Pobryndaná štětkaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:412
Počet zobrazení:4 729

Kdo rád na podzim pouští draky, měl by si dát pozor, aby se mu nepřihodila podobná nehoda jako v dnešní epizodě. Čeká nás restaurace, která byla asi dříve nevěstincem a dnes již legendární video s 24 miliony zhlédnutí, které obešlo Ellen i Kimmela, a nakonec skončilo u Raye, který se na něm tradičně vyřádil.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Prvním videem je nehoda při pouštění draků. Má jen 2 500 zhlédnutí a ani se nedivím. Kdo taky hledá videa z pouštění draků? Ze všech nehod při pouštění draků, které jsem doteď viděl, což je přesně nula, je tahle nejlepší. Vypadá to, že si při dopadu na zem pořádně narazil ten svůj kokos.

Ještě taková rychlá otázečka. Co to má bejt za supr dupr draka? Co se stalo s těma malejma šmejdama, který jsme měli, když jsem byl malej? Vždyť víte, takový ty, co byly vyrobený z novin. Co? Najednou jste až moc dobrý na novinový draky? Se pak nedivím, že se necháte vláčet po poli. Nemůžete za větrnýho dne vytáhnout takovej obrovskej padák. To jako zkoušíte provozovat parasailing?

Dělám si legraci. To se může stát každému, kdo vlastní obrovskýho draka a létá s ním za větrnýho dne. Naposledy jsem viděl s někým takhle smýkat, když se snažili chytit do lasa moje koule. "Koule na vás." Prostě jen říkám, že jsou gigantický a nemůžete je jen tak chytat do lasa. Regionální zpravodajství prostě musíte zbožňovat. Nikdo není tak připraven a odhodlán vytvářet reportáže o kravinách jako regionální zprávy.

Nechci ty lidi nějak ztrapňovat, protože jen dělají svoji práci, ale ve Waco v Texasu tentokrát vytvořili reportáž založenou na názvu téhle restaurace. Přesně tak. "Burgery tlustý štětky." Vždyť víte... "Dům kuřat a vaflí Coury McStarokurvy" byl už bohužel zabraný. "Opravdu? Vážně? Tlustý štětky?" Opravdu to myslí vážně, kamarádko. Jen si poslechni majitelku, která se to snaží vysvětlit.

"Nejde o to, že by někdo někomu říkal 'štětko'. Spíš jen říkají: 'Koukni, jak je ta štětka velká.' Koukni, jak je těsná." Nemyslím si, že někdo někdy v historii něčeho vůbec kdy řekl: "Ta štětka je těsná." Je to oxymóron... To je jedno. Skvělé na té reportáži je pouze to, že tam mají záběr na jejich menu, takže si můžete přečíst názvy těch burgerů.

Máme tady: "Supr lacinou štětku, Supr dupr lacinou štětku, Supr lacinou štětku se slaninou a sýrem, Tlustou kuřecí štětku, Zlou sexy číču." A samozřejmě taky: "Pobryndanou štětku." Můžete mi dát barbecue omáčku na moji Pobryndanou štětku? Jednou za život prostě musíte ochutnat Supr dupr lacinou štětku se sýrem.

Rozthl se mi sejra. Promiňte mi, dobrý muži. Jaký burger jste si objednal? "Supr dupr lacinou štětku se sýrem." Také jsem si všiml, že na konci ta ženská řekne: "2011. Všechno je možné." Opravdu? Všechno je možný? Prej "všechno je možný". Co třeba chlápek na vozíčku s dvaadvacetipalcovými ráfky?

Je tohle možný? A sakra. Tak asi jo. Poslední video má přes 6,6 milionů zhlédnutí. Takže v něm musí bejt... nějaký mimina. Jo, přesně ták. Mimina! Nevím, jak se ty dvě mimina jmenují, ale jsou to dvojčata, tak jim dáme roztomilý jména pro dvojčata.

Tomuhle budeme říkat "Gregory" a tomuhle "Smrťák Zabiják". Já vím, že nemáte videa s miminy moc rádi, ale tohle je roztomilý. Jsou to dvojčata, který vedou takový malý rozhovor. To je tak hustý. Kéž by měly telepatii nebo telekinezi, aby mohly zvedat věci pomocí mysli. Vždycky jsem nad dvojčaty přemýšlel, hlavně nad těmi malými. Jak je jejich rodiče poznají?

V tomhle případě jednomu z nich dali jedinou ponožku. Je mi jedno, jestli je ti zima. Potřebuju vás s bráchou rozeznat. Nebo u nich v sušičce možná žije ponožková příšera. Taky tu jednu mám a pokaždý mi sežere jen jednu ponožku. Tohle dětský drmolení je prostě úžasný. Sice mu nerozumím, ale kdyby udělali film o Sims, tohle by byla úvodní scéna. Koukněte. Teď jde asi do sprchy. Moc rád bych věděl, co si říkají, ale jelikož to nevím, moc s tím nenaděláme.

Takže budu předpokládat, že spolu soupeří. Můžeme jim dát nějaký nože a udělat z toho souboj. Co já vím. No tak. Vždyť jsou tak roztomilí, nebudeme jim přece dávat nože. Je to nevhodný. "Hej, Rayi. Můžeme je dát do mixéru?" Cože? Nebudeme je dávat do mixéru! To je nevhodný! No tak. Dejte to pryč. Je to nevhodný. Sakra. Vždyť tohle není vůbec hustý.

Jsou to jen mimina. Musíme udělat něco, co ctí jejich roztomilost. Já nevím. U zvířat to fungovalo, tak co třeba světelný meče? "Luku, jsem tvůj otec." "NEEE!" Všechny žerty stranou, tohle video mám opravdu rád. Ty mimina jsou tak roztomilý, že byste se s nima nejradši pomazlili. Pojď sem, ty hajzlíku. Ale víte, s čím bych se taky nejraději pomazlil?

S otázkou dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Moje otázka zní: Jaká je vaše nejoblíbenější pokrývka hlavy?" Takže jste slyšeli. Jaká je vaše nejoblíbenější pokrývka hlavy? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji.

Ještě než na to zapomenu. Dělal jsem dabing pro moje kamarády, kteří vytvořili video ve stylu mafiánských Mario Brothers. Dám ho sem, ať se na něj můžete podívat. Jestli teda chcete. Bylo by to skvělý a uvidíme se za pár dní. Tak mi povězte, lidi. Jaká je odpověď na všechny otázky? Izolačka Je mi to jedno, jsem Skot.

Kde mám ovci? Záleží na tom, jak velká je vaše pusa. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz "Supr dupr lacinou štětku se sýrem."

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

IZOLAČKA :-D

180

Odpovědět

Základní otázka života, vesmíru a vůbec - je odpověď 42.
Ano 25.5. je ručníkový den.

180

Odpovědět

42 je zakladni otazka na zivota a vesmiru podle filmu Stoparuv pruvodce po galaxii ne ?

180

Odpovědět

Když už sme u toho 42, tak za 4 dny je mezinárodní ručníkový den .-))

180

Odpovědět

Odpověď na všechno??? Two camels in a tiny car.. :D

190

Odpovědět

Odpověď na všechny otázky: 42 :D:D to je v těch strip kvízech :D:D

180

Odpovědět

izolačka je jasni vitaz :D usetrila nam na skolskych vyletoch vela penez co by sme museli davat za opravu :D

180

Odpovědět

Baby knife fight :)))))

180

Odpovědět

Werc: V pripade Jeffa jde samozrejme hlavne o absurditu situace, ktera ji dela vtipnou. Ironii jsem ve svem poslednim prispevku zminil proto, ze i tu jednodussi lide nechapou, jak znam z vlastni zkusenosti.

180

Odpovědět

42 se tam objevilo. To bylo jasný...

180

Odpovědět

Jajage - "Sežral jsem hovno." Jaká ironie a inteligentní humor.

180

Odpovědět

5 minutovou hodinku ti hloupejsi holt nepochopi. Ono to vyzaduje trochu intelektu objevit v situaci absurditu (nebo tez ironii). Kdo ji neobjevi, neprijde mu to vtipne. A uz konecne prestante plivat nenavistnou spinu na tento serial, skoncil - dalsi dil nebyl natocen.

180

Odpovědět

Nejlepší je ,jak vždykcy znázorňuje jak by se s těma dětma pomazlil...
"snukle snukle snukle" :D

180

Odpovědět

dneska nic moc , len v komentaroch s tym Skoton to zabili :D

180

Další