Ožralá Bohemian RhapsodyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:282
Počet zobrazení:4 594

Dnešní trojici videí tvoří samé milionové kousky. Nejdříve podivný rituál fotbalisty Realu Madrid, poté netradiční schůzka lesních zvířátek a nakonec zatčený Freddie Mercury. Jak vypadá? - Jako herpes. Kur*a, budu muset k doktorovi. - Jako vyžvýkaná Hubba Bubba s chlupama. - Jako dva řízky. - Jako kdyby Gay Homo Buzna a Fenton mrda*i v kadibudce. - Je tady tolik komentářů, že tohle nikdo neuvidí. MÁM MALÝ PENIS.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Dnešní show je... Podívejte. YouTube líbá VEVO prdel. Zvláštní. V prvním videu je tenhle fotbalista Iker Casillas z Realu Madrid, který se chystá vejít na hřiště s tímhle klukem dělajícím maskota. Šťourá se tam v nose, čumí okolo, předstírá, že si kontroluje boty a pak... to otře klučinovi o tvář. Video mělo 3,4 milionů zhlédnutí za tři dny a Real Madrid ten zápas vyhrál, takže se to asi dělá pro štěstí?

Otřel vážně holuba tomu klukovi na obličej? Dosáhli jste další úrovně nechutnosti, když používáte děti místo kapesníků. Potřebuji se královsky vykadit. Přineste mi dítě s nejjemnějšími vlasy. Není stoprocentně jistý, zda se ten týpek dloubá v nose, ale je podivný, jak toho kluka pohladí. Jak je, chlapečku? Jsi hodnej, co? Divný. Další video má celkem nejasný název.

Jmenuje se: "Orel, liška a moje kočka si společně hoví na mé verandě." Což je přesně to, co se tam děje. "Pan orel na mě pořád volá. Pak tu mám lišku, ta je docela tichá. A ještě svoji kočku." Co všichni dělají na té verandě? A co potravní řetězec? Nesežrala by ta liška kočku, orel nesežral lišku a jednorožec možná všechny tři?

Nebo jsem hákoval biologii? To video mělo 1,2 milionu zhlédnutí za týden a dokonce jsem našel fotku té ženské. To je ona, tady má manžela a takhle by vypadalo jejich dítě. Video bylo natočeno v Unalasce. Proč musí bejt v těch videiích něco, co nedokážu vyslovit? Unalaska je částí Aleutských ostrovů, také známých jako součást Aljašky, která připomíná penis stříkající do oceánu. Sledujte ale to video, ta kvalita je nějaká pochybná.

Koukejte na to pokřivení, celý se to deformuje. Zírám na to a nevím, jestli jsem sjetej nebo... O čem že to mluvíme? Kolik trávy je třeba na zhulení kamery? Všimli jste si, že pojmenovala svoji kočku Kufr? "Ne, Kufře, teď sem nemůžeš." Moje kočka, Kapitán Mazel, je takovým trapným jménem pohoršena. Poslední video mělo 6 milionů zhlédnutí, asi jste ho už viděli. Je to záznam od policie. Zatknou tohoto chlápka a on jim v autě začne zpívat nic jiného...

než Bohemian Rhapsody. "Mně na tom nezáleží. Nezáleží. Mámo, právě jsem někoho zabil." Kámo, ty ses právě přiznal k vraždě v policejním autě? "Mámo, právě jsem někoho zabil. Přiložil mu k hlavě zbraň, zmáčkl spoušť a je mrtvý." To není dobrej nápad.

Tady je seznam písní, které bys neměl zpívat v policejním autě: "Zastřelil jsem šerifa", "Zmlátil jsem svou čubku", "Znásilni mě" a klasika od N.W.A. "Zasra*á policie". Uznejte ale, že mu to jde. Nevynechá ani jedno slovo. Já to nezvládnu ani za střízliva. "Hromy a blesky, moc mě děsí." Mojí nejoblíbenější částí je samozřejmě konec. - "Musíte mi dát želízka?"

- "Budeš hodnej?" "Fyzické násilí je poslední z mých priorit." Událo se to v Kanadě. Ti mají ale skvělý policajty. Můžeme ti dát želízka? Ne? Můžeme tě vzít do vězení? Ne? Chceš vzít na hokej? Tak jo. Mám moc rád kanadský fandy =3. Skvělý video a výbornej výběr písně. Ještě pro vás mám jednu věc. Na konec každého videa teď dáme titulek "Podpořte výzkum rakoviny".

Nedostávám za to nijak zaplaceno, je to moje osobní kampaň. Pokud souhlasíte, bezva, pokud ne... nevadí, stejně vás mám rád. Jen jsem chtěl, abyste věděli, že bude teď na konci každého videa tenhle dobročinný titulek. To nás přivádí k otázce dne, která je od uživatele jménem... a ten se ptá: Je to chlápek, že jo? Je to chlápek. "Ahoj, Rayi.

Z čeho se cítíte jak v nebi?" Po čem se cítíte jak v nebi? Chápete? Protože letí v letadle? A taky je to feťák. Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Naštěstí pro Google+ dneska recyklujeme. ZPOCENÝ PODPAŽDÍ Díky za sledování dnešního Equals Three.

Jsem Ray William Johnson a podepisuju se pod to. Tak mi povězte, lidi? Jak vypadá? Také se chci umýt ve vaně. Přineste mi dítě s afrem. Iker Casillas z Realu Madrid. Za to mě hrozně zje*ou. Musím se vykadit... Promiňte. V nějaký knížce. Čte tu vůbec někdo? To není vtipný. Je to jako show, není to vtipný. Občas to ze mě vyleze.

Ty ses právě přiznal, že jsi zabil chlápka? Ty ses právě na kameru přiznal, že jsi zabil chlápka? Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

já si zase pokaždý když du z hospody zpívám Don't stop me now :D

180

Odpovědět


Odpovědět

"Je tady tolik komentářů, že tohle nikdo neuvidí. MÁM MALÝ PENIS." No Mě po*er :DDDDDDDDDD

180

Odpovědět

Captain Snugglebottom :-D.Ne vážně ta kočka na obrázku je roztomilá.

180

Odpovědět

Trápna pitchovina

1854

Odpovědět

myslim, ze je tohle pro me jednoznacne nejlepsi video od Raye :D

181

Odpovědět

Zapomněli jste koment na konci, jestli je Ray černý nebo bílý :D

181

Odpovědět

Konečně!! Poprvé co jsem čekal,kdy mě dostane první video a tady tohle mě dostalo,nečekal jsem,že to otře o toho kluka :D

181

Odpovědět

dyk to jede v poho ty kapo

183

Odpovědět

Sněhurka s Dr. Doolittlem, společně s kanadskou policií a MALÝM PENISEM mě moc pobavili :)

181

Odpovědět

it is so funny man
yo

182

Odpovědět

Jirka: Ray sám na konci říká, že ho za to hrozně zjeb**u..... TÁKŽE (strašně moc zdlouhavě a hlasitě)..... to bylo součástí scénáře (strašně moc rychle a normálním hlasem)

190

Odpovědět

nejdeto trotlove

1831

Odpovědět

budeš tak hodnej a smažeš mi ten první koment

1834

Odpovědět

Flashka: dej si facku

1827

Další