Létající mickaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:401
Počet zobrazení:6 400

Speciální zvířecí díl s Gabrielem Iglesiasem je tady. Čeká nás gangsterský křeček, psí kusy a skutečná létající kočka.

Přepis titulků

Hej, to jsem já, Gabriel Iglesias, a vracím se moderovat Equals Three. Díky. Zase jsem to nechal zapnutý. Co tu sakra děláš? Chci moderovat =3. Říkal jsi, že můžu. No ták! V prvním videu je křeček, kterého naučili parádní trik. Výborný! Křeček je borec! Naval ořechy, křečku, jsem magor.

A co tím prstem jako uděláš? Kur*a, zmr*e! Nevím, proč jsem z něj udělal gangstera. Tak mi křečci asi připadají. Možná jsem blázen. Dál tu máme ještě jeden zvířecí trik, který ale není tak násilný. Bože, to je rozkošňoučký. Mojí oblíbenou částí je hláška, kterou řekne po chycení míče. Yatta?

Beztak to říká při sexu. Vážně na mě zapůsobilo, jak jednoduše se to naučil chytat. Rayovi to trvalo o dost dýl. Celej Ray, furt má koule u ksichtu. To štěně má vlastní kanál, kde majitel ukazuje, co ho naučil. Umí jezdit na skateboardu, tleskat, skákat přes švidahlo a další roztomilý kraviny. Jestli má štěně kanál, tak ho musím Rayovi taky založit. Video číslo 1 - Chození na nočník. Už jste viděli na internetu kočky, které dělají spoustu věcí, ale garantuji vám, že tohle jste ještě nikdy, ale nikdy neviděli.

Jde o večerní televizní pořad z okolí Amsterdamu, ve kterém zpovídají chlápka, který si nechal vycpat svoji mrtvou kočku a proměnil ji v helikoptéru. DĚLÁTE SI KOZY? Všimli jste si toho týpka ve videu? Oblíká se jako někdo, kdo vycpává kočky. Všimli jste si té části na kočce, kde se jí odlepuje kůže? - Prostě hnus.

- Tohle není Hello Kitty. Je to Helikočka. Když dokážou udělat z kočky vrtulník, proč nepromění moji mrtvou babču v sekačku? Celý je to naprosto zvrácený. I krávy si říkají: "Radši jdeme domůůů." Jestli si chcete nechat vycpat kočku, proč ji neproměníte v něco vhodnějšího? Třeba polštářek, předložku, nebo obal na toastovač? Proč ji musíte proměnit v podivnýho kyborga? Nevím, Rayi. Proč tebe nechají jezdit na kolotočích? Teď následuje část, kdy se budu propagovat.

Zase se propaguje! Koukněte na můj YouTube kanál, je přímo tady. Stačí kliknout. Jsou tam moje stand-up výstupy, chystáme animáky a další věci. Tak tady to je. Nebo si mě můžete přidat na Facebooku, Twitteru nebo Google+. Ray k tobě nebyl moc hodný. Je čas na někoho nového. Pojď sem, Google+. Googlím.

Hej, jen počkej. Já ti ty prachy dám, jasný? Můžeš klidně přiskočit ze strany. Přiskakovat, dřepnout si. Sakra, kámo. Tohle je Equals Three Total Gym. Pokaždý mě tref do obličeje. Můžeš to říct znova? Končím. Podpořte výzkum rakoviny.

Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

podle mě ten křeček chcípnul leknutím :-D to nebyl tríček :-D

210

Odpovědět

Nedělal rusáka :/

201

Odpovědět

Ten koucour se jmenuje Orvill podle Orvilla Wrighta, autora prvního letadla.

06.06.2012 - RED NEWS
Některá náboženství tvrdí, že existuje posmrtný život. Těžko říct, zda je to pravda, ale kocour Orvill má na svém kontě prokazatelně životy dva, nejdříve byl kocourem, teď je vrtulníkem.
O kočkách se říká, že mají devět životů, ale Orvillovi, kocourovi z Nizozemí, byly dány jen dva. Když Orvillův první život ukončilo rychle jedoucí auto, jeho majitel a nonkonformní umělec Bart Jensen si zahrál na románového Viktora Frankensteina a stvořil Monstrum – Orvillecopter.
Kocoura prý tak miloval, že mu chtěl dát posmrtný život, takže jej vypreparoval a místo měkkých vnitřností mu pod kůži vměstnal malý quadrocopter.

http://rednews.nova.cz/clanek/drsny-svet/orvill-letajici-vrtulnikovy-kocour.html

191

Odpovědět

HROZNÝ diel :(

1950

Odpovědět

Naprosto brilantní díl - "sluší" jim to spolu :) "Ou, jé, googlím!" :D

214

Odpovědět

Ta kočičí helikoptéra je i na mě trochu moc....a to jsem vyznavač techniky, výzkumu, a všeho trochu divnýho...ale na tohle bych musela být řádně sjetá abych něco takovýho svýmu kocourovi po smrti udělala (umřel mi když mu bylo 18(!)...Ten týpek by udělal líp kdyby mu nechal udělat urnu s fotkou a tu zapustil do základů terasy na zahradě

2011

Odpovědět

Simonka: Souhlas :) Když se tihle dva dají dohromady, je zaručená zábava :D ...

Pejsek nejlepší... přemýšlím zda bych to mohl naučit mojeho pejska :D

192

Odpovědět

google plus ma sotva par mesiaco,v este je urcite pod zakonom. Aby z toho nemal problemy.

194

Odpovědět

Tak tyhle dva, nejlepší kombinace ! :D Žeru je ! :D .. jinak ta "lítací kočka", to je šílený O.o

203

Odpovědět

přidávám se, a doporučuju zajít na gabrielovo kanál... zašel jsem tam jenom tak, a do noci jsem koukal na ty jeho stand-upy :D a určitě by nebylo špatný něco z jeho tvorby přeložit. Osobně bych doporučil tohle: http://www.youtube.com/watch?v=j-ruZ7zad8g&feature=plcp
je
to sice nic moc kvalita co se obrazu týká, ale obsahově... jedno z nej vystoupení co jsem viděl, včetně CARLINA!

191

Odpovědět

Z těch, kteří Raye semtam zastupují je Gabriel s přehledem No.1

201

Odpovědět

I když Ray má v poslední době docela šťávu, Gabriel je stejně nejlepší! Úplně výborný jsou ty jeho stand up výstupy! Všem vřele doporučuju! :D

195

Odpovědět

Yatta! :D :D :D

192

Odpovědět

WOW.... na to jak mi poslední dobou přišel Ray ohranej, tak tenhle díl si to s Iglem dost dobře dali :D

194

Odpovědět

konečně srandovni =3 jen mě dost překvapilo, že nebyl žádný vtip u rusech :( ale i tak to byla sranda :)

192

Další