Pokémon?Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:338
Počet zobrazení:5 255

Je tu čtvrtek a to nově znamená další díl Equals Three. Tentokrát navštívíme halloweenskou párty plnou piva, uvidíte náruživého milovníka Pokémonů a známé video, ve kterém figuruje jedna dívka, která objevila vizuální efekty na webkameře. Další díl nás čeká v pondělí. Doufám, že jste si Raye oblíbili a budeme se u něj vídat i v dalším roce. Pozn. The Situation je jeden z pařmenů z Jersey Shore.

Přepis titulků

Tak jak je, lidi? Vítejte na halloweenské párty. Všichni se ukázali, aby si zahráli pivní ping-pong. Je tu Zach Galifianakis, jeden chlápek ze Scrubs, a dokonce i teplej králíček. Lehce mimo záběr je Kloboučník, který je trochu pod vlivem alkoholu.

Fake! Kloboučník neexistuje. Já vím, ale o to nejde. Ani Zach Galifianakis. Můžou se stát podivné věci, když se trochu napijete. Můžete mít třeba sklon se ožrat. Tohle video nemá tolik zhlédnutí. Asi jen něco pod 500, ale musím těm klukům vyjádřit uznání, protože mu potom pomohli na nohy.

Už jsem viděl spousty videí, kde opilec upadne a nikdo mu nepomůže. Jeho kámoši tam vždycky jen sedí a smějou se jako: "Máš otřes mozku! Zbylo ještě nějaký pivo?" Pamatujete na video toho chlápka, který se tak rozčílil před hračkářstvím? No, tak ten je zpátky. Vypadá to, že dělal nějakou show na Ustreamu nebo tak nějak a někdo ho nahrál, jak mluví o své lásce k Pokémonům..

Mám rád Pokémony, šmejde. A co jako? Miluju Pokémony. Nepropásnu jedinou epizodu, negře. Co mi tu chceš cpát za svinstvo? Miluju Pokémony, synu. Pikachu, Raichu, Squirtle, Charizard. Co proti nim máš? Musíte uznat, že je ten týpek zatraceně vtipný.

Dokonce i naživo. Ani se nedivím, že mělo to video 50 000 zhlédnutí za dva dny. Všichni i jejich mastný babičky mi to video posílali. Ano, tvoje mastná babička sleduje tenhle pořad. A hodně věcí, který tam řekne, jsou pravdivý. Já třeba souhlasím s tím, že si Ash ještě pořádně nevrznul. Ash je gay. Každou sérii má novou partnerku a ani jednu neošu*á.

Ani jednu děvku. Ani jednou žádnou nevohnul a neřekl: "Teď ti ukážu svýho Poképtáka." Já bych pích*l svoje společnice každou zatracenou epizodu. Neříkali by tomu Pokémon, ale Poké-prc. Ano, vím, že je to pro vás šok, ale černoši mají rádi Pokémony. Ve skutečnosti je mají rádi stejně jako velký tlustý bělošky. Jen říkám, že mají opravdu rádi Pokémony.

Snad se všichni shodneme, že JigglyPuff je zatraceně hezká? JigglyPuff je ta nejhezčí děvka ze všech Pokémonů. Nejradši bych JigglyPuff pořádně vymr*al a musela by mi k tomu zpívat. Jeho YouTube kanál je Dcigs. Rozhodně se koukněte. Pokud jde o přirozený komediální talent, je rozhodně jeden z nejlepších.

Někdo mi poslal tohle poslední video a říkal: "Hej, Rayi. Koukni na tu holku, jak dělá ksichty." A já říkám: "Co?" Ale spíš myslím: "No a?" No tak, lidi. Tahle holka má nepochybně chorobu, která jí způsobuje, že její tvář vypadá jako z kresleného seriálu. A vy se jí smějete a děláte si z ní legraci jako: "Ray je kus.

Ahoj, lidi." To není vtipný. Dobře, možná trochu. Video samotné zase nemá miliony zhlédnutí, ale musíte uznat, že je její smích docela nakažlivý. Na 90 procent jsem si jistý, že se sjela čicháním ředidla. Určitě si pamatujete, jak jste něco podobného dělali ve fotobudce před pěti lety.

Udělali jste to jednou a smáli jste se tomu. A potom jste se vrátili ke sledování zvířecího porna nebo na co se to koukáte. Ale tahle holka ne. Ta to znovu oživuje. Také nahrála verzi, která je bez efektu a ta je ještě vtipnější, protože na ní vypadá jako šílená. Dobře, tak to shrneme. To video je vtipné, její smích je nakažlivý a ona je docela sexy.

Ale ne tak sexy jako JigglyPuff. ROZJEĎ TO, SYNU! Jen podotýkám. Kdo by si to nerozdal s JigglyPuff? Zavolej mi. Ale víte, co má taky zadnici jako JiglyPuff? Otázka dne, která je od uživatele jménem... a ten se ptá: "Jakou nejdivnější věc vám kdy nějaké dítě řeklo?"

Jakou nejdivnější věc vám kdy nějaké dítě řeklo? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Já jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Kdybyste byli reinkarnováni, jako co byste se vrátili? The Situationovi svaly.

Anální kulička. Super Ježíš. Vrátil bych se jako zombie. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Všichni, kteří si mylně myslíte,... že Pikachu je slabej, nebo že neumí bojovat. Pikachu vám zmaluje prdel.

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zajímavý, že kdž černochovi řekneš "n***e", tak ti nadává do rasistů a když to řekne on, tak pohoda? nikdy jsem neviděla ani jeden díl pokémonů, ale JIGGLYPUFF mě bude strašit ještě hodně dlouho..:)

180

Odpovědět

micky: To ti řeklo nějaký děcko nebo o čem to mluvíš?

180

Odpovědět

vojel jsem ti mámu :D

180

Odpovědět

jn, jsem pro :D

180

Odpovědět


Odpovědět

Nejhorší věc, co mi kdy dítě řeklo? :D Vyberte si: "Jdi do p**i" "já tě zabiju" "tě vyhodím z okna" "mám tě rád" :) A spoustu dalšího

180

Odpovědět

http://www.youtube.com/user/dcigs#p/a/u/0/-XsSoMBVF3w peložte to moooc prosííím :DDD

180

Odpovědět

Pikachu vam zmaluje p***l :D

180

Odpovědět

Mysharr: Tak natoč takové video se svými vtipnými komentáři a uvidíme co bude lepší.

180

Odpovědět

Mám radši Wolowitzovi opasky v The Big Bang Theory.

190

Odpovědět

Mr. Yura, Rohi: Náhodou nosí pořád dokola ta samá :D. Teda, toto s anonnymousukuleleguyem jsem viděla poprvé, ale jinak nosí to se supermanem, pak červený svetr, modrý svetr s bílými a černými pruhy, pak ten kostkovaný modro-bílý svetr. Taky další superhrdinovská trika (již zmíněný Iron Man, dále třeba Hulk atd.) + má taky všechna trička, která prodává s =3 + pár dalších. Ale zas tak velký "módní fanšmejkr" to nebude, když šel jednou se spolubydlícím do obchodu s hadrama, tak si koupil akorát "superhero trenýrky" nebo jednou měl rande a když se přišel ukázat spolubydlícímu, jestli vypadá dobře, tak první Wilova otázka byla "Ale ty tepláky si brát nebudeš, že?" a Ray "Neměl bych?" :D :D :D

180

Odpovědět

Mysharr: Chceš si to vřídit ručně? Pojď ven!

180

Odpovědět

Tento chlápek je neuvěřitelně trapnej! Nesnáším ho, na tom co dělá není absolutně nic vtipného. Dokázal by to každý vocas a ještě by to udělali líp. Co na tom je, že ukáže nějaké video a snaží se co nejvíc ztrapnit lidi na něm? Je trapnej! A prostě nechápu, jak se vám to všem může tak líbit, jak tomu můžete dávat tak vysoké hodnocení a jak na to můžete pořád čumět.

184

Odpovědět

Plz Prelozit cele video tim Pokemanem XD

180

Odpovědět

Rohi: Respekt tobě a tvé paměti! Je fajn vědět že Ray svoje trička po použití nevyhazuje, ale pracně vypere pomocí Vaniše Oxi ekšn a použije v dalším díle.

180

Další