Opilcova filosofieEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:344
Počet zobrazení:4 106

V dnešní epizodě se nám představí fotbalový odstřelovač, veverka s největší smůlou a štěstím a nakonec bezdomovec konkurující rytířům Jedi.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Měl jsem skvělý týden. Zatímco vy jste zneužívali koaly, nebo cokoliv, co děláte, já slavil 4. července. Taky jsem narazil na video kluka hrajícího fotbal. Všimněte si ale té staré dámy vzadu, která si jako obvykle hledí svého. Tvůj ksicht, zatraceně! Počkat.

Jste si jistí, že hrál fotbal? Neviděl jsem ho totiž předstírat zranění. To video mělo čtvrt milionu zhlédnutí za měsíc. A ne, není to originál, je to kopie. Odkaz na originál jsem ztratil, protože jsem naprostej idiot. Při sledování toho videa si ale říkám to, co všichni: "Sakra, to byla dobrá trefa. To jako použil aimbota?" Nejvtipnější je, když padá. Letí vzduchem a najednou to video skončí. Představte si, že se to stane vám. Jdete a říkáte si: "Hele, to je nějaký nový billboard."

"Tvůj ksicht, zatraceně!" Další video mělo 5 milionů zhlédnutí za týden. Ano, viděl jsem ho. Tak už mi ho neposílejte. "My ale nevíme, jestli jsi ho viděl. Mysleli jsme, že sis kupoval štafle a boty na podpatku." Fakt chytrý. To video jsem viděl. A jestli mi ho ještě někdo pošle, napálím Hillary Clintonovou do koulí. To video zas tak skvělý není.

Jde o nějaký závodní okruh, kde natáčejí Lamborghini. Je to asi pro nějakou stránku, tady je totiž její adresa. Takže to Lamborghini začne přijíždět a tady Sandy ze Zátiší bikin se rozhodne, že tu dráhu přeběhne. Ach můj Bože, málem ji to trefilo, ale nakonec netrefilo. Tak to je ono. Největší video týdne. Docela zklamání, co? Je to jako když vás přítelkyně poprvé viděla nahého. Říkala: "Tohle bude skvělý."

Každopáďo hádám, že je to video populární kvůli tomu, jak těsně to tu veverku minulo. Tak těsně. Bejt já tou veverkou, tak jsem nakrknutej. Jedinkrát se snažím přejít tu dráhu a je tam jenom jedno auto, který mě málem trefí. Ježíš mě fakt nenávidí. Je fakt srandovní, jak kvůli tomu lidi šílí. "Můj Bože, málem tu veverku přejeli."

Kdyby loď málem přejela rybu, tak to nikoho nes*re. "My máme ale maličké veverky rádi. Ryby nás vůbec nes*rou. Ryby jsou jako retardi matky přírody." Tohle si fakt myslíte? Možná máte pravdu. Taky mě ryby moc nes*rou. Poslední video bylo taky populární. Mělo 4,5 milionů zhlédnutí za 10 dní. Je ve španělštině, ale udělali jsme k němu titulky, protože jsme fakt hustý. Tahle televizní stanice našla opilého bezdomovce a rozhodla se s ním udělat rozhovor.

Ten bezďák tedy začne mluvit o FUA, což je niterná, mocná a univerzální síla, ve kterou on věří. Prostě taková ta moderní kravina. "Já už prostě nemůžu dál. Co mám dělat?" "A už jsem plný odvahy, síly a moci." Můžete mi říct, o čem to FUA mluví?

Sám na to nepřijdu. Nejvtipnější je, jak dala ta televizní stanice do popisku "Los Efectos del Alcohól". To znamená, že ta televize chce říct: "Vidíte? Takovýho kret*na z vás alkohol udělá. Budete běhat a plácat o FUA." ABSOLUTNÍ ZUŘIVOST!!! Legrační je, a teď nechci být nějak necitlivý, ale tahle FUA, ta mocná univerzální síla, asi tak úžasná zase nebude. Tomuhle chlápkovi moc nepomohla, že ne?

Vždyť ho našli spát ožralýho na ulici. Na druhou stranu se to docela chytlo a už existuje pár stránek na Facebooku. Což je mnohonásobně lepší než být střízlivý a mít práci. Možná je to něco jako ty Jedi kraviny. Možná je to ta nejmocnější síla vesmíru. Já vím, jsem hrozný člověk. Ale víte, že vás mám rád. Vlastně ne.

Ježíš vás možná má rád, ale já si myslím, že jste srač*y. Ale no tak. Dělám si legraci. Vždyť víte, že vás mám rád. A když říkám, že vás mám rád, tak to myslím tím nejhomosexuálnějším možným způsobem. Ale víte, co mám taky rád? Otázku dne, která je od téhle růžovovlasé buchty jménem TradeChat - a ta se ptá: - "Jsou hot dogy sendviče? A jestli ne, tak co tedy jsou?" Jestli nejsou hot dogy sendviče, co tedy jsou? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů...

Vždyť to víte. Musím vám to pokaždý říkat? Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Uzdrav se brzy, Keenane Cahille. Držíme ti palce. A s ostatními se uvidíme za pár dní. Tak mi povězte, lidi. Co se stalo s vaší rodinou? Šli do pekla, protože se smáli spoustě Rayových vtipů.

Voldemort je zabil. Zeptejte se O. J. Simpsona. Úplně je teď cítím v puse. Čůrám po straně záchoda, protože to dělá menší hluk. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejsou tam hlášky s předešlého dílu?:D

181

Odpovědět

FUaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Aaaaaaaaaaaaaa!!
No ok jdu zase makat :D Uz jsem plný síly.

180

Odpovědět

Podlemě jeden z dílu kdy sou Rayovi hlášky fakt vtipný :))

180

Odpovědět

Your face! God damnit! :D

180

Odpovědět

skvělej díl a nejlepší odpověď na otázku co se stalo s vaší rodinou je....čůrám po straně záchodu aby to dělalo menší hluk :D

180

Odpovědět

kolouch: tenhle díl jsem viděl už v originále, když byl aktuální a bez titulků a trošku jsem pohledal na internetu. Keenan měl operaci, která dopadla v pohodě, jen musel zůstat na lůžku asi 3 dny a bolelo ho celé tělo. Nic extra, prostě jen RWJ udělal malej Tribute tomuto malému šílenci.

180

Odpovědět

FUA!

180

Odpovědět

co je s keenanem cahillem ?

180

Odpovědět

my tom uteda vždcky říkáme párek v rohlíku... ale dkyž si myslíte, e je to sendvič tak ať ;)

180

Odpovědět

Barborina: Tak tebe bych chtěl vidět :-D

180

Odpovědět

FUAAA

180

Odpovědět

kurnik...to mi nemohl někdo říct, že růžový vlasy má každej druhej? :P

183

Odpovědět

celkem dobrej díl.
BTW: ta holka na konci mi připomíná Angelu z Sběratelé Kosti. nebo ne? :)

181

Odpovědět

FUAAAaaale to New Age by som nechal v originali a neprekladal to. myslim ze Ray tym nemyslel 'modernu kravinu' ale 'New Age kravinu' ala homeopatia, liecive kristaly, cakry etc.

v kazdom pripade ale chcem pvoedat ze FUAAAAA

180

Odpovědět


Další