Ahoj MexikoEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:317
Počet zobrazení:5 940

Protože jste byli hodní, je tu ještě jedna epizoda s Gabrielem. Uvidíte nepovedený taneček, legrační přepadení a kočky pod anestetikem. Yatta!

Přepis titulků

Hej, jsem Ray William Johnson a vracím se k moderování =3! - Děkuju. - No jo. Zase si nechal zapnutý potlesk. Co tu sakra děláš? Říkal jsi, že můžu moderovat. No ták. Prosím. No ták! Děkuju. První je starý dobrý video holky a jejího sexy tanečku. Viděli jste to? Feng-šuej v jejím pokoji je teda pěkně v hajzlu.

Má tam řádnej bordel. Kolo, voodoo panenka, na stěně má Ježíše a tohle je asi vibrátor. Sakra Snookie, proč máš vůbec dětskej dres? Za jaký tým hraješ? Jak takový video vůbec skončí na internetu? Jakej kret*n ze sebe udělá blba a pak to nahraje na internet? Víte, co? Jsem rád, že spadla. Cítím se pak líp. Spadl jsem?

Ne. Spadli jste vy? Ne. Tak vidíte, jsme lepší než ona. Další video... Dalším videem je pokus o loupežné přepadení z Kanady. Chlapík tady ale vytáhne pepřák a napálí jim jednu přímo do ksichtu. Počkat. V Kanadě se jako udál zločin? A Asiati? Člověk se pořád učí. Mojí oblíbenou částí je, když pokladník zloději nařeže. Ty rychle nakoupit a zaplatit, než dostat. Říkám si, jestli třeba v jiném vesmíru takhle neoslavují narozeniny.

Neodejdeš z mýho obchodu bez narozeninovýho naplácání. Raz, dva, tři! Nezapomeňme ale na ponaučení. Při přepadení si musíte vzít bouchačku a zastřelit alespoň jednoho člověka, aby ostatní věděli, s kým mají tu čest. Nikdy jsem nic nevykradl, ale často hraju GTA jako kápo. Poslední video se jmenuje "Kočky po anestezii". Tyhle kočky jsou očividně ještě sjetý po návratu od veterináře.

Roztomilý. To je jako nějaký tanec? Myslím totiž, že už jsme to viděli. Myslíš, že spolu mluví ožralý kočky stejně jako lidi? Slyšels o Tomovi, brácho? Proměnil kočku v helikoptéru. Helikoptéru! Jako helikočku? To je prd*l. Mám hlad. Proč vypadají ožralý kočky tak roztomile?

Já nevím, ale stejně je to rozkošný. Připomíná mi to mámu, když si domů přivedla přítele. Fakt? Tvoje máma lezla po zemi a pila z misky? Jo, Gabrieli, přesně to jsem myslel. Sexy. Tyhle kočky se tedy vrátily od veterináře, a pokud jsou pod anestetikem, mají údajně být v tmavé místnosti. Takže něco tak roztomilého nemůže být natočeno a nahráno na YouTube.

Další zajímavost o kočkách... Nastává doba, kdy se budu znovu propagovat. Zase se propaguje! Přesně tak, lidi. Blíží se moje evropsko-australské turné. Mrkněte na moje webové stránky a sekci pod videem. Facebook, Twitter, Google+. Google+, zavolej mi. A nezapomeňte odebírat můj kanál. Promiňte, musel jsem uděřit Google+.

- Jak je? - Ahoj. - Jak se jmenuješ? - Sarah. - Odkud jsi? - Z Mexika. - Vezmu to za tebe. - Ráda vás oba vidím. Děkujeme. Co děláš, pokud právě nesleduješ =3 nebo Gabrielův stand-up? - Hraju tenis a plavu. - Ve stejnou dobu? Ne. Pošlu ti tričko Equals Three, když řekneš: "Díky za sledování =3 a pod to se podepisuji."

Ale ve španělštině. Tvoje španělština je dobrá. Mám ráda tvoje kočky. Jsou roztomilý. Díky, moc ráda jsem si popovídala. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

sakra = 3 se vrací zpátky na vrchol, poslední 2 díly naprosto super !!!! Yatta

201

Odpovědět

Když se vrátil náš kocour po narkóze od veterináře tak si spletl budku... Tedy do pelíšku vykonal potřebu a usnul v záchodě...no vtipný to bylo jen prvoplánově :D....jinak tenhle díl byl za posledních pár týdnů asi nej

194

Odpovědět

U toho prvního videa jsem jen čekala až jí vypadne ta podivně skákající věc z hrudníku :-D Yattaa !! :D

192

Odpovědět

=3 je skvělý, Ray je skvělej ale Gabriel už mě leze na nervy

1946

Odpovědět

Legendární =3! Miluju kombinaci Raye a Gabriela! Kdyby to takhle vypadalo pořád, bylo by to super! Výborný vtipy, skvělej spád,.... Smál jsem se od začátku do konce! :D Fakt skvělý!

216

Odpovědět

Jsou to sympaťáci, ale že by to bylo extra vtipný? Pokuď jsi se smál celou dobu tak tě docela lituji..

1958

Odpovědět

+ZlopánNechápu proč by jsi mě měl litovat! :D A o nadsázce si asi nikdy neslyšel co? ;)
A každej máme trochu jinej smysl pro humor, takže tobě se to líbit nemuselo a já ti to brát nebudu!
Přeji pěkný den ;)

203

Odpovědět

+ZlopánLituji tě, že máš tak slabý smysl pro humor a stačí ty sebelacinější vtip

1931

Odpovědět

FORZA ITALIA

1910