Opice, můj domácí mazlíčekEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:339
Počet zobrazení:5 541

Dnes uvidíme ošklivý cyklistický pád, hladovou opičku a ženy, které si to nechávají dělat do pusy. Na Skypu pro změnu jedna Američanka s nejmenším fanouškem Equals Three.

Přepis titulků

Hej, právě jsem tě potkal a je to šílený, tahle píseň se nerýmuje. Víte, z čeho mi bije srdce jako o život? Ze závodů. - Jsi v pohodě? - Myslím, že je Joey v pohodě. Já si to tedy nemyslím. Nejsem žádný cyklistický doktor, ale když takhle přistanete čumákem do země, nebude to s vámi asi úplně nejlepší.

Kdo dá kur*a překážku doprostřed cyklistickýho závodu? Možná je to ten samej chlápek, co řve Joeyho jméno jako magor. To vůbec není rozptylující. Koukni sem! Fakt mě se*e. To video se mi ale líbilo. Přivodilo mi LOL, LMAO, ROFLCOPTER, LOLERSKATES a ROFLMFAO.

Skončil jsem kvůli němu na ROMEA a stal se LGBT. Taky jsem MISSISSIPPI. Jak asi víte, skuteční chlapi nemají city. V srdci máme místo pouze na pivo, sex a opice. To je tak roztomilý! Viděli jste... Teda... asi dobrý. Krmení opic je fajn, ale kdybych ji měl já, měla by světelný meč, sluneční brýle a slipy Heinz.

Všimli jste si těch divných zvuků, které pro opici vydává ten chlápek? To mi dělá v puse dobře. Nepřestávej. Tak, pěkně na rty. Jo, přesně tak. Co se to se mnou děje? Trochu erotický, ne? Tak, pěkně na rty.

Když nad tím tak přemýšlím, opice jsou výborný mazlíček, jsou zatraceně chytrý. Vycvičili jste si psa, aby vám přinesl pivo? Já naučil svoji opici vyplňovat daňová přiznání. Můžu zavolat své opici kdykoliv budu chtít. Haló, opice? Chci jim dokázat, že ti můžu zavolat. Taky tě mám rád.

Dělám si legraci, nikdy bych opici nevolal. Poslal bych jí erotickou SMS. Poslední video se jmenuje "Holky si to nechávají fouknout do pusy" a název je bohužel velice zavádějící. Zřejmě stačí pár ženských a větrák, aby vzniklo... fajn video. Přiznávám ale, že ksichty, co ty ženské dělají, jsou velkolepý. Tahle má pusu jako Želví nindžové.

Tahle jako důchodce během orgasmu. Tahle jako Skeletor. A tahle dáma je asi... nějak nemocná. Celé je to umělecký projekt jednoho týpka, který cestuje po světě a snaží se k tomu přemluvit ženy. Docela na mě zapůsobil, když jim strčí před obličej větrák a řekne: "Hej zlato, to je umění." Zdá se to jenom mě, nebo zní text té písně "mám penis"? Písnička je to celkem fajn, ale radši bych slyšel ty originální zvuky.

Zní to zábavně, rád bych to zkusil. Hej Lois, koukni na mě. Jsem umělec. Tak to je z dnešní epizody vše... To je z dnešní epizody vše. Díky za zasílání videí... Díky, že mi posíláte videa a uvidíme se za pár dní. - Ahoj! - Jak se jmenuješ? - Sarah. - Odkud jsi? Ze středozápadu? - Ne, jsem z Kentucky.

- Já jsem z Oklahomy. - Vážně? - Je to takový jih středozápadu. - Vím zhruba, kde to je. - Co děláš, když nejsi na internetu? Vychovávám svoji dcerku, je přímo tady. - Koukněte! - Jmenuje se Scarlett. To je super. A vidím, že máš plakát Gears of War. - To je mého snoubence. - Ví, že na netu chatuješ s jinýma klukama? - Ne. - Mohl by mi nakopat zadek. Udělal by asi výjimku, protože jsme velcí fandové.

Fajn. Ahoj, Scarlett! Vidím tvoji hlavu. Nemám s holkama moc štěstí, ale rád jsem si s tebou a Scarlett pokecal. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Roflcopter :-D

180

Odpovědět

Banana phone ! :D
A ty doprovodný zvuky .. za moc :D

180

Odpovědět

Výbornej díl :D pro mě 8* :D

..... http://www.youtube.com/watch?v=H9fAuK7WIV4&feature=g-u-u - čas na Jona? ;) :D

182

Odpovědět

I Gotta Penis! :-D...tohle bylo dobré :-D

181

Odpovědět

Najskôr kazí moju milovanú pesničku a potom prídu na rad opice :/ Ale zvyšok to celé napravil :)

189

Odpovědět

Tak tenhle dil byl asi nejlepsi :D a ty originalni zvuky, s toho sem se tady fakt valal nazemi :D

181

Odpovědět

....hmm...ten "blowjob" jste nemuseli (?) překládat...ten originální název je právě proto tak zavádějící :DD ("Holky si to nechávají fouknout do pusy" ...je zvláštní o_O) Když tak mohl Andy Warhol nazvat film.. proč to nenechat jak to je :D :D

186

Odpovědět

Prvýkrát som vzhliadol na túto "reláciu" a neľutujem! :) Opäť niečo k pravidelnému sledovaniu.

183

Odpovědět

Jestli chceš zkouknout všechny díly nazpět .. máš co dělat :D

180

Odpovědět

+dddddavidddddJá to tak jednou udělala :D A opravdu jsem u toho vydržela ... !

180

Odpovědět

Jeden ze slabších dílů :)

1878

Odpovědět

ani mi nepřišlo, jakože jo - nebude to jako kdysi :D ale nebylo to hrozný :D :D :D

1810

Odpovědět

Mě přišel jako jeden z nejlepších..

181