Přání smrtiEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:418
Počet zobrazení:5 089

Dnes nás čeká opravdu šokující epizoda. Uvidíte odplatu dopravní značky, nejhorší práci na světě a řidičku, kterou nerozhodí ani dopravní nehoda. Smithersův love song najdete tady.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Někdo mi říkal o videu, ve kterém nějaký týpek mlátí Znamení. Tak jsem si říkal: "Super. Filmy s Melem Gibsonem jsem nikdy neměl rád." Jenže se ukázalo, že on mlátí dopravní značení. Počkat. To má být jako nějaký zoufalý pokus o symbolismus? "Metaforicky řečeno. Když vám život postaví do cesty dopravní značku, můžete se jí buď řídit..."

Nebo jí můžete pořádně natřískat! Jen dejte bacha, aby vám ta značka taky nenakopala prdel. Líbí se mi, jak ten kluk bez jakékoliv pomoci potvrdí Newtonův třetí pohybový zákon. Tohle video je srandovní, ale netuším, proč ti kluci mlátí do značek. To jako protestují proti povolené rychlosti? To jako nevědí, co dělat? Doma nemají elektřinu? Měli by investovat do nějaké stolní hry. Hrát třeba zasraný Magic: The Gathering, sakra.

Hlavně nechoďte mlátit dopravní značky. Vtipné je, že i ta značka se otočí na kameru jako velkej drsňák. "Na co kur*a čumíš, bělochu?" Prostě jen říkám, abyste nemlátili do značek, protože ony se umí bránit. Další video nemá být ani vtipné. Vlastně oboje další videa nemají být vtipná, ale je zajímavé se na ně dívat. V tom prvním tenhle chlápek čistí výběh pro kobry, ale myslím jako hadí jámu, kde jsou živý zasr*ný kobry.

A vůbec není vystrašenej, je prostě úplně v klídku. To je šílenost! Vždyť kobry jsou smrtící jako kráva. Nevím, jestli to víte, ale když vás kobra kousne, okamžitě vám upadne péro. Jsou opravdu smrtící, ale tomu chlápkovi je to jedno. Prostě si je ležérně odhazuje. A ještě je tak tvrdej, že ani nemá boty. Ten bastard má žabky. Jeho táta byl jako promyka?

Kolik balení Xanaxu si musel ten chlápek vzít, než se rozhodl jít dělat tuhle práci? Určitě to je milej chlap, ale nechtěl bych bejt jeho kámoš, protože bych si nemohl stěžovat na svoji práci. "Kámo, dneska mám dost. Otravovalo mě tolik blbejch zákazníků." "Fakt? Já musel čistit jámu plnou kober a na nohou jsem měl jen posr*ný žabky. A nebyly ani kvalitní. Byly to šmejdy od Vietnamců." Tohle video mělo okolo 100 000 zhlédnutí za deset dnů a mojí teorií je, že jsou ty vzpřímený kobry přitahovány jeho gigantickýma koulema.

Dobře to vystihl jeden komentář. "Ať tomu chlápkovi platí jakoukoliv částku, pořád to není dost." Přesně! Víte, jak se říká, že imigranti dělají práce, které Američané dělat nechtějí? Tohle je jedna z nich. Čištění kobřího hnízda. Kde je G. I. Joe, když ho potřebujeme? Jak jsem řekl, poslední video také není nijak komické. Spíš je šokující. Jde o tuhle řidičku...

"Ó můj Bože, Rayi. Ženská a řídí?" Jo, jasně. Já vím, ale to není ta šokující část. Z nějakého důvodu ale filmuje ty náklaďáky před ní. Sledujte ale tohle místo, kde od toho náklaďáku vystřelí prkno. Koukáte se? Tady to je. Už jsme tu v pořadu měli spoustu šílených věcí a tohle je asi nejvíc. Bylo to tak šílený a šokující, že to mělo milion zhlédnutí za pět dnů. Nejabsurdnější není to, jak kus prkna probodne přední sklo, ale spíš to minimum reakce.

Slyšeli jste to? No jasně, že neslyšeli, protože ona na to vůbec nereagovala. Nekřičela. Neřekla: "Jéžiš!" Stát se to mně, tak se nejdřív pose*u, pak zastavím a budu hodinu brečet. Ale ona ne. Je prostě drsná. Asi taky bere Xanax jako ten chlápek s hady. To mají jako stejnýho drogovýho dealera? Prostě asi jen byla v šoku. Vím, že to prkno vykopl ten náklaďák, ale na kameře to vypadá divně.

Jako kdyby se to objevilo odnikud. Nemůžu uvěřit, že k ní přiletěl takovej obrovskej klacek. Jako kdyby dělala mezirasové porno. Četl jsem o tom článek v novinách a bylo tam napsáno, že se jmenuje Wendy Cobb. Doufám, že jsem to řekl správně. Wendy Cobb tam mohla klidně umřít a já jsem rád, že z toho vyvázla bez újmy. Jo, přesně tak. Bylo to totiž pěkně strašidelný.

Jenže ona je tak tvrďácká, že beztak vystoupila a přelomila to prkno jak v nějakým starým Kung-Fu filmu. "Málem jsi mě zabil a teď za to zaplatíš... čubky." Jsem opravdu rád, že je v pořádku... a taky jsem pro vás nahrál tenhle nový kreslený klip. Věřte tomu nebo ne, je to gay love song, takže se mrkněte. A jako vždy oceňuji vaši podporu. A víte, co taky oceňuji?

Zkur*enou otázku dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Moje otázka dne zní: Co bych měla udělat, až sem přijde Batman?" Dobře, trochu to upravíme. Co byste udělali, kdyby se u vás ukázal Batman? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3.

Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Co byste udělali pro slávu? Absolutně nic. Příliš slávy = Charlie Sheen. Popral bych se s Ježíšem. Stala bych se přítelkyní Chrise Browna. Nevyslovitelné věci. Billa Clintona.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tady je neoficiální odkaz protože video je prý v některých zemí blokováno
http://www.youtube.com/watch?v=fnyEYSLlNlk

181

Odpovědět

na i-Tunes sem našel písničku která ještě není YFM kanálu,jmenuje se: Grandma Got a Facebook - Babička dostala facebook :-)

180

Odpovědět

sorry znásilnil bych ho !

180

Odpovědět

Batman ? znásilnich by ho !

180

Odpovědět

Veronika: ale hovno....je dobrej..nemas smysl pro humor xD

180

Odpovědět

Snažím se na to koukat, má to tak vysoké hodnocení, ale musím uznat že ten druh jeho humoru mě vážně vůbec nebaví, přijde mi totálně trapnej! Takže bych ho vystříhala a dala sem jen ty videa protože ty jsou dost dobrý:-D:-D

185

Odpovědět

Owner: jde se popořadě a tak do měsíce tam dojdem :D

180

Odpovědět


Odpovědět

Ten díl tu ještě nebyl. Každopádně to byl solidní díl. :)

180

Odpovědět

dneska nejlepsi odpoved na otazku dne: co byste udelali pro slavu? billa clintona,dobre me znicil/a

180

Odpovědět

Zavolal bych Ozzyho Osbourna... jinak dneska celkem slabší videa, ale díky bohu je Ray dokázal opět trochu vylepšit :D

180

Odpovědět

Prej bez reakce...:D twl ta ženská omdlela :D super díl btw

180

Odpovědět

Batrachuj: už je to trapný běž radši na webgames =D

180

Odpovědět

Aleš: Zvláštní že poslední dobou pod každým novým dílem je ta samá otázka? Nebylo to už tady? A odpověď na všechny tyhle otázky zní: Ne, nebylo to tady.

180

Odpovědět

Nebyl tady už tenhle díl? Nevim proč, ale všechny tři videa už jsem viděl. Možná to bylo jinde. Nevim.

181

Další