Pěsti okolo světaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:299
Počet zobrazení:3 876

Parádní homerun, trapas z Ruska, surrealistické zmlácení vozíčkáře a nakonec Skype s hlasitým Irem. Co víc si přát?

Přepis titulků

Jak je, lidi? Chcete virální videjko? Nějaké tady máme, je o baseballu! Jednomu hráči se vydaří homerun a tohle následuje... Odehrálo se to docela rychle, ale abychom si to vyjasnili, míček vyletí, trefí chlápka do ptáka a holku přímo do pusy. To si piš. Tomu se, dámy a pánové, říká dvojité vyoutování. Díky, to je vše.

Navíc mi nepřijde to jeho držení rukou jako efektivní způsob chytání. Sledujte. Házej. Nic moc chytací strategie, ale pořád to není taková hrůza, jako vyplajznout 10 dolarů za hnusný pivo ze staďáku. Deset doláčů za pivo na baseballovým zápase! Fakt? Veliký dík Tampě Bay za pojmenování svého týmu po mně. Taková čest. A ještě sem vložte obligátní vtip s koulema. Vždyť víte, něco něco něco, koule do ksichtu.

Doplňte si to sami, mě už to nebaví. Teď tady máme reportáž z Ruska. Stalo se tohle. V ulici je obrovská díra od kanalizace, do který zapadl taxík. Taxikář se jim snaží ukázat, jak se tam bortí chodník, když... Panebože, tohle je bohužel kure*sky legrační. Ujetý je, že to není živě, ale ta stanice se rozhodla to stejně odvysílat. Kašlem na jeho důstojnost, tohle je prča!

Našel jsem článek o tom incidentu na ruské webové stránce. Rusky trochu umím, tak vám to přeložím. Píše se tu: ...nevěsta přes mail... ...matrjošky. To jediný vím. Na obrázku u článku je navíc taky ten topící se chlap. Nemohli ho ztrapnit ještě víc? Víte, co by bylo ještě trapnější? Což taky uděláme...

Přidat k tomu zvuky z animáků. Takhle se ztrapňuje. Poslední video se jmenuje "Pěsti okolo světa" a upřímně vůbec netuším, co se tam děje. Je to skvělý video, má jen 5 nebo 6 vteřin, tak na něj koukněte a společně se pokusíme zjistit, co se v něm kur*a děje. Co to kur*adrát jako bylo? To jako mlátil kluka na vozíčku?

Dělo se to po celým světě? Je to jako invalidní vozík, pěsti, pyramidy, Big Ben, Guns'n'Roses, Eiffelovka, zase pěsti, Socha svobody. Naprosto mi došly slova. Za jakých okolností někdo opakovaně mlátí kluka na vozíčku? Když k vám přijede invalida a nazve vaši matku buznou, nezačnete ho mlátit. Necháte to plavat. Abych tomu videu porozumněl, sám se ho zúčastním. To je umění.

Je vtipný, jak vám ta videa ukazují, že se může virální video odehrávat kdekoliv. Na baseballovém zápase v USA, na obyčejné ulici v Rusku, nebo na vozíčku ve světových metropolích. Ať to znamená cokoliv. Kluk na vozíčku, který se nechá řezat, mě naprosto odrovnal, takže nevím, co říct. Když necháte svůj Skype pod videem, možná vám zavolám. To je vše. Uvidíme se ve čtvrtek.

- Jak je? - Zdarec, Rayi. - Slyším přízvuk, odkud jsi? - Z irskýho Dublinu. - Co děláš ve volným čase? - Většinou kalím, kámo. To zní jako nejlepší práce na světě. Taky pracuju, máme firmu na čištění oken. Jsi jeden z těch psychopatů, co jezdí po mrakodrapech? - Jsem jeden z těch magorů. - Ty jseš blázen. Jak se k takový práci dostaneš?

Řekneš si: "Nevadí mi umřít."? - Stačí jen, aby ses nedíval dolů. - Tím se řídím u komentování videí. Je mi fuk, že mi budou sr*t na hlavu miliony lidí, ty videa je potřeba okomentovat. Na mě se*ou jen ptáci. - Fajn, Robe, rád jsem pokecal. - Jo, měj se. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tie biele popisky sa tiez oplati citat :D napr. v case 2:38
Ray: You know, what will be even more humiliating than that?
popisok: Watching this show sober? :D

190

Odpovědět

Taxikář pobavil.. :D

180

Odpovědět

Opravdu po Rayovi hodili Masterball? To je náhodou efektivní chytací strategie. Je přece legenda.

180

Odpovědět

Pobavil jsem se u třetího videa... asi je se mnou něco v nepořádku :D

190

Odpovědět

Koukam na Raye pravidelne na jeho kanalu, ale obcas mi unikne par slovicek, takze jsem rada, ze si to pak muzu zpetne pustit s ceskyma titulkama..dikes :)..btw tenhle dil byl fakt dobrej!

180

Odpovědět

konecne jsem se poprve podival na =3, ale tohle me opravdu zvedlo naladu pri uceni na maturu :D.. thanks GOD:D

180

Odpovědět

Taxikář to solidně odsr*l :D

190

Odpovědět

super diel :D len by nemusel v tom skype posobit tak znudene

190

Odpovědět

Videa super, ale komentář poslední dobou jaksi pokulhává. 7/10

1819

Odpovědět

tak tento diel ma uplne odrovnal, hlavne ten taxikar.. je mi ho luto ale natom sa neda nezasmiat.. skodoradost najvacsia radost :D za mna 10/10 :)

191

Odpovědět

To mě dostalo! :D Kluk na kriplkáře si od kámoše dává sodu! xDDDD Fakt maso díl! :)

191