Pokus o atentátEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:442
Počet zobrazení:3 627

Tentokrát se zpožděním, ale přece. Tančící psík, Rusko a bulharský pokus o atentát, který skončil ještě dřívě než začal. Holt mají se od nás jiné národy ještě co učit.

Přepis titulků

Začínám dobročinnou kampaň, protože se snažím vydělat peníze na zmenšení penisu. Mám s tím velkej problém. První video je super staré, vlastně chytlo druhý dech. Je revirální. To slovo existuje, sklapněte! Nečtete naučný slovníky? Video se jmenuje: "Jak poznat, že je váš pes z Portorika." Co?

Snaží se protancovat skrz vysokou, jako každá striptérka, který jsem dal dýško. Jen špičku. To video je rozkošný. Nejradši bych mu dal malý sombréro. Kur*a, sombréro je mexický, ne portorikánský. Tak radši nůž a repráky do auta. To vodítko je ale vážně nějaký krátký, měli byste zavolat PETU a pogratulovat mu k výhře v Hunger Games. Když jsem byl dítě, byl jsem stejně vysokej jako teď.

Když jsem byl dítě, myslel jsem si, že jsou tyhle dveře otevřený a ony nebyly, takže jsem skrz ně proběhnul. Tohle další video je trochu podobný. Až na to, že je z Ruska a ona proběhne sklem. Ona je Rus a pryč skla je kus. Se jako opila tak, až měla zasklený oči? Bacha vodkaď jdeš a kam míříš. Tenhle moc nefunguje, co? Nesmějte se holce, která naběhne do skla.

Je slepá. Pitomci. Ne, není slepá, ale co vůbec říkají? Mně to přijde jako: "Prdím na tvou narkoleps." To video je výborný. Připomíná mi časy, kdy jste se ožrali a běhali po dálnici. To jste neudělali? To jste ale měli.

Taky vás štve, když se vás snaží zavraždit? Mě jo. Mrkněte na tohle, nic podobnýho jsem neviděl. Mělo to 2 miliony zhlédnutí a jde o nepovedený atentát v Bulharsku. Takhle to v Bulharsku dělají, ty jen nechápeš jejich kulturu. Přestaň je soudit, posran*j elitáři. Ne, takhle se to v jiných zemích nedělá, teď ti, trole, nakopu prdel. Nepoznám, jestli to nestiskl naschvál nebo mu to prostě selhalo.

Četl jsem ale, že to nebyla skutečná pistole, ale plynová pistole. Nevěděl jsem, že to existuje. To jako střílí prdy? To, co se stane potom, je trochu moc brutální, abych vám to mohl v Equals Three ukázat. Řeknu jen, že toho atentátníka pořádně zmasí. Nějakej dědula tam přiskočí a seřeže ho holí. Bulharská verze Hollywoodu z toho udělá film nazvaný: Zabití Achmeda Bughachího zbabělcem Bugchaší Nabejchechechi. Mimochodem, dobrá práce, Achmede.

Vyrazil mu tu pistoli z ruky jako... Prdím na tvou narkoleps! Jinak jsem ale vážně rád, že se tomu chlapovi nic nestalo. To video je hrozně depresivní. Potřeboval bych trochu zvednout náladu třeba psem v sombréru! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Začínám dobroučinnou sbírku a myslel jsem, že byste mohli přispět. Potřebuju zaplatit za zmenšení penisu... Taky vás štve, když vás chtějí zabít?

Mě jo. Udělal... A bouchačka ho pak trefila do ksichtu.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chybí mi Google+ :(

181

Odpovědět

Jo, tohle se mi líbilo. Hlášky super, jak kvantitou, tak kvalitou, samotná videa mě až tak neoslnila, ale Ray to bez problémů vynahradil a ten nepovedený záběr s pistolí po titulkách mě dostal :-D 9/10

190

Odpovědět

To poslední video... ty vole... O_O

180

Odpovědět

Tak tohle byl opravdu skvělej díl takhle jsem se nezasmal dlouho..... Ray je ve formě

192

Odpovědět

Proč tam nedali rovnou Klause? Místo Bulharska

181

Odpovědět

Jo, někdo by to měl Rayovi poslat, myslím, že by to mělo úspěch :D

180

Odpovědět

Hned jsem si na pana Klause vzpomněl. Nebyl tak akční, atentátníka se jen snažil zastrašit svým drsným pohledem.

190

Odpovědět

the awkward moment, když hnusnej malej pes tancuje líp než já...

196

Odpovědět

Rayův oficiální odkaz na kickstarter z videa
http://www.youtube.com/watch?&v=QZeaZLfuWZM :D

1814

Odpovědět

Všiml si někdo v titulcích "Narrator - Morgan Freeman" ? :D

190

Odpovědět

Ano... Ale myslím si, že je více Morganů Freemanů, než ten Morgan Freeman :)

180

Odpovědět

skvely Ray! uz mi chybel :D ..paradni narazky, sice jedna mohla byt prelozena lepe (she was rushing in the that glass) k takovym pripadum by mohly byt vysvetlivky pro neanglicitnare:))

182

Odpovědět

Tyto anglické narážky nejdou moc přeložit do češtiny a když už, tak to většinou ztratí to "kouzlo". Zrovna v tomto případě nic nenapadá.

180

Odpovědět

+Nowhere To Runjasne ja to beru..ale ja myslim ze tahle stranka ma krome pobaveni taky za ukol vzdelavat..takze nejaka vysvetlivka by se tam hodila:))

181

Odpovědět

To video se psem mě teda opravdu nepobavilo...

1836

Odpovědět

možná jenom nemáš srdce. zkus zajít za doktorem na rentgen.

185

Odpovědět

+BartlettPromiň, ale jestli tobě přijde vtipné, že uvážeš psovi vodítko tak aby se škrtil, když si bude chtít stoupnout na všechny čtyři, necháš ho takhle stepovat a dáš k tomu vtipnou hudbu, tak by jsi si možná měl zajít na rentgen sám....

196

Odpovědět

Co to? Všichni se dívali na Moravce, že tady není žádný komentář? Hmm, kam to jen spěje. :D
BTW: Dobrej díl.

183

Odpovědět

Presne tak, a pak na Ano šefe :D
Jinak sranda jak Americani neznaji pojem plynova pistole :) ... Proč taky, když si mužete koupit brokovnici v supermarketu :P

192