Olizovač okenEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:380
Počet zobrazení:5 032

Michael Jackson žije a dělá taxikáře v Brazílii. Nebo to alespoň tak vypadá podle dnešní epizody Equals Three. Nejprve ale zjistěte, kdo je vlastně tím olizovačem oken a také, na koho si dát pozor při natáčení vlastních videí na YouTube. Vydržte až do konce, protože nás znovu čekají nepovedené scény.

Přepis titulků

Jak je, lidi? To musel být ale den, když jste vytáhli starou kameru a natočili lišku olizující zasr*ný okno. Co je sakra na tom okně, že to chutná tak výborně? Očividně megaborůvková chutná jako megaborůvková. Video mělo 300 000 zhlédnutí během tří dnů a vyplatí se na něj dívat jenom kvůli těm pitomým výrazům té lišky. Taky bych rád dostal odpovědi na některé otázky.

Proč ten kameraman stojí venku, zatímco liška si hoví uvnitř? To je jako Fantastický pan Lišák? Já tě čmuďajs? Oceňuji, že mi chceš umýt okna, ale na to svinstvo už jsme najali ilegální imigrantku, takže vypadni kur*a z mýho domu! Ale to ne. Ta liška je tam prostě pořád a ještě má blbě vypláznutý jazyk, jako by se chtěla připojit ke KISS Army. Úplné dramatické ztvárnění tohohle smajlíku.

Ale poctivě říkám, že jsem se u toho smál a rozhodně bych ten vtip udělal znovu, ale... Už jsem ho dělal tolikrát. Nemůžu. Dobře. Překecali jste mě. Epický ksicht. Ta liška je registrovaným sexuálním delikventem. Tady to máte.

Spokojeni? Ne, jistěže ne. Vy nejste nikdy spokojení. Živé televizní přenosy dělají úplné zázraky. Dost často se totiž v živém vysílání stávají úplný hovadiny. Máme tady tenhle zpravodajský segment, ve kterém se hovoří o nějaké sportovní události. Na tom nezáleží. Záleží ale na téhle reportérce a tomhle chlápkovi, který začne prudit.

Tohle je kur*vsky srandovní. Vtipné je, jak vás ten týpek dokáže rozptýlit. Už jsem to viděl asi stokrát a vůbec nevím, o čem ta reportérka mluví. A ještě si ho ani nevšimla, i když je občas dost blízko nebo když se u ní vrtí. Tohle má za čtyři dny přes 50 000 zhlédnutí, takže to není nijak suprově virální. Rozhodně si to tedy nezaslouží: "Jéžiš!"

Ale vsadím se, že se k tomu propracuje. Přiznejme si, že je to video vtipné, protože ten chlápek je tak trochu úchyl. "Určitě máš pěknou tvářičku." Jak jsem řekl, to video je srandovní, ale nemůžete prudit v cizích videích... Že jo? Teď je to vtipný, ale co když se začne objevovat v nějakých známějších videích jako: Zpráva o stavu Unie, video Antoine Dodsona nebo přistání na Měsíci?

To už by moc vtipný nebylo, co? Dobře, možná trochu jo. Poslední video je samozřejmě to nejpopulárnější tohoto týdne. Má dvě kopie s dohromady 750 000 zhlédnutími. Není ani moc vtipné, spíš jedno z těch, u kterých žasnete a řeknete něco v tom smyslu: "Kur*a!

To bylo hustý! Nejradši bych dal bezdůvodně pěstí nějaké náhodné Číňance." Jde o tohohle brazilského taxikáře, který není jen tak ledajaký taxikář. Ten chlápek totiž zní jako Michael Jackson. KOUKNĚTE NA TO! To bylo docela dobrý, ne? Fungovalo to?

Žasli jste nad tím a říkali něco jako: "Kur*a! To bylo hustý! Nejradši bych dal bezdůvodně pěstí nějaké náhodné Číňance." Já vím, že říkali. To my všichni. Ten týpek je dobrej. Ta část... zněla úplně přesně. Já jsem ohromen, ačkoli v některých částech má špatnou výslovnost, takže to zní, jako by říkal: "Ale to hov*o není můj syn."

"Ale to hov*o není můj syn." Možná, že to hov*o opravdu není jeho syn a takhle to chtěl říct. Co já vím. Chtěl bych ale poděkovat tomu týpkovi na sedadle spolujezdce. Týpkovi, který se rozhodl náhodně natočit taxikáře. Jo, to je on.

Portugalsky neumím, ale řekl bych, že asi říká: "Ano, Brazilky mají obrovské zadnice." Možná se pletu. Byl to jen tip. A jak to vůbec funguje? To jako nastoupil do taxíku a řekl: "Hej, řidiči, chceš dýško? Tak to bys měl kur*a zazpívat jako Michael Jackson a pohonit mi ho." Ale jak se ukázalo, ten taxikář má dokonce vlastní YouTube kanál, kde zpívá písně od Michaela Jacksona.

Dám sem odkaz, kdybyste se chtěli podívat. Možná bude slavný, co já vím. A vy ho budete moct chodit otravovat. Dělám si legraci. Je to talentovaný týpek, tak ho neprovokujte. Nechovejte se jako banda olizovačů oken. No ták, nechte toho chudáka na pokoji. Ale víte, co byste neměli nechat na pokoji?

Otázku dne, která je od uživatele jménem... - a ten se ptá: - "Moje otázka dne zní: Jaká je vaše oblíbená hračka?" Dobře, to stačí, ty zatracenej vejtaho. Takže, jaká je vaše oblíbená hračka? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešního =3.

Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. PlayStation, nebo XBox? Zvedni svou tlustou prdel a běž cvičit! Box tvojí mámy... a máš to! Sega Dreamcast, nejlepší na světě. Dřevěná káča. Ten, který nejvíc vibruje.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Kur*a, dneska vůbec nemám energii. To je jako Fantastický pan... Počkat, jak to vůbec je? S-s-svoje zajímavé... kur*a! Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter.

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U toho prvního Rayova videa říká 200 000 shlédnutí ale vy tam máte 300 000. Jenom upozorňuju

181

Odpovědět

Tak dnes sem se poprve u jeho videi zasmala tento dil je rozhodně nejlepší!!!

181

Odpovědět

trošičku slabší díl, ale pořád to znamená úžasnej, protože tenhle seriál je skvělej a nejde se u něj nesmát! :-D

180

Odpovědět

Rabbbitr & Vorxius: takže pro vás dva je někdo, kdo hodnotí záporně člověkem nezpůsobilým vůbec něco psát? 3 díly na získání názoru, zhodnocení, že se nelíbí a pak 2 skalní vylízanci, kteří by si chtěli kopnout, protože jim u toho vlhnou trenky a nechápou, že nekomu prostě ne...

181

Odpovědět

kravina: rozhodně je vtipnější než ty s tím votravováním... když se ti to nelíbí nikdo tě nenutí na to koukat natož to komentovat či hodnotit... nebo tě to baví a nechceš si to přiznat když na to neustále koukáš znova a znova?

181

Odpovědět

kravina: tak sem aspoň nemusíš napočtvrtý už tahat ten svůj rypák, žalude.

181

Odpovědět

videl jsem jeden dil = blbost.... po nejake dobe dalsi dil = blbost a do tretice jsem tomu prigelovanemu zaludovi dal sanci a je to totalni blbost. To ma takovy "porad" opravdu tolik fanousku?

183

Odpovědět

Aspon vim z ceho je ten vtip:
http://dade.za.net/imagechan.cgi?view=4b73a4881219e1cb1d07736a6d5199c3

180

Odpovědět

Ten zvuk u té lišky když čumí je geniální, sedí to jak hrned na p***l...

180

Odpovědět

pri sledovanosti prveho videa je trosku preklep

180

Odpovědět

bob si to asi plete s trotlováním :D

180

Odpovědět

Bobe: To slyším poprví teda, a že už sem toho slyšel dost :D Každopádně dneska moc povedený :-) Kor převtělenej Michael Jackson :-)

180

Odpovědět

nechapu proc neprelozite Trolin (nevim jak se to pise) jako Trolit urcite ne otravovat pouzivam to normalne v cestine ... jako treba ze tě někdo vytrolil je to od slova Trol ne ?

180

Odpovědět

Tak pan řidič frajer Michael :-)

180

Odpovědět

Přesně Michal.

180

Další