Pošli to dál?Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:376
Počet zobrazení:4 816

Dnes tu máme tři videa ze života. Jedna nešťastná nehoda v práci, bouračka na motocyklu v první osobě a zajímavá odpověď v televizní soutěži, kterou u nás na webu dokonce už máme. V pořadí druhou písní byl na kanálu Your Favourite Martian Zombie Love Song, tak si nezapomeňte tuto tesklivou baladu připomenout.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Už jste měli jeden z těch dnů? Jeden z těch dnů, kdy se všechno pose*e? Snažíte se doplnit vína do regálů a všechny kur*vsky spadnou? Tak tohle je fakt na prd, ale ten kluk byl určitě nevinný. Chápete? Nevinný? Se*u na to. Končim. Blbost.

Tahle nešťastná náhoda natočená mobilním telefonem z bezpečnostního záznamu měla půl milionu zhlédnutí během týdne a včera jsem zjistil, že se to objevilo i na Failblogu, takže teď tomu určitě vyletí sledovanost do vzduchu. Když se podíváte na ten záznam, vypadá to, že to nebyla chyba toho kluka. Nevypadá to, že by do něčeho vrazil. Prostě jen doplňoval regály. "Doplňuji si tuhle poličku, přitom si zpívám písničku." "Sr*t na to.

Jdu si dát pauzu." Vidíte? Nebyla to jeho chyba. Dokonce se to ještě snažil zachránit, což je o hodně víc, než bych udělal já. Stát se to mě, tak si někam sednu, zasměju se tomu, udělám k tomu pár vtipů jako: "Šlehačka teče jako vodopád." A ještě bych byl ožralej jako kráva, což je ten hlavní důvod, proč nepracuju v lihovinách. Další video rozhodně není vtipné, ale mělo 500 000 zhlédnutí za tři dny, protože jde o jedno z těch videí, při kterých si řeknete: "Kur*a!

Viděli jste to?!" Jde o tohohle chlápka, který si jede na motorce a na hlavě má kameru. Prostě ve stylu střílečky v první osobě. A pak do něj bohužel zezadu někdo vrazí. No, kur*a! Ten borec přistál na obě nohy. A všimli jste si, jak je ta motorka na maděru?

Vypadá, jak nějaký puzzle. Ten chlápek má štěstí, že taky neskončil pod tím autem. Mně osobně to video zaujalo, vás teda asi ne. Ale vás už nezaujme nic. Ke všemu, co okomentuji, píšete: "Docela dobrý, Rayi, ale viděls toho bezdomovce se zlatem v hrdle?" Neptejte se mě, proč když vás imituji, zním jako transka. "Z toho všeho narážení zezadu se mi postavil pták."

No jo, tak klid. Taky bych rád vypíchnul, že ta žena, která do něj narazila, si možná o pár vteřin později zandavala mobilní telefon. Není to z toho videa úplně jasné, ale doufám, že nepoužívala během řízení mobil. "Možná posílala úchylné SMSky." No nevím, ale vypadala, že má opravdu starost. "Jste v pořádku?" A když se podívate na to celé, zdá se mi, že ho chce v jednu chvíli i obejmout.

"Jo! Ale viděls toho bezdomovce se zlatem v hrdle?" Určitě jsem ho viděl. Všichni jsme ho viděli. Překvapivě nejpopulárnejší video tohoto týdne pochází z míst, kde byste už těžko hledali dobrou zábavu. Z televize. Virální se stala část z pořadu nazvaného 5 proti 5. A protože to běží přes den, většina soutěžních odpovědí je neškodná a ani nijak sprostá.

Ale tohohle chlápka se zeptají na něco, co se posílá dál. Jmenujte něco, co se posílá dál. Chrisi? Joint. Joint? Nejenže je reakce moderátora Steva Harveyho srandovní, ale také má jeden z nejimpozantnějších knírů, které jsou v televizi k vidění. Skoro jako Alex Trebek.

"A má taky zlato v hrdle?" Ne! Prostě je jen vtipnej. Ten chlápek řekne "joint" a Steve ani nechce, aby na něj šahal. Říká si: "Dej ty pracky pryč, bělásku." Odpověď toho chlápka ale není důvod, proč má to video 2,1 milionů zhlédnutí během týdne a půl. Spíš má ty zhlédnutí kvůli tomu, co následovalo. Chrisi, nevím, co si myslelo sto lidí, kterých jsme se ptali v nějakém malém obchůdku napříč Amerikou, ale jsem si jistý, že neodpovídali ve smyslu: "Co takhle ilegální droga?"

Tak se otočme a podívejme, kolik huličů souhlasí s Chrisem. Joint! POČKAT, CO? 5 proti 5 jsem nesledoval od dob, co to moderoval ten tlusťoch, ale musím říct, že je srandovní, když lidi psali do dotazníku trávu. Jak je možný, že tolik lidí odpovědělo trávu?

To dostal ten dotazník i Snoop Dogg a Dr. Dre? A když byl joint odpovědí číslo pět, co byla sakra odpověď číslo jedna a dva? "Co se posílá dál? Tak třeba YouTube videa s kočkama." "Nebo vaše přítelkyně na pařbě plný kluků?" Co já vím. Jediné, co opravdu vím, je, že mě to naprosto rozsekalo. A Steve samozřejmě odejde, jako že tomu nemůže uvěřit.

Ale všichni víme, že když řekl ten chlápek "joint", Steve se šel hned potom zhulit. "To mi připomíná, že si potom musím dát řádnýho špeka." Ale víte, co nikdy nekouří pořádnýho špeka? Počkat, počkat. Málem bych zapomněl. Na kanál Your Favourite Martian jsem přidal nový kreslený klip. Je tady. Přímo tady.

Je boží. Jsou tam zombíci, láska a tyhle valentýnský kraviny. Nejlepší videoklip, který jste kdy viděli. Ale možná jsem jen zaujatý. Bude ale skvělý, když se podíváte. Přímo tady. "Nový videoklip! To je skvělý! Ale máš taky zlato v hrdle?" Ne. Ale víte, co má zlato v hrdle? Otázka dne, která je od uživatele jménem...

- a ten se ptá: - "Moje otázka dne zní: Co vás dokáže naštvat?" Takže, co vás dokáže naštvat? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi.

Kdybyste vládli jedné zemi, jak byste ji pojmenovali? Řitka. Frajírkostán. Aljaška Sarah Palinové. Dickův dům. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

není to místo zlato v hrdle zlatý hlas???

195

Odpovědět

Pro ty co se ptaji na jeho novou pisnicku: My Balls se to menuje a vzdy bude misto stalkin your mum hrat jeho nejnovejsi pisnicka

190

Odpovědět

Ahoj vytvořil jsem Kurzor na myš s logem tohodle seriálu tady je download link :) vyzkoušejte :) http://www.uloz.to/8568984/3-ray-ico

190

Odpovědět

Ok, už je trapný..

197

Odpovědět

Dick House.... to ne!!!!

190

Odpovědět

Airon: sorry ne pocujem to po 1x :D

190

Odpovědět

Nojby: Nejspis nesledujes pravidelne =3... potom bys vedela ze Dickuv dum se mysli jako Dickuv dum. podle tech bot co ma ten borec nepoznas jeho pohlavi take boty sou normalni aj pro chlapa takze tu nechytrac a di si to mlet na ten svuj blog

190

Odpovědět

TROLL! TROLL! TROLL! TROLL! Já chci trolla!!! :D

190

Odpovědět

To video 5 proti 5 je na videacesky a teraz aj u Raya

190

Odpovědět

Lolkac: Samozřejmě že to znamená zlatý hlas ale nikdy jsi neslyšel Zlato v hrdle ?? v České Republice se to používá poměrně často :-D

190

Odpovědět

golden voice neznamena nahodou zlaty hlas (akoze good hlas) a nie zlato v hrdle ? To zlato v hrdle mi pride divne :D

191

Odpovědět

Nojby.bloger.cz
Táhni daleko démone s perverzním tvrzením že Dick's House není Dickův Dům
Jasně že Dickův Dům že dá přeložit jako K**otův Dům ale proč by tam měl dávat takovou sprosťárnu?

190

Odpovědět

Dneska teda podstatne slabsi. Pouze za 7. A co me dokaze nasrat ? :D No treba chabej dil =3 :D

190

Odpovědět

@skodyna : +1

190

Odpovědět

Co mě dokáže rozčílit? Dementní Nojby.bloger.cz. What? I'm just sayin'!

190

Další