PohodaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:274
Počet zobrazení:4 004

Ray nás zase na chvíli opustí, ale před tím se mrkne na výchovu Nirvanou, explodující strom a divnou reklamu na linecké cukroví. Na Skypu dnes znovu Irsko.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Nevím, čím to je, možná tím, že zase navštívím New York, ale dneska se cítím pohodově a mám pro vás pár pohodových videí. První se jmenuje: "Jak probudit spící dítě". Takový videa mám rád. Koukněte, je tu roztomilý děcko, šťastná rodina a dívejte se pozorně, ten kluk umí držet celkem dobrý rytmus. Fakt dobrý, takový průměrný. Když se na to navíc podíváte pozpátku, je tam dítě, který tak paří, že z toho omdlí. Jedinou výhradu mám k tomu pásu, který nevypadá okolo toho krku moc bezpečně.

Vždyť ale víte, co se říká. Nirvana na prvním, bezpečnost na druhém místě. Co tady sakra děláš? Tohle je pohodová epizoda, tak kur*a vypadni! V dalším videu je strom, který je příliš blízko k drátům vedení. Chvilku trvá, než se to rozjede, tak to přetočíme na našem =3 videu. Víte, jak je to nebezpečný? Ten dům vlevo dole je až moc blízko. Mohlo by jim to závažně poškodit... jejich internetové připojení. Někdo z nich právě ukazoval svůj penis na Omegle a teď je po všem.

Určitě tam byl nějakej osamělej dědula, který nadával: "Já jim říkal, aby to pokáceli. Poslouchali mě? Ne! Teď to samozřejmě hoří vedle elektrickýho vedení, jak jsem předpovídal. Může mi někdo říct, kde je pohřbená moje žena?" Když si přečtete popisek, zjistíte, že nebyl za 1) nikdo zraněn, za 2) byli všichni evakuováni, hasiče zavolali, než začali natáčet a za 3) ti lidé, kteří to natáčeli, tam nepřijeli kvůli ohni, ale kvůli paletám. Víte, že žijete v nudným sousedství, když se jedete podívat na palety.

Ani se jim nedivím. Viděli jste je? To byly teda úžasný paletičky. Poslední je anglická reklama a dobrý reklamy já rád. Je to reklama na sušenky... a je celkem divná. Co to kur*a... V tý sušence byla opice? A zní název videa: "Určitá mazlavá věc"? To je teda pěknej hnus. Nejsem žádnej chlápek z reklamky, ale když dáte opici do sušenky, moc by se mi to pak nechtělo jíst.

A vlastně ani žádnou sušenku. Viděli jste, jak podivná byla ta robotická opice? Jsem jedinej, kdo to chce zabít? Neumlátili byste to lopatou? Úplně to rozšmelcovali? To jsem tu jako jedinej, kterej se bojí opic? Popravdě to video ale má všechno, co by správný videoklip měl mít. Bílé piano, kandelábr, růže, tuny bílého hedvábí, kytarové sólo, samostatné okno a celkem fajn holku.

Reklama je boží a zábavná, ale co má jako bejt? Je to jen sušenka s náplní. Se nezblázněte. Dobře, uznávám, že byla ta sušenka fakt dobrá. Ale ne tak dobrá, jako ty zatracený palety! Tak tady máte pohodovou epizodu s roztomilým klučinou, explodujícím stromem, sušenkou s opičím ksichtem a nádhernými... paletami.

Tak to je vše. Musím jet do New Yorku, abych předal nějakou cenu. Nevím, proč chtějí právě mě, ale pojedu tam a užiju si to. Týden se neuvidíme, ale... uvidíme se, až se vrátím. To bylo fakt divný. - Jak je? - Panebože! Panebože, to je Elaine a Amy. A ještě kočka!

Tak to jste si u mě stouply. - Šmírujeme tě už tři roky. - Tři roky? Asi bych měl zajít na policii. - Odkud jste? - Z irskýho Dublinu. Měli jsme tu už týpka z Dublinu. Znáte ho? Roba? Vy se tam navzájem neznáte jako v komunitě gayů? - Co děláte? - Já pracuju v hospodě. - V hospodě. To je hustý. - Když přijedu, tak mě obsloužíš? - Rozhodně. - A ještě chci pusu. - Ještě musím udělat pár telefonátů. - Dobře jsem si pokecal.

- Čau. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch ww.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jee Google+ a ta šikana na něj mi začínala chybět :D

191

Odpovědět

teda mne príde kandeláber omnoho vtipnejší ako svietnik :D asi to začnem používať na všetky svietidlá :D

182

Odpovědět

konečně zase jednou zabil G+!!! :D a úplně žeru jak ty holky na koni říkaj "Dublin", "pub" :D

191

Odpovědět

holky používaj Old Spice? :)

190

Odpovědět

Paaaayyy!!! Paaayyy to plaaayyy!!! Paaaayyy to plaaayyy!!!

Ach boze ja tak miluju Nirvanu !! :D

193

Odpovědět

Ten kandelábr, se tam moc nehodí. U nás se tím myslí část sloupu lampy, nicméně to bude zřejmě "candelabra", tedy svícen.

182