Pes má superschopnostiEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:318
Počet zobrazení:4 876

Dnes se s Rayem vrátíme do jeho dětských let a zavzpomínáme na naučný seriál pro děti, dále nás čeká koňská hlava a pes se zářnou kariérou v cirkusu.

Přepis titulků

Pamatujete na Kouzelný školní autobus? Jako malej jsem na to pořád koukal. Byla tam jedna epizoda, kdy jede autobus zažívacím traktem člověka. Někdo z toho vzal klip a předaboval ho. "Co to je?" "Holka, to je řitní ďoura." "Ne díra, Keesho, ale záklopka." Tohle bylo roky jedno z mých nejoblíbenějších videí na YouTube. "Holka, to je řitní ďoura."

Originální verze je z roku 2009, je to vážně strašně starý. "Co to je?" "Holka, to je řitní ďoura." Není to řitní díra, Keesho, ale záklopka. Bože, jsi snad pitomá? "Holka, to je řitní ďoura." My chápeme, Keesho, díky. Neviděl jsem tu epizodu už dlouho, ale co si pamatuji, tak to, co označuje za "řiť", je ve skutečnosti vrátník, který z nějakého důvodu vydává odporný zvuk.

Je to vážně jedno z mých neoblíbenějších videí, protože nechali tu osmiletou holku znít jako z ghetta. "Holka, to je řitní ďoura." Děkuju tomu, kdo to takhle nadaboval. Minulý týden nás zasáhl hurikán Sandy. Nevím, jestli jste o tom četli, ale existuje jedna služba, jmenuje se zprávy. Občas na ně mrkněte, varujou vás před takovýma věcma. Tady je jeden zprávařský tým, který hovoří o bouři, když...

se stane tohle. "...vyrazil si zaběhat s maskou koně. Nejsem si moc jistá, co to má znamenat. Možná, že lidem všechno tohle trochu vlezlo na mozek." Jdi domů, Sarah Jessico Parker, jsi ožralá. Možná, že už jste toho týpka trollujícího hurikán viděli. To video bylo všude, má okolo 4 milionů zhlédnutí za týden. Moc se nesmějte, možná je to jeden z jezdců Apokalypsy, o kterých jsem si myslel, že vypadají takhle, ale místo toho takhle...

"Ahoj, přišel jsem vás vzít do pekla." Pak šel ten týpek domů, zjistil, že je ve zprávách a postnul tohle. Zajímavé je... "Holka, to je řitní ďoura." Jo, Keesho, je to trochu posr*nej blb, ale musíte uznat, že prostě řekl, jak udělá virální video, šel ven a udělal ho. Tohle na mě skutečně zapůsobilo.

Nevím proč, ale vážně mě to rozveselilo. Mám nutkání koupit tomu psovi jednokolku. Ten pes úplně překypuje talentem. Talent mu vytéká ze záklopky. Obdivuju majitele, protože vím, jak dlouho asi muselo trvat, než ho to naučil. Závidím. Psa jsem měl před pár lety a to jediné, co dělal, bylo prdění ve spaní. Mou nejoblíbenější částí je, když ten pes skončí. Předpokládali byste, že mu dá pamlsek, ale on mu místo toho dá... plastový víčko na žvýkání.

Ale ten pes to má zřejmě rád. Říká si: "Plastový víko, super!" Vážně se mi to video líbí. Má asi 400 000 zhlédnutí. Kéž by jich mělo alespoň 10 milionů. Udělejte mi laskavost a jděte se na to mrknout. Zahřeje vás to u srdce, slibuju. To je vše, lidi. Uvidíme se za pár dní. Když kliknete na "odběr", dám vám plastový víčko na žvýkání. "Holka, to je řitní ďoura." Sakra, Keesho, říká se tomu záklopka.

Nechtěj, abych ti to došel ukázat. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Přemýšlel jsem nad tím listopadovým neholením se. Nikdy jsem se toho neúčastnil. Přemýšlel jsem, jestli byste chtěli vidět, jak to vypadá, když si nechám narůst vousy po celý měsíc listopad. Jednoduché ano nebo ne v komentářích bohatě postačí. Možná, že to naroste vážně velký a hustý... To asi ne, nebudu jako hnědej Santa Claus, ale mohlo by to vypadat dobře.

Tak fajn, uvidíme se za pár dní. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

WOW Co se stalo s Asiatkou, že ji tam dneska nedotáhnul ? ;)

183

Odpovědět

Nerad to říkám, ale po dlouhý době mě Ray nijak zvlášť nepobavil (až na hlášku "Sarah Jessica Parker, go home). Asi mně nesedl výběr videa, nevím...

188

Odpovědět

Kouzelný školní autobus...
jak já jim záviděl...mít živý a kouzelný autobus co vás dokáže změnit na cokoliv

181

Odpovědět

Jestli Anna půjde s ním do měsíce neholení, tak se má Ray na co těšit :-D
Pak tu řitní ďouru ani nenajde teda vlastně její záklopku. :-D

185

Odpovědět

Pro zajímavost, když je tu řeč o sledovanosti. :-)
--> http://vidstatsx.com/RayWilliamJohnson/videos (Jestli máte někdo jiná data/zdroje, sem s nimi, samozřejmě.)

180

Odpovědět

nahodou je teraz Ray lepsi nez bol v studiu.. vidno to aj na hodnoteniach ;)

191

Odpovědět

Ten pes byl skvělej :) a jinak mě ani nepřijde že už nespolupracuje se studiem, nějak to nevnímám :D

191

Odpovědět

Ray pomalu upadá. Ztratil spolupráci se studiem a jeho sledovanost stále klesá, tento fenomén youtubu už není tak fenomenální.

1870

Odpovědět

Mne to naopak přijde víc v pohodě. Aspoň mne teda baví =3 ještě víc. Čísla nesleduju.

191

Odpovědět

Mně =3 taky rozhodně nepřestává bavit... Mohl(a) bys sem, prosím, hodit odkaz na data, odkud jsi zjistil(a), že sledovanost klesá? Jasně, nejnovější videa mají méně shlédnutí, než ta starší, ale to Tě určitě nevedlo k domněnce o poklesu sledovanosti. :-)
(A nemyslím to ironicky, myslím to vážně, zajímá mě to, protože já ten pocit, že by sledovanost RWJ padala nemám, vycházím z tohodle --> http://vidstatsx.com/RayWilliamJohnson/videos.)

180


Odpovědět

+¯\_(ツ)_/¯Mno, tam je napsáno, že roste. Sice pomaleji, ale roste, pořád tam nevidím ten úpadek. Dokonce si myslím, že je to normální, že se v určitém bodě růst zpomalí. Ale díky za odkaz!

190

Odpovědět

+¯\_(ツ)_/¯http://newmediarockstars.com/wp-content/uploads/2012/10/growth31.png
Nevím jestli rozumíte grafům, ale tady je vidět zřetelný pokles sledovanosti v čase od začátku června po současnost.

180

Odpovědět

Smekám tomu psíkovi :) samozřejmě i páničkovi ;)

182

Odpovědět

Holka, to je řitní ďoura

188