Piju, piješ, pijemeEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:357
Počet zobrazení:4 008

Dnes nás čeká muzikál z vysoké školy, jednoduché video s motorkou a ožralý kelímek. Ray si pro vás také připravil malý bonus, který potěší hlavně mužské osazenstvo.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Máte rádi muzikály, ne? Vždyť 90 % z vás jsou homosexuálové. První video je takovým reálným muzikálem. Týpek s rozběhem vyskočí na stůl a začne zpívat. Zatraceně! Kdybych byl píč*s, tak řeknu: "Pravý rytíř od kulatého stolu." Počkat. Má na tričku Stanford? Fakt, kámo? Měl bys možná přestoupit na školu, která sedne tvýmu tempu. Řeknu to narovinu. Utahuju si z univerzity ve Phoenixu. Moc se tomu týpkovi ale vysmívat nemůžu, protože svůj cíl v podstatě splnil.

Jen přistál na špatné straně toho stolu. Líbí se vám taky, jak se nikdo neobtěžuje mu pomoct? Ani jeho kámoš nepřiběhne, jen se bezstarostně přišourá. "Jsi v pohodě, vole?" Nebojte se. Nijak se nezranil. Je v cajku, ale vám je to stejně jedno. Říkáte si: "Se*u na něj. Kéž by spadnul a zlomil si pýnis." Nějaký invalida se na to kouká a beztak si říká: "Zatraceně.

Mít ty nohy, tak bych dělal lepší věci." Další video fakt miluju. Mělo milion a půl zhlédnutí za 2 měsíce. Je to jen obyčejná motorka. Sakra, ta motorka je tak malá, že bych na ni mohl jezdit i já. Stejný optický trik jsem používal, když jsem holkám posílal fotky svého pýnisu. Jinak by nevěděly, že se mi líbí. Nejdříve mi to přišlo skvělý, ale pak jsem si říkal, že bere tu bezpečnost až moc vážně. Ukázalo se, že je povinen tu helmu nosit neustále. Když mi bylo 16, tak jsme byli chudí a já požádal svou mámu, aby mi koupila džíp.

Mámě přišlo vtipný koupit mi džíp od Hot Wheels, tak jsem ubodal jejího přítele kuličkovým perem... No nic. To video zbožňuju. Je jednoduché, kreativní a nic víc mě už nenapadá. Tady je tedy pět sekund holky v tričku. VLASTNĚ VÁM DÁVÁM TĚCH SEKUND DEVĚT. NENÍ ZAČ. Nevěřím, že ji tak hrozně žerete. Co je? Jste snad gayové? Říká se, že jsou na světě dva druhy lidí. Ti, co mají kelímek prázdný, a ti, co ho mají plný.

Můj kelímek je úplně na sra*ku. Nejsem jedinej, komu se dělá z fast foodu špatně. Mělo to 2 miliony zhlédnutí za posledních 6 měsíců. Je to trochu stupidní, ale zároveň chytrý. Master Shake asi trochu přebral. Nejvtipnější je, že za ním určitě stojí další zákazník ve frontě a říká si: "Sakra, tak už si vem novej kelímek." Všichni už určitě víte, že jsem makal v restauracích a takovýhle vtípky jsme dělali neustále.

Vyřízli jsme díru do kelímku a já si tam pak strčil svůj pýnis... To je asi jinej případ. "Bože. Už je po všem?" Nepřijde vám taky, že ten kelímek vypadá jako Asiat? Pokud je to Asiat, zrudne, když je opilej? A je kanibalismus, když nápoj mixnete s nápojem? Proto nemíchejte chlast!

Koukněte! Máme tu whiskey s colou, Bílýho Rusáka, džus s vodkou, tady blije vodku se sodou a bůhví, co ještě. Pamatujte si tohle pravidlo: Po pivu rum, zebliješ celý dům. Před pivem alkohol tvrdej, chlapy dál mrd... VYDRŽTE TENTO VTIP BYL STUPIDNÍ To mi říkávali chlapi z gay baru. Nezapomeňte se podívat na nový video od Your Favourite Martian s názvem Zuřivost nerda.

Je naprosto boží. A taky koukněte na otázku dne, která je od uživatele... - a ta se ptá: - "Moje otázka dne zní: Co byste dělali ve vesmíru?" Co tedy děláte ve vesmíru? Já posílám holkám fotky svýho pýnisu. Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji.

Tak mi povězte, lidi. Co byla největší chyba vašeho života? "Já nedělám chiby." "Anální sex, protože jsem si na něj zvykla." "Vnoučata." "Nevymazal jsem si internetovou historii a pak pustil rodiče na počítač." "Kouknul jsem mámě do šatníku a našel zelenýho robertka." V těchhle se ztratíš, kamarádíčku. Ukázalo se, že je požadován... Co to kur*a je?

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jak říká že jsou dva druhy lidí tak neříká že plný a prázdný kelímek ale napůl plný a napůl prázdný...

180

Odpovědět


Odpovědět

Furt lepší než se čumět na debilního Kalouska!!!

180

Odpovědět

Ray ma vybudovanou dost velikou zakladnu - koukali ste napr na celkove statistiky YouTube ? jestli ne tak doporucuju a =3 a YFM je uuuuuuplne nahore ,
btw ta holka v triku je vazne moooc xD

180

Odpovědět

5 není průměr, když je rozmezí 9, tzn maximum 10 a minimum 1... u mě je průměr 5.5 :) a vůbec, co to řeším...

180

Odpovědět

Jo, Nerd Rage je parádní :)

181

Odpovědět

Bohužel někomu se tento humor líbí a vy s tím nic neuděláte, pokud nejste bůh. A pokud RWJ je populární, tak se můžete vztekat, nadávat, psaát debilní komentáře, ale nic s tím neuděláte. A pokud lidé zahlasují na hodnocení 8, tak je to názor např 800 lidí a ne 40, co čtou komentáře. Tečka.

181

Odpovědět

Možná se už někdo ptal, ale bude se překládat i NERD RAGE, protože z toho co jsem pochytil na Youtube si myslím, že to bude možná nejlepší Rayův videoklip.

181

Odpovědět

Brousitch: Tady si dovolím silně oponovat... Jelikož VČ překládají videa, která jsou už tak sama dost o sobě populární (zábavná, na doporučení, virální,...), tak 95% videí bude mít vždy nad 7-8 hvězdiček...

Dokud nezačnete překládat trapná a nudná videa, tak se nikdy nedočkáme objektivního hodnocení, kdy budeme moci rozhodnout, že nad 5* je to nadprůměr... Tudíž tebou deklarované "5 je průměr, tím pádem mají videoklipy od YFM nadprůměrné hodnocení. Tečka." je naprosto mimo realitu...

Matematicky má možná pravdu, ale prakticky je to střela vedle. Tečka

185

Odpovědět

Tak lidi dejte palec hore kdo se an to dívá jen kvůli té holce v triku :-D

183

Odpovědět

Marty: Já neříkám jaké je průměrné hodnocení všech videí. Nejmenší je 1, nejvyšší 10. 5 je průměr, tím pádem mají videoklipy od YFM nadprůměrné hodnocení. Tečka.

182

Odpovědět

Souhlasim s Humbertem !

181

Odpovědět

Vysvětlí mi někdo co je na tomhle seriálu tak výbornýho (soudě podle hodnocení) ?
Chci říct, ano dobré video, ale panebože neříkejte mi, že si zaslouží upload dvakrát týdně. Jeden den v týdnu ano, ale dva? Vezměte raději pondělí nebo čtvrtek a překládejte třeba Whose line is it anyway? Potěšili byste tím nemalé procento.

187

Odpovědět

palec hore kto si mysli ze Zuzka je dobre vymleta :D

183

Odpovědět

jezis co to je za kravinu?? No hlavne ze umi rict slovo penis............ omg

1812

Další