IluminátiEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:341
Počet zobrazení:6 228

Gabriel Iglesias je zpátky! Ray se sice tradičně postará o dvě videa, z nichž první je pošťákova podpásovka a první den ve zpravodajství, ale Gabrielův nudlový výstup si taky určitě "vychutnáte". Mimochodem, pokud jste viděli tuto epizodu pod jiným názvem, tak se nedivte, Ray totiž popisky mění skoro každou hodinu. Současný název je například "Proč se mi epizody neobjevují v odběrech".

Přepis titulků

Pamatujete se, když jste byly děti a viděly svět jako neprobádané magické místo? Jako tenhle malej klučina, který si myslel, že je za dveřmi jeho táta, ale on to byl ve skutečnosti pošťák. Nerad vidím zraněný děti. Připadám si pak jak šmejd, když se směju, ale tohle je celkem sranda. Tady je, čeká na svýho taťku, stojí na malým autíčku. Ten pošťák za to nemohl, jen dělal svou práci. Jak mohl vědět, že bude děcko na druhý straně? Nebo se možná pletu.

Možná přesně věděl, co dělá. #Ilumináti Možná má ten pošťák jen zvrácenej smysl pro humor a jeho vtipy jsou jak od vesnickýho balíka. Ale víte, kdo je taky vesnickej balík? Náš speciální host Gabriel Ig-Lazy-Ass. Jak je, lidičky. Tuhle večer jsem narazil na jedno video, když jsem googloval chlapy. Mrkněte na to. Páni, to byla úžasná reklama. Teď mám neuvěřitelný nutkání dát si... chlapa.

Chci mít chlapa třikrát denně do konce svýho života. Konečně někdo, kdo je před jídlem stejně nadšenej jako já. Tohle je olympijskej sport? Děláte si srandu? Trénoval jsem to celý život. Jak se ukázalo, "men" ve skutečnosti znamená "nudle" v japonštině. Vlastně to byla jediná věc, kterou jsem si na vysoké strkal do pusy. Co? Neměl jsem moc peněz. Bylo to takový období. Panebože, já miluju, jak mrští s těma nudlema. Takhle chci krmit.

Díky, Gabrieli. Je to fajn týpek, vždycky si to nechá udělat do obličeje. Být před kamerou je složitější, než se zdá, obzvlášť, když je to naživo. Tady je jedna ukázka. Jde o moderátora zpráv, který je poprvé v práci a řekněme, že je to nejhorší první den všech dob. "Sledujete nedělní večerní zprávy na NBC North Dakota News. Nejlepší zpravodajství ve vysokém rozlišení. Buzerantovina zasra*á. Dobrý večer, jsem Van Tieu.

Možná jste viděli našeho reportéra A.J. na NBC North Dakota News. Teď se ke mně však přidá jako nový moderátor večerních zpráv. Řekni nám něco o sobě, A.J. Díky, Van. Moc se těším. Promoval jsem na West Virginia University a jsem zvyklý být... na východní pobřeží." Je to legrační, ale chudák. Je očividně nervózní. Říkám, že je to těžký. Lidé říkají: "Buď přirozený." On ale byl. Tohle přirozeně děláte, když čtete špatnej scénář.

Co to je za kurevs*ou buzerantovinu? Kdo to napsal? Vlastně já. Nepřirozený je, jak moderátoři mluví. Nevidíte moderátora počasí jít domů a říkat: "Dnes večer budeme naplňovat manželské povinnosti. Vstoupíš do ložnice ze severovýchodu. Budeš se mě dotýkat v této oblasti. Je 50% pravděpodobnost srážek zde." Tohle vůbec nedělají. Řeknou: "Pojď sem, svině, jsem nadrženej. Vracím slovo, Tome."

Je mi toho týpka líto, prý ho ten den vyrazili. Dokonce se i zadrhne, když mu ona řekne: "Řekni nám něco o sobě. A.J. Jsem zvyklý být... na východní pobřeží." Vsadím se, že to urazilo všechny tři lidi, kteří se v Severní Dakotě na zprávy dívají. Podívejte se ale na to takhle. Můžete v živým vysílání říct jakoukoli pitomost a Nova vás stejně přijme. #Ilumináti Díky za sledování epizody, lidi.

Uvidíme se příští čtvrtek, ale před tím... má pro vás něco pan Gabriel Ig-Lazy-Ass. To je tak hroznej vtip. Mrkněte se sem. Dají tam nějaký magický písmenka, můžete na to kliknout a mrknout na můj YouTube kanál, kde je nové video Aloha Fluffy. Užijte si to. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak přiznám se, že až díky tomuto dílu jsem si konečně pořádně přečetl Gabrielovo jméno, doteď jsem nevím proč četl něco jako "Ileglas" :)

204

Odpovědět

To, že něco na způsob Iluminátů je velice skutečné, by se i při vtipkování o nich nemělo zapomínat! Ale je vidět jejich dobrá práce, jak se krásně zbagatelizovali...good job.

216

Odpovědět

Ok, končím s videačesky.cz. Pokud zde "překládají" taková paka co si myslíš ,že Tuesday je čtvrtek tak to nemá cenu ! -_-
Děkuju VC.cz ,že sem se díky nim mohl dívat na videa s titulkama. Teď se sem nikdy nevrátím a budu na to čumět bez titulků. Sorry klidně si mínusujte ,ale klidně se zeptejte koho chcete ,ale "See you next Tuesday" neni "Uvidíme se příští čtvrtek." Ale "Uvidíme se příští ÚTERÝ". Prosím autora aby zašel na skok do třetí třídy. Prospělo by to !

1982

Odpovědět

A víš, že tam je čtvrtek, protože na videačesky vychází RWJ ve čtvrtek? :)

201

Odpovědět

+BionicDTeď jsem to sem chtěla napsat

191

Odpovědět

+BionicDUpřímně mě nezajímá kdy to někdo dá sem. Já chci překlad videa tak jak je !

2050

Odpovědět

+BionicDBudeš nám tu hrozně chybět.

220

Odpovědět

Tak to nám všem bude smutno, že odcházíte do p****e pane profesor. : (

191

Odpovědět

To je legrace, když si vždycky někdo po první lekci angličtiny, kde se učí dny v týdnu všimne, že se u RWJ překládá úterý jako čtvrtek. A řeší se to tu snad pokaždý.

200

Odpovědět

"profesor01 15:31 - 3.5.2013
...Teď se sem nikdy nevrátím...

profesor01 16:21 - 3.5.2013
Upřímně mě nezajímá kdy to někdo dá sem. Já chci překlad videa tak jak je !"

Opravdu si vážím názorů takových prosťáčků, jako jsi ty.

201

Odpovědět

né prosím zůstaňte s námi, pane beam, zůstaňte tu s námi na vždy

193

Odpovědět

208

Odpovědět

#illuminati http://www.youtube.com/watch?v=g_1LcXAyHAM Stálo by za překlad.

1929

Odpovědět

ne nestálo..

196

Odpovědět

+Gikywell, that escalated quickly

214

Odpovědět

+Gikyovce

1918

Odpovědět

Si pusť na youtube Revoltu a máš to ;)

190

Odpovědět

Super no :D V tom prvním videu jak tam strká pošťák to psaní do schránky, tak mi zrovna v reklamě v tom videu píšou "Poštovné zdarma" .. dobré načasování.. dobré.. načasování :D

201

Odpovědět

#illuminati

2027

Odpovědět

Někdo ti mínusuje příspěvěk... můžou za to ilumináti!

226

Odpovědět

odporucam Fluffyho najnovsie 24-minutove video o tom, ako isiel vystupovat v Saudskej Arabii :) http://www.youtube.com/watch?v=ccnwzScp6bM

190

Odpovědět

Už se na něj chystám s překladem. Viděl jsem včera a je to pecka. :-)

190

Odpovědět

+BugHer0A jak to prosím vypadá s rozpracovaným Conanem? Díky

194

Odpovědět

+BugHer0ja som to videl uz asi trikrat, a stale sa smejem :D

190

Odpovědět

+BugHer0jdi někam s Conanem.. my chceme Fluffyho!

197

Odpovědět

To video je skvělý.

-"Jsi druhý nejoblíbenější komik na středním východě. Vážně? A kdo je první? Jeff Dunham"
"Koukněte na ty sokoly...proč mají ty kapuce. Vypadají jako rukojmí...ohhh moc se omlouvám"
"Víte já myslel, že po mě budete házet kamení. - Ale proč vždyť jsi zábavný - ehhh"
"Jsem bavil Assasins cread"

Když to video vyběhlo chvíli mi trvalo, než jsem si ho pustila..., ale jak jsem to zapla málem jsem se počurala. Hláška za hláškou.

2027

Odpovědět

+bigladyA můžeš mi říct, jaký má smysl tu teď ty hlášky vypisovat?

205

Odpovědět

+bigladyMá to stejný smysl, jako sem teď to video postovat...

1920

Odpovědět

+bigladyPo postnutí odkazu se na to můžou zkušení angličtináři, kteží o videu nevěděli, aspoň podívatm ale potom jim jsou k ničemu tebou vypsané hlášky, protože si je sami přeloží a zasmějí se jim ve videu a pro ostatní nemají už vůbec smysl, protože jsou vytržené z kontextu a akorát jim tu předběžně vypíšeš vtípky, které si mohly užít, až se tu to video objeví s titulky.

215

Odpovědět

Kdyby někdo znal Japonce(a spol.) jen z TV reklam, tak je musí považovat za strašný blázny :D

201

Odpovědět

Dnešní díl nic moc. A nezachránil to ani trapný vtípek s "Novou" od překladatele... I když v tom mají určitě prsty Ilumináti!

1919

Odpovědět

Ten vtípek s novou hlavně nebyl vtípek, ale realita. Je to sice sebevražedná mise, ale zkus se dívat každou středu na zprávy na Nově a při každý reportáži si budeš říkat "Kurva, co to je za reportéra, toho sem tady nikdy neviděl" - buď berou každýho a mají jich neomezený množství, nebo všichni stojí za p**u tak je mění.

203

Odpovědět

+AutoNejde než s tebou souhlasit. Ale i tak se to tam nehodilo.

1911

Odpovědět

Je to pěkný překlad. Protože málokdo u ví, že Fox je známá pro své zpravodajství s mizernými reportážemi, které cílí hlavně na emoce a nízké pudy -> TV Nova.

201

Odpovědět

Tak musím říct, že Gabriel Ig-Lazy-A*s si to ve svým vstupu neskutečně dal :D

204

Odpovědět

Dobrá dvojka :). BTW: Mohlo by se tady objevit nějaké další video s Gabrielem Iglesiasem :)

204

Odpovědět

Men! Men!! MEN!!!!

194

Odpovědět

proč se na youtube zobrazujou disliky v likach? to je v tom pak hroznej bordel

199

Odpovědět

Ilumináti

201
Další