Pomozte!Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:426
Počet zobrazení:5 306

Ray vás sice bude varovat, abyste se od něj angličtinu neučili, to ale neznamená, že se z titulků, které vám k Equals Three přinášíme už pár let, nějaký hezký idiom naučit nemůžete. A co dnes uvidíme? Zvláštní fyzický talent, instruktážní video se zajímavým doplňkem a příběh se šťastným koncem.

Přepis titulků

Nedávno jsem četl jeden komentář, občas si totiž nějaký komentář přečtu, a bylo v něm: "Učím se angličtinu z Rayových videí." Něco vám povím, neučte se angličtinu z mých videí. Budete pobíhat po USA a křičet: "Dilda, černý mimina a trpaslíci!" Mám nějaký talenty, o kterých nevíte. Třeba můžu zkroutit svůj penis do tvaru zvířete. Mrkněte ale, co zvládne tahle holka. "Tohle je skutečně moje noha, není umělá. Pořád s ní můžu pohybovat nebo se o ni opřít." Jak může takhle ohnout svoje tělo?

Já se nezvládnu dotknout palců u nohy, aniž bych dostal křeč do zadku a tahle holka zvládne tohle? Jak to dokáže? To jí jako chybí čéška nebo má šlachu navíc? Proto už nepích*m plameňáky, aby to pak nemohly dělat moje děti. Takže, holko s ohebným kolenem, nic moc. Ty to zvládneš jen s jednou nohou, já s oběma. Nevím, jestli posilujete, nebo ne. Přiznejme si to, neposilujete. Robertky stranou, já rád sleduju posilující lidi, připadám si pak produktivní. Mrkněte na tohle instruktážní video a řekněte mi, jestli zpozorujete něco zvláštního. Nic jste neviděli?

Nevadí, koukneme na to ještě jednou. Co je na tom zvláštního? Děje se tam něco podivnýho, co byste normálně v podobným videu neviděli? Cokoliv. Co... Tyhle videa mě nikdy nepřestanou udivovat. Chlápek se*e během instruktážního videa. Miluju tě, internete. Vypadá to, že jsou tam dva lidé, kteří hubnou. Jak se můžete vysr*t při otevřených dveřích, když ve vedlejší místnosti někdo natáčí cvičení?

Jak ho nemůže necítit? Mně osobně by to prošlo, protože moje hov*a nesmrdí. Jak může jít někdo na záchod v pozadí vašeho vi... - Nemohl bys... - Nevšímejte si mě. Musíte ale tomu chlápkovi vyjádřit uznání, očividně ho to nese*e. Dlouho jsme nekomentovali srdceryvné video. Protože nemáte duše. Jak jste asi slyšeli, minulý týden se velké tornádo prohnalo Oklahomou a vzalo s sebou domy a lidské životy.

Úplně to ten stát zničilo. V téhle reportáži, která se stala virální, zpovídají přeživší, paní Garciovou, jejíž dům byl zničen. "Ležela jste v těch troskách. Nikdy jsem neztratila vědomí. Křičela jsem na svého pejska, ale neodpověděl a nepřišel, takže vím, že tady někde musí být." Je to vážně smutné.

Paní Garciová ztratila všechno. Dům, psa... Nebo ne? "Takový je už život ve velkém městě. Pes. Ten pes. Bůh ti žehnej. Pomozte mi. Myslela jsem si, že mi Bůh odpověděl jen na jednu modlitbu, aby mi dal naději, ale on odpověděl na obě." To je tak nádherné, až se mi chce pomazlit černé mimino.

Kecám. Je to opravdu nádherný segment. Často mě něco nedojme, ale tohle se mě dotklo jako kněz. Dotklo se mě tohle srdceryvné video. A koho by taky ne? Jediné, co se mi nelíbilo, byla ta pitomá otázka, na kterou se reportéři občas ptají. - "Jste si vědoma toho, co se tady právě stalo? - Já přesně vím, co se tady právě stalo." Jste si vědoma toho, co se tady právě stalo? Ano, nejsou jí čtyři.

To už se mohla rovnou zeptat: "Povězte nám, jste retardovaná?" Jasně že chápe, co se stalo. Její dům je pryč, je zdevastovaná. Proč byste se na tohle ptali? Žena, která tedy našla svého psíka, byla... Dejte mi vteřinku. Žena znovu se shledávající se svým psem, to bylo vážně dojemné a přivádí mě to k další části. Pokud chcete pomoct obětem katastrofy, přidal jsem k videu odkaz, kam můžete přispět a pomoct lidem jako paní Garciová a dalším, kteří přišli o střechu nad hlavou a příbuzné.

Je blbý končit epizodu takhle smutně, ale co se dá dělat. Lidé občas potřebují pomoc. Uvidíme se příští týden. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Dokáže... udělat. Možná jí to pomůže tancovat stanky leg. Nemůžu se ohnout, aniž bych dostal mravenčení do zadku a lidi se začnou ptát, proč mám mravence v zadku.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fluffer: Anna Akana, First Associate Chief of Exorcism: Bog Rob, Weatherman: Nick Cage

(Akana - u nás to znám spíš jako krmivo pro psy, Nick Cage - srsly?)

188

Odpovědět

Lidé můžou z traumatického šoku přestat mluvit, třeba to maj stejný i hafani =)

192

Odpovědět

Nevím, jestli posilujete, nebo ne. Přiznejme si to, neposilujete. :D

186

Odpovědět

Mě teda v tom druhým videu přišlo spíš divný to, že jak ta holka cvičil s tou její pomůckou, tak to vypadalo docela dost jako by to do ní vrážela...:D

1813

Odpovědět

Určitě jeden z těch lepších dílů :D (Ovšem poznámka k překladu: ,,I was touched by a priest'' bych spíš přeložil jako: Byl jsem dotknut knězem, né ,jako kněz'. Sice v čj to nevyzní tak vtipně, ale i tak je to lepší si myslím)

1815

Odpovědět

"Dotknut" se nepoužívá ve smyslu, že někoho něco dojalo a pochybuju, že i v normální češtině, protože to zní jako něco z dob Kajetána Tyla. Navíc překlad "dotklo se mě to... jako (se mě dotkl) kněz" vtip nijak nezabíjí. Tomu, co uvádíš ty, se říká "doslovný překlad" a často ho nepoužíváme, přesto děkuji za připomínku. :)

199

Odpovědět

+BrousitchMě jenom připadá mnohem logičtější, že chtěl naznačit že se ho dotkl kněz (asi nemusím popisovat jak), než že byl dotknut jako kněz (ptal sem si i našeho profesora z AJ a on řekl, že to pochopil stejně). To je už jedno mě spíš zarazilo, že fráze dotknout se se normálně nepoužívá :D Opravdu je reakce např.: ,Trochu se mě to dotklo' z dob Josefa Kajetána Tyla? Zkus někdy google a uvidíš že lidé to používají normálně. Čekal jsem nějaký ohlas, ale toto se nazývá ,přehnaná reakce' =)

180

Odpovědět

+BrousitchA ne prosím tě radši ani nereaguj, když sem viděl to slovo ,kámík' v posledním =3 tak mi došlo, že todle fakt nemá cenu :D

180

Odpovědět

Weatherman - Nick Cage :D

183

Odpovědět

čemu se v dnešní době dá věřit, ale je divne že když na něho volala a byla u něj tak nezaštěkal.

180

Odpovědět

Psi se taky můžou dostat do šoku

203

Odpovědět

+BlindfireNo ale i tak mohl knučet aspon přece po tak dlouhe době se musel aspon trochu vzpamatovat.

181

Odpovědět

Slečna na prvním videu prodělala rakovinu kostí, z které se dostala, a následně jí byla odebrána část pánve. Tuto schopnost bych opravdu mít nechtěl, ale to, že to bere v pohodě a ještě to natáčí, je super.

183

Odpovědět

Ray je prostě dobrej, tečka. :)

181

Odpovědět

To bylo pěkný jak tam vylezl ten pejsek.Jsem hodně nedůvěřivej ale tomuhle jsem uvěřil. Bylo to fakt hezký. Díky za video Videačesky

194

Odpovědět

A co tě přimělo tomu uvěřit? Nemám jediný důvod věřit tomu, že to není nahrané, ale i tak je to milý.

1823

Odpovědět

+sankacoffeeosobně kdybych dal svého psa (jakéhokoliv svého psa) pod hromadu bordelu tak než bych ho zasypal tak by byl pryč a kdyby jen se mi to podařilo ho něčím přikrýt vrtěl by se a snažil se naplno vylézt.. a navíc ten pes vypadá jak by s nim něco pořádně zametlo potom co ho vytáhli .. ani komisař Rex nedokázal dobře zahrát zranění :)

někdy si říkám, že lidi jsou už fakt extremně paranoidní.. samožřejmě "to že jsem paranoidní neznamená že po mě nejdou" ale tohle je podle mě moc .)

190

Odpovědět

Mě spíše zarazilo, jak jí nikdo v první chvíli nepomohl, dokud si o pomoc sama neřekla.

190

Odpovědět

Tohle bylo nejen vtipný, ale i fakt milý ...

183

Odpovědět

Boh zničí celé mesto, stovky duší pošle na onen svet, ešte viac duší bez domova, ale on je dobrosrdečný, a treba ho chváliť, lebo ušetril jedného psa :D :D :D :D :D :D :D :D

1828

Odpovědět

No dobrá. Řekněme, že jsi věřící, že jsi prožil tu situaci.
A teď zkus říct, že ten týpek, který zničí celé město a stovky duší pošle na onen svět, je mizernej zk*rv*s*n.

1822

Odpovědět

+Hrdlodusje to mizerný zk*rv*s*n

184

Odpovědět

Nebylo to náhodou tornádo co to tam zničilo a zabíjelo? Nevím, musím si to pustit ještě jednou, třeba to byl opravdu Bůh.

185

Odpovědět

+KohbaTak ne, fakt tornádo.

185

Odpovědět

+KohbaKohba: "Všechno řídí Bůh a nic se neděje bez jeho vůle nebo dopuštění."

Takže podle katolíků ano, on seslal tornádo. Stejně jako nezabíjí kulka, ale ten, kdo ji vystřelí z pistole.

194

Odpovědět

+KohbaAle psa Bůh zachránil, co? :)

180

Odpovědět

+KohbaNinjer: bejvávalo, nechal Nás ať si to tu řešíme sami, nezasahuje.

188

Odpovědět

:D :D Nezklamal :)

182