Pervitinová zuřivostEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:400
Počet zobrazení:3 391

V dnešní epizodě si představíme trojici internetových podivínů, kteří i přes nízkou sledovanost rozhodně stojí za povšimnutí. První je Rayův otec, druhou osobou pak YouTube štětka Kyle Hilton a nakonec indický léčitel, s jehož pomocí dosáhnete neuvěřitelných výsledků.

Přepis titulků

Tenhle týden mám skvělé zprávy, lidi. Konečně našli mýho tátu. Zatímco vy si můžete myslet, že je váš ožralej nevlastní táta drsnej, můj táta je ještě horší. Miluje totiž perník. Na této fotce je 46letý Mark Siebenmorgen, který podle policie stojí za kriminálním řáděním. Na chvíli jsem vás dostal, co? To není můj táta. Můj táta je přeci leprikón. Proto tak rád chlastám a ukazuju lidem svý zelený pé*o.

Dost ale o mně. Tohle video mělo 3 000 zhlédnutí za 8 měsíců. Není tedy vůbec virální, ale rád bych slyšel něco o tom řádění. Siebenmorgen přistoupil k cizinci a shodil ho na zem. O chvíli později vyskočil na auto, vylezl na střechu a napnul svaly... Počkat. Chápu, že to strkání a lezení po střechách je ilegální, ale oni chtěli zatknout tohohle špinavýho Hulka za napínání svalů? Já to dělám každý den před zrcadlem. Policie zatkla Siebenmorgena druhý den, když se ukázal v potravinách na King Street a nadával tam zaměstnancům.

Nadával? Já nadávám každou chvíli a nikdo mě ještě nazabásnul. Na druhou stranu zase nevypadám jako pirát se vzteklinou, který přeblafne kohokoliv, aby měl na další dávku. Ber to z té lepší stránky, tati. S takovým úsměvem budeš královnou celýho lochu. Když jsme u královen, podívejte se na tohle video. Neříkej mi kur*a, co si mám psát na svoji stránku.

Video je 6 měsíců staré, má 14 000 zhlédnutí a je od toho kluka... Je od téhle holky... Je od tohohle kluka... Zatraceně. Je od osoby se jmémen Kyle Hilton, která sama sebe nazývá "štětkou". Tenhle týpek... Tahle buchta... Kur*a práce. Tohle individuum Kyle Hilton má takovou slovní potyčku se svou babčou. Nejsem žádnej hnusák, ty zasr*ná stará čubko.

Tak mě z toho přestaň obviňovat, ty stará krávo. Přesně tak. Tenhle týpek... Tahle holka... Kur*adrát. ...si myslí, že on nebo ona šous*á s jeho nebo její babčou. Sakra, už bych měl rozhodnout o tom zasr*ným pohlaví. Tak jdeme na to. Táta Kyle Hiltona si myslí, že Kyle Hilton šous*á se svou babičkou. OPRAVA: BABČA OBVIŇOVALA KYLE HILTONA, ŽE ŠOUS*Á SE SVÝM TÁTOU. Okouzlující rodinná aférka, já vím. Stačily pouze dvě minuty z pětiminutového skřeku o incestu, aby můj penis spáchal sebevraždu.

Doslova skočil z kredence a zabil se. No nic. Kdo chce vidět moji imitaci Cher? Já vím, že jsem silná. Už tě nepotřebuju. Zastavte to! Počkat, počkat... Zpomalte to. Nemá zelený jazyk? Kouřil tenhle bastard mýho tátu leprikóna? Sakra, Kyle, já myslel, že jsme kámoši... kámošky... Kašlu už na to. Po téhle dvojici hnusných videí mám pocit, že bych to svinstvo potřeboval dostat ven.

Naštěstí je tu Grand Swami Hasan, aby mi pomohl. Tenhle chlápek vytvořil návod, jak lépe kadit a zajistit si tak delší život. Pěkná srač*a, co? Počkejte chvilku. Byla to opravdu fotka 28 cm lejna? Vážně? Je to pro instruktážní účely, tak tam to lejno klidně dejte. Vím, že si někteří chlápci měří ptáky, ale tohle je směšný.

To jsme se ale ještě nedostali k mé oblíbené hlášce, lidi. Delší stolice zaručuje delší život. Delší život umožňuje delší uctívání Višnua. Já vím. Poetické, že? Tak mi pověz, Grand Swami, jak dosáhnu těch svatých hov*n? Protože to vypadá jako něco mezi hyperventilací a velice bolestivým porodem. Nechci být nějaký prase, ale pokaždý, co sním indické jídlo, tak můj bobek vypadne sám.

Nemusím ani tlačit, prostě to vyjde samo. Možná má střevní potíže, ale nemusí se zas takhle modlit. Když Bůh dá, stvoříme velmi dlouhé lejno. Když Bůh dá, stvoříme velmi dlouhé lejno. Přesně tohle řekl můj táta leprikón mé mámě poté, co jsem se narodil. Škoda, že jsem je s tou délkou pěkně zklamal. Mám vás rád, lidi.

Ale víte, co je také krátké a roztomilé? Nové Your Favourite Martian video. Koukněte na něj. Jmenuje se "Robotí rvačka". Podívejte se na něj! Tak dělejte! Klikněte na to, kur*a! Ale víte, co máte taky rádi? Otázku dne, která je od dvou slečen jménem... a ty se ptají: - Ahoj, Rayi.

- Naše otázka zní: DC... nebo Marvel? Tak jdeme na to, lidi. DC nebo Marvel? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Jak byste zničili svět?

*Rozepnul si kalhoty* Panáček Michellin v nadživotní velikosti. Vydělil bych nulou. Smazal bych Google. Dal bych =3 do televize a všichni by se zabili. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

DC suck Marvel Forever :)

180

Odpovědět

Wercingetorix: Mě se taky nelíběj všechny písničky od YFM :D ale některý jsou pěkný. Ale hlavně on psal že neumí ZPÍVAT tak mu odpovídám na to zpívání :D

190

Odpovědět

Megan : Podle hodnocení, které je v průměru někde kolem 7,6 nejspíš nejsem jediný :) A možná zpívat umí, ale na YFM to perfektně maskuje.

181

Odpovědět

Otázka Marvel nebo DC se někdy musela očekávat. Ale od dvou slečen? Tak to jsem čuměl... :D Jinak nice jako vždy :D Až na první video... :-( 8/10

180

Odpovědět

Marty: Když se to nelíbí tobě neznamená, že se to nelíbí vůbec nikomu, kdo navštěvuje tenhle server. A kromě toho, Ray ve videích YFM neZPÍVÁ, ale jakože rapuje (dobře možná ne úplně bezchybně). Ale když bys kouknul na jeho Breaking NYC/LA tak bys zjistil, že ZPÍVAT opravdu umí.;)

190

Odpovědět

Ray na hrad! :D

190

Odpovědět

Pooetické :D

190

Odpovědět

Marvel 4EVER! xD

180

Odpovědět

krtkon - Come on :D http://www.dccomics.com/dccomics/

182

Odpovědět

Doufám že se další video z Marťana neobjeví. Stabilně to nemá hodnocení nad 8 (Někdy dokonce ani nad 7) a v komentářích dost negativní reakce. Navíc Ray neumí zpívat a to několikanásobné překrytí Autotune tomu vůbec nepomáhá.

Sice se už opakuju, ale Epic Meal Time mělo v průměru víceméně stejné hodnocení jako videa z YFM a zrušilo se. Jenže tyhle pseudopísničky se tu objevují pořád a pořád a pořád a pořád....

Swordfish - Ne. Je to jedna z mnoha frází která koluje na internetu. Prostě a jednoduše si to dělá srandu z dělení nulou a výsledku - Vše od zničení země až po porážku Chucka Norrise.

1821

Odpovědět

Marvel! Dc je značka bot :)

180

Odpovědět

Marvel hlavně díky X-menům i když těm fandím hlavně kvůli filmům. "Železňák" taky není k zahození, alespoň někdo netají svou identitu.
DC má snad lepší záporáky a mám ten dojem že v USA jasně vede, u nás je oproti Marvelu dost pozadu hlavně proto, že se u nás moc neobjevuje vždyť nebýt jednoho animáku a filmu o Greanlentroví bych většinu jejich hrdinů téměř neznal.

180

Odpovědět

nejlepší díl, ten návod na sraní určitě přeložte celý, pro zdejší publikum to bude něco.

181

Odpovědět

Delete Google.

zabil :D

180

Odpovědět

10/10.. jako vždycky
Mimochodem - 5:53 má být zřejmě Vydělil bych ji (tu Zemi) nulou..

184

Další