou Stephena Kinga, uvidíte, jak nezapomenutelně zapůsobit na holky a nakonec nesmí chybět jedna ruská párty. Příště KassemG. Co pijete? - Kravskou mrdku. - Prasečí semeno. - 20 galonů partyzánské mrdky. - Dietní moč Beara Gryllse. - Já piju čokoládové mléko.

Přepis titulků

Kdo si udělal dovču? Neberu si dovču, chci jen dělat na jednom projektu. Zasr*nej lhář. Panebože! Udělal si dovolenou, zavolejte někdo Mexikánce! A tak jsem zpět. První tu máme trailer na nový film s Hromkočkami, který zjevně napsal Stephen King. SCÉNÁŘ STEPHEN KING Tomu říkám Předenormal Kočkavity.

Ray tu není, ale pořád tu zní jeho debilní vtipy. Video mělo čtvrt milionu zhlédnutí za pouhé tři dny. Co se té kočce asi honí hlavou? Vzali jste mi syna! Kde je můj syn? Kde je můj syn? Ta hudba dokáže udělat strašidelné cokoliv. Sledujte. SCÉNÁŘ M. Night Shyamalan Další video je ze střední školy v Austrálii, kde se snaží tento kluk zapůsobit na tato děvčata.

Foster's je prý pivo po australsku. Tohle po australsku znamená: "Musím si najít novou školu." Video mělo 400 000 zhlédnutí za tři týdny. Podívejme se zpomaleně proč. Je vtipné, jak rodiče říkají, abyste nehráli videohry a šli si hrát ven. Vážně? Aby se stalo tohle? Nikdo nepotřeboval operaci páteře po hře Mario Kart.

Tenhle Australan dělá z nás Američanů lenochy. My holkám většinou posíláme dopis, necháme to na kámoších nebo je šmírujeme na parkovišti. A ještě jeden rozdíl. Ženy tady v Americe jsou většinou ty, které používají tyč, aby zapůsobily na muže. Za peníze. Poslední video. Víte, že Gabriel Iglesias nemůže hostovat v Equals Three, aniž by mluvil o Rusácích. Sledujte tedy, jak se myjí okna v Rusku.

Okena je pro sraby, přátelé. Video mělo 250 000 zhlédnutí za jediný týden a děje se tam dost věcí. Máte tady obrovský kanón, nějaké barely, malinký strom a nezapomeňme na Johnnyho Cashe, který v pozadí zpívá Ring of Fire. Ironie. Chtěl bych vidět pozvánku na tuhle pařbu. Přijďte na Vladimirovu zahradní grilovačku. Tuto neděli, neděli, neděli. PSVV.

Přineste si vlastní vodku a hořlaviny na Molotovův koktejl. Speciálním hostem bude Nevhodně pařící týpek. Ty ruské vidláky musíte milovat. Mají zbylé zbraně ze studené války, barely plné bůhvíčeho z Černobylu a udělají s tím párty. To je něco, bejby. Nezapomeňte se přihlásit k odběru kanálu Raye Williama Johnsona. Musel jsem říct celé jméno, aby to bylo oficiální a věděli jste, co odebíráte. Když řeknu Ray, tak to může být kdokoliv. Ray Parker Jr., Ray Johnson z ulice nebo jinej Ray. Nemyslím teď toho malýho, ale toho velkýho.

"Říkaj mi Velkej Ray. Chceš odebrat tohohle Johnsona? Tak do toho." Když jste u toho odebírání, koukněte na můj kanál. Můžete kliknout na odběr a zhlédnout moje videa. A jestli vám přijdou na prd, tak vždycky můžete odebírat... Vždyť víte, co myslím. "Panebože! Nemůžu uvěřit, že mluvil o tom druhým chlápkovi." To Raye naučí brát si dovolenou a pouštět sem mě. Víte, co si taky nenechá ujít Raye Williamse Johnsona?

Otázka dne, která je od... "Ahoj, Rayi. Moje otázka zní: Jak hustá je vaše kára?" Jak hustá je tedy vaše kára? Svoje zajímavé a kreativní komentáře zanechávejte v sekci pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování Equals Three. Jsem Gabriel Iglesias a slovy Raye Williamse Johnsona se pod tohle podepisuji. Tak co pijete, lidi?

Ray Williams Johnson? Jestli se vám to nelíbí, tak to vždy můžete říct Rayovi. Kde je můj syn? Tomu říkám Předenormal Kočk... - Bůh nám asi říká, že se mu to nelíbí. - Bůh s tímhle asi nesouhlasí. Kde je můj syn? Ahoj děti! Další video...

Vzali jste mi syna! Tady je... Pardon. Puberta. Mám mastnou hlavu. Fantastické. Skvělé. Klikněte na 10 hvězdiček. To je bezva. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Windex is for pussies, my friends! :D :D

190

Odpovědět

skvěle pracuje s hlasem :D

190

Odpovědět

Já úplně miluju ten jeho přízvuk! :D Nej je: Panebože! Udělal se dovolenou, zavolejte někdo Mexikánce :D

180

Odpovědět

Gabriel Iglesias má na youtube naprosto fantastický videa, kdyby se někdo vrhnul na jejich překlad bylo by to super. Ten chlápek je mega vtipnej :)

190

Odpovědět

Tak tenhle chlapik je THE BEST! :) :)

180

Odpovědět

for money :D :D

180

Odpovědět

dobry diel :-) Ray bude mozna troska ziarlit:D

180

Odpovědět

poprvé když sem koukal na =3 tak mě strašne opuzoval hlas Raye (vlezlej émerickéj kvičák) tohle je fak příjemější :) toť můj názor

180

Odpovědět

Ten neumí říct ani pořádnej vtip. Ray je skvělej, řekne to s takovou lehkostí a ani tam nemusí být slovo f*ck a je to vtipné :D
U tohohle jsem usínal.

1820

Odpovědět

Raye mám sice rád, ale rozhodně příjemná změna. Dokonce ani není každé druhé slovo f*ck a jde to.
Ruskej přízvuj nemá chybu :P

181

Odpovědět

Bez Raye to prostě není =3 .. ale jsem ráda že se pořád vysílá , i když si Ray někde "válí šunky." :D

1816

Odpovědět

Já ten jeho ruský přízvuk žeru :D

181

Odpovědět

Okna jsou pro sraby!!! :D

180

Odpovědět

já věděl že tam dá toho pařícího rusáka, ten je epickej :D a Angry Birds tričko ftw :D

tento teepek je lepší než ray

186

Odpovědět

m night shyamalan... :D

181

Další