PohodovkaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:314
Počet zobrazení:4 356

Dnes nás čeká zápas myši se sucharem, vrah z videobanky a házení nožů. Nakonec Ray zarapuje další ze svých "ztracených písní".

Přepis titulků

Jak je, lidi? Je listopad neholení, což... Co? Kamera dvě? Jak je, lidi? Je listopad neholení, takže se měsíc nebudu holit a uvidíme, jak strniště naroste. Máte rádi inspirativní videa, že jo? Proto se na show koukáte. Já jsem totiž takovej chudák, že vás to inspiruje být lepšími lidmi.

Mrkněte na tuhle myšku, která se snaží dostat suchar do svojí díry. Asi tušíte, proč je to video tak inspirativní. Snaží se dostat suchar do svojí díry. Je to jako metafora pro "nevzdávání se". No tak, maličká, to zvládneš. Šup s ním do svojí myší díry. No ták... Sakra. Je mi jí tak líto. Je jako myší Sisyfos.

Jaká že je syfilis? To je fuk, ježiši. S jeho štěstím ten suchar dostane do díry a tam na něj bude čekat nasraná manželka. "Tohle není bez glutenu, ty víš, že ho nemůžu. Pěkně ho vrať zpátky a až se budeš vracet, kup mi cigára." Existuje spousta stránek mediálních bank a někdo mi poslal tohle. Jmenuje se to... "Nejlepší záběr z videobanky". Co jsem to sakra viděl?

Kdy by se vám sakra hodily takovýhle záběry? A proč nikdo nespláchnul potom, co se vysral? A proč se Richard Parker neotočil? Hajzl! Do jaký situace byste se měli dostat, abyste potřebovali záběry slavících lidí, zatímco se na vás směje tady Dexter, jako by vás měl za chvíli zabít? Koukněte na něj, v kufru auta má rozhodně mrtvolu. Měli by se k němu asi chovat hezky, protože v pátek přijde do práce s bouchačkou.

BRZY Vím, že to má být nějak motivační... Když jsme u motivace, jak se daří té myši? Skoro... Tak šup, maličká. Asi to nevyjde. Baví vás zvrácenosti, že jo? Ne? Koukáte na špatnej pořad. Tady je tenhle pár, Dakota a Adam, kteří objíždějí městské slavnosti se svojí show a hází po sobě nože.

Ty vole, úplně mě přemohl strach. Nemám už žádný nehty, okousal jsem je. Když jeden málem zapíchne nůž do toho druhýho, je to trefa, nebo minutí? Myslíte, že je to všechno, co dělají? Ale ne, je toho víc. Myslíte, že to je všechno? Ne, je to toho víc! Je to toho ještě víc. Podle popisku Adamova videa přidal házení nožů do své show během městských slavností v Texasu a požádal Dakotu, jestli by se k tomu nepřidala.

Připomíná mi to roztomilou hru, co hraju se svou holkou, kdy ji fláknu do obličeje pěstí. Nechci bejt tak moc upřímnej, ale poté, co jsem to video viděl asi 100x, musím říct: Pěknej zadek! Určitě musí nějak posilovat, protože zatraceně! Jako dva kmínky. Myslím si, že je jejich koníček pěkně šílenej, ale když najdete nějakou společnou zálibu se svou milou, tak to budete dělat. Já na svoji holku taky házím nože, ale většinou je to po dlouhý hádce.

To je všechno z dnešní epi... Zajímalo by mě, jestli to ta myš... Ani nevím, proč slavíme. Vidíte? Je to pohodová epizoda. To je ode mě všechno, nezapomeňte na celá videa, jejich odkazy jsou v popisku. Uvidíme se příští týden. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Nezapomeňte sledovat Riley Rewind 12. prosince. Podívejte, nechci to s tou propagací přehánět, nechci, abyste si vytvářeli příliš velká očekávání, ale v podstatě to bude nejlepší věc, jakou kdy v životě uvidíte.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Věděl jsem, že je Soylent Green z lidí, a stejně jsem ho jedl. Četl jsem Bibli a doufal, že Goliáš porazí Davida. Jsem nedospělej a neumím se chovat, proto beru vaše děcka, říkejte mi Roe v. Wade. Každej rým, kterej napíšu, je bombovej, trénuju pořád dokola, abych měl parádní načasování. Než jdu, jsem ochotnej se plazit, proto vás vezmu na Plácek. Ty mě ničíš, Smallsi. Někdy mě lidi nechtějí brát jako muže, možná je to proto, že jsem nejstarší fanda Pottera.

Mohl bych vám slíbit, že vás vezmu do země zaslíbený, ale bylo by to asi tak skutečný jako Tupacův hologram. Bam! Mizím. Proč se někdo nenaučil splachovat potom, co se vysere?!

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Budete překládat i Riley Rewind?

50

Odpovědět

V 1:14 "Tohle není bez glutenu..." v češtině se pro gluten používá termín lepek, takže spíš "Tohle není bezlepkové..."

60

Odpovědět

Nevim proc ale ta slecna z tretiho videa mi pripomina Anne Hathaway

90

Odpovědět

práveže rap bol dobrý :D a myška ma dojala :D

180

Odpovědět

měl by přestat rapovat, jo a nejlepší věc kterou v životě uvidim bude zítřejší Dr. Who!

1215

Odpovědět

Nevim, jestli posledni dobou nejsou novy zajimavy viralni videa nebo jestli tam Ray jenom proste vybira blbosti (i kdyz myska se mi libila)...

1219

Odpovědět

Supr, pobavilo! :) Jako obvykle :)

171

Odpovědět

To 3. video mě zklamalo. Čekal jsem nějakou krev a useklé končetiny :D

474