Osahávají mě sloniEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:417
Počet zobrazení:3 670

Dnes nás čeká návštěva ZOO, představíme si boty pro psy a pro všechny tanečníky a tanečnice je tu veselá choreografie. Dozvíte se i nové názvy kanálu z minulé otázky dne.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Nejdřív tu máme tyhle týpky jedoucí na slonovi. To je v pohodě. Jen si zajezděte, ale nepose*te se strachy, když se vás bude chtít ten slon dotknout. Co všichni mají s tou slonofóbií? Vždyť je to jen sloní chobot, tak není důvod k panice. Ten slon přece nedržel samurajský meč. Počkejte.

Ještě to vylepším. Ten slon přece nedržel ten zvláštní mixér, který má vaše máma schovaný pod postelí. Počkat. Ještě to vylepším. Ten slon přece nebyl katolický kněz. "Hej, chlapečku. Nechceš bonbónek?" Jo, to by šlo. To video má jenom 50 000 zhlédnutí a je dost stručné. Trvá jen okolo osmi sekund. Rád bych pochopil logiku toho chlápka. Určitě si říkal: "Klidně se na slonovi projedu, ale ať se na mě opováží sáhnout."

Úplně si dokážu toho týpka představit, jak šílí kvůli krmení koz a podobně. Teď nastolíme nějaká pravidla. Pokud to není absolutně nutné, nedávejte svému psovi boty. Ani jsem nevěděl, že dělají boty pro psy. Nejsou to ty, co taky nosí pumy? Koukněte na ty pošahaný kecky. Určitě to je týrání. To je jako Abú Ghrajb pro psy? Přestože je tohle týrání, měl byste vidět, co dává psům na nohy Michael Vick. Jo, přesně tak.

Vracím se k vtipům o Michaelu Vickovi. Viděli jste, jaký skoky v těch botách předváděl? Klidně by mohl hrát za LA Clippers. Cože? Lidi teď mají rádi LA Clippers? Sakra! To video je asi rok a půl staré, má 200 000 zhlédnutí a během té doby nebylo nijak virální. Rád bych podotkl, že ti majitelé nedělají tomu psovi nic hrozného. Opravdu jde o ochranné boty navržené pro psy.

Když ho ale donutíte je nosit, nebuďte překvapení, že běhá jako retard. Všichni psi, kteří to video viděli, si ťukali rukou na čelo... Nebo packou. Pokud jste ještě neviděli tohle video nazvané "Double Dream Feet", měli byste to rychle napravit. Má čtvrt milionu zhlédnutí a jde o choreografii od chlápka jménem John Jacobson, který je zřejmě tím nejnadšenějším zkur*ysynem na světě. Zvedněte hlavu... a začněte pravým kolenem.

Gumové nohy. Pohrozte prstem. A levá noha osmkrát. Kdyby měli Gary Busey a Richard Simmons nějakým způsobem dítě, pořád by nebylo tak divné jako tenhle chlápek. Je až příliš moc nadšený, než je společensky přijatelné. Někdo by se mu měl podívat do sklepa, jestli tam nemá mrtvoly. Když jsem to viděl poprvé, myslel jsem si, že má nějaký nervový tik.

Ale ne. Ukázalo se, že je to součást tance. Omlouvám se. Podíváme se na to ještě jednou. Když se na to podíváte na celé, přísahám, že v jednu chvíli tancuje jako Carlton. Nikdo? Carlton? Ne? Přiznávám, že si dělám z Johna Jacobsona legraci, protože opravdu vypadá jako dobrý taneční instruktor. Buďme teď na sto procent upřímní. Když půjdete do černošského klubu a uvidíte tam jednoho bělocha, bude tancovat takhle.

A co na tom, jestli je to ten nejnadšenější taneční instruktor? Pořád lepší než ten nejvíce emo taneční instruktor. Double Dream Feet. Teď se pořežu. Život je bolest. Přál bych si, aby byla na konci videa nějaká zpráva pro chlápka z Evolution of Dance. Třeba: "Podal jsem si tě, šmejde!"

Ale nepoštěstilo se. Ale víte, čemu se nikdy nepoštěstí? Otázce dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Moje otázka dne zní: Co byste chtěli mít napsané na náhrobku?" Takže, co byste chtěli mít napsané na náhrobku? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter.

Díky za sledování další epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Ještě v rychlosti. Moje španělské publikum mě vždycky velice podporovalo... Takže jsme s kamarádem P-D-FLO vytvořili španělskou verzi Equals Three. Je to úplně stejný formát a koncept, ale jiný moderátor a jiná videa. Moderoval bych to sám, ale nejsem Hispánec a moje španělština není tak dobrá. Pokud tedy hovoříte španělsky a chcete si užít =3 v español... klikněte sem a mrkněte na to.

Jako vždy... Vidíte, neumím moc dobře španělsky. Uvidíme se za pár dní. Tááákže mi povězte, lidi. Kdybyste mohli přejmenovat tenhle kanál, jak byste ho pojmenovali? 404 - Kanál nenalezen. Malý terorista. Malej běloch žvatlá pět minut. Trpaslík, který pojídá děti, komentuje virální videa a nemá žádný život.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

já bych pjmenoval kanál =3,14.....

181

Odpovědět

Tohle nejlepší díl nebyl ,ale všechny díly od Reye jsou best :-)

181

Odpovědět

Tohle byl snad nejlepší díl :DD Ten pes byl skvělej :D

180

Odpovědět

To jsou divný tyhle videa... zábava to je, ale seká se mi to jak prase :D Neříkám že mám nějakej božský PC, ale tohle by se sekat nemuselo :D

180

Odpovědět

ten čo ho má na subscribe na YT o tom už vie....a ten nový je tam len na tento týžden, bo Ray nemá čas či čo, budúci týždeň by mal byť späť...a musím povedať, že epizódy s týmto týpkom ma VOBEC nebavia, pretože sa snaží napodobniť Raya - na ktorého nikto zďaleka nemá :D:D (hlavne tie xsichty čo hádže)

180

Odpovědět

****************************spojler****************************
český překlad je přesně o měsíc pozadu a v nejnovějším díle který je ze včerejška a v tom předchozím už vystupuje někdo jinej.

180

Odpovědět

Ty vole :D Jak na konci kricel na ten chobot pred otazkou dne, to sem si malem pochcal ty cerstve vyzehleny trenyrky co mam do prace :D:D

180

Odpovědět

lepší sou jeho songy

180

Odpovědět

ray mě začíná nudit

181

Odpovědět

Emo učitel tance mě rozbil :D

180

Odpovědět

Na náhrobku? jen a pouze: REST IN PIECES!

180

Odpovědět

Peterus985: Igual a Tres

180

Odpovědět

TVL já mám ůpe podobnýho psa. :-D

180

Odpovědět

Dneska slabší videa, ale o to lepší hlášky :-) 10/10

180

Odpovědět

čtete
http://en.wikipedia.org/wiki/Ray_William_Johnson

180

Další