Přikrývková pártyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:369
Počet zobrazení:5 426

Tak co dnes? Nadšený rasta fanoušek maratonu, aspirantka na matku roku a nakonec supertrapas z televize. Doufám, že nebudete zmateni, když jsem "stoned" přeložil jako "zhulený", a ne jako "ukamenovaný".

Přepis titulků

Čau. Jsem Ray William Johnson, nebo jak mi někteří říkáte: "Ta buzna." Víte, o jakém sportu často neslýcháme? O maratonu. Chci, abyste dávali pozor na toho přehnaně nadšeného fanouška. To bylo trošku rychlé. Brandone, můžu poprosit o replay? Jako kdyby před něj ta tyč zničehonic vyskočila. Chápu, proč je to takový fanoušek maratonu.

Chlápci, kteří to běží, dokážou docela zapůsobit. Koukněte na ty krátké šortky. Ty šortky jsou víc teploušský než broadwayský muzikál o AIDS. Takže si je nejspíš pořídí. Upřímně. Jak nešikovný musíte být, abyste takhle naběhli do tyče? Já tipuji, že byl zhulený. Všimněte si té bobmarleyovské čapky. Neříkejte mi, že nekouří trávu.

A proč se to vůbec natáčí? Vždyť to musí být ten nejnudnější sport. Představte si ten komentář. Běží. Pořád kur*a běží. Neberte mě zle. Nechci to pomlouvat, protože tady ve Státech občas taky natáčíme pěkný kraviny. Nic víc, nic míň. Co by mohlo být roztomilejší a přijatelnější pro rodiny s dětmi než bratři hrající hru pod přikrývkou?

S bráchou jsme pod přikrývkou hrávali jinou hru. Zabalí tedy toho bratříčka do přikrývky jak palačinku a pak se s ním snaží otočit, což se povede. Pokud jste se tomu smáli, tak určitě víte, že půjdete do pekla. Ale v pekle je fajn. Bude tam spousta známých osobností. To video sice nebylo tak populární, ale bylo naneštěstí srandovní, což mi připomíná hru z dětství, kdy mě bráchá mlátil klíčem na pneumatiky.

A to byla celá hra. Promiňte, že se tomu směju, ale koukněte na to jeho propletený tělo vrážící do zdi. Netušil jsem, že se dají děti tak ohnout. Vlastně tušil. Sice ten malej kluk vypadl, ale naštěstí nebyl zraněný. A naštěstí tam taky byla jeho máma, která to celé natáčela. Připadá mi ale, že jí to bylo u prd*le. Celá její reakce totiž byla: Otázkou zůstává, zda dostane cenu "Matka roku". Ne, ta cena putuje k někomu jinému.

V tomhle posledním videu pozorně sledujte tu reportérku. Netuším, co to plácá. Uznávám, že to je staré a ve špatné kvalitě, ale z nějakého důvodu to zasáhla vlna popularity. Sledujte tedy tu reportétku, protože se jí přihodí... nehoda. Cože? Ne, ne, ne! Holky nese*ou.

Teda jo, ale kadí okvětní lístky a sluneční svit. Ne tohle, co očividně zanechalo skvrnu na jejích kalhotách. Já vím. Úplně to zničilo mé sny. A pravděpodobně i sny toho chlápka. Koukněte na jeho výraz. Vidíte ho? Říkal si: "Ty vole. Já myslel, že holky se*ou sluneční svit a okvětní lístky." Já taky! Ukázalo se, že ženský mají také žaludeční potíže a úplavici.

Vsadím se, že existují ženy, které dokáží zplodit mohutnej bobek. Bobek, u kterého si řeknete: "Zatraceně! Kdo tohle vysr*l? Zkur*enej pterodaktyl?" Uznávám ale, že je tahle situace supertrapná a vzhledem ke spoustě kopií tipuji, že má to video tak čtvrt milionu zhlédnutí. Možná i víc. Málem jsem to ani neokomentoval, jak mi jí bylo líto. Ten její zděšený výraz. Ale pak jsem si řekl, že se jednou v životě stala stejná věc každému z nás.

Nekecejte mi! Každý si jednou nasr*l do gatí. Víte, že se to stane a kdy se to stane, protože se to dá poznat z výrazu tváře. "Zdarec. Chcete zajít na film do..." "Dneska asi zůstanu doma." To je přeci fajn. Stává se to. Jsme jen lidi. Legrační je, že jsem napsal ten poslední skeč a kamarád mi řekl, že to je celé fake. Údajně to je nějaká starší scénka z holandského televizního pořadu.

Tak to je skvělý. Právě jsem se přiznal pěti milionům lidí, jak jsem si posral gatě, abych pomohl té ženské, která to celou dobu předstírá. Proč nemohla prostě vysr*t sluneční svit a okvětní lístky, jak jsem si myslel? Když jsme u holek, které dokáží zplodit řádnej bobek, číhněte na tyhle holky z otázky dne. "Gemariam chce vědět, jaké monstrum žije pod vaší postelí?" Pěkný kecy, slečny.

Ten leguán se na nic neptal. Tak dobře. Jaké monstrum žije pod vaší postelí? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson alias "Ta buzna" a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Kde jste byli minulou noc?

Na striptýzu. Pokud ti to řeknu, budu tě muset zabít... V paralelním vesmíru. Sbíral jsem cikánský slzy jako šéf. Pobíral prachy z penze mrtvých tetiček. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Tak jdeme na to. Kur*a.

To je fakt pitomost. Zasr*ný sirény. Jen co začnu natáčet, tak se někdo zraní, zavolá záchranku a ty sirény mě tu pak ruší. Nemůžou se zranit ve vlastním čase? Tohle bude dlouhá noc, jestli víš, jak to myslím. KLIP CENZUROVÁN Použij jedno z toho, Brandone. Kur*a práce.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A k***a............ALUCARD z Hellsingu!!!!

180

Odpovědět

pořád kur*a běží :D

180

Odpovědět

otázka dne: Mám podezření na babičku

180

Odpovědět

překladZAvyližPRDEL: A třeba to bylo naschvál. :D To tě nenapadlo, demente? ;-)

190

Odpovědět

Tak a teď se jdu tak strašně ožrat, že zapomenu celej tenhle den. Odmítám přijít o iluzi o holkách a okvětních líscích.

190

Odpovědět

Omg, kdyby tam ta holka měla aspon podprsenku :) Všichni jste z ní unešení (i já :p), ale je docela možný, že je velký nemá a celé to dělají vycpávky :D Nechci být za trolla ale, jsut saying... Jinak Ray jako vždy nezklamal 10 :)

180

Odpovědět

Mě dostávají ty překladatelské poznámky :)

180

Odpovědět

no priznejte si .... predstavili ste si nkedy holku jak sere na zachode ?? .D TO NEJDE ! xD

180

Odpovědět

They're running, they're running, they're still fucking running :DD

181

Odpovědět

Jo a ještě jak sou tu některý jedinci hotový z poprsí slečny na konci....za pár let by dala nevim co za menší vnady :) Taky bych se kouknul, ale doma bych to nechtěl

1826

Odpovědět

BROUSITCH: Tak ty si seš dobrej idiot :D Děláš si tu srandu z překladu stoned, ale potom přeložíš sunshine jako duhu :D :D Seš dement. Aspoň, že sis to už opravil ,,vtipálku´´. Nauč se anglicky.

1827

Odpovědět

Kuba: máš recht, někdo dal míň, než 10, zřejmě to nebude cool.. jinak sem stejného názoru (max. 8!)

181

Odpovědět

Proč by měl být někdi zmaten z toho, že stoned je přeloženo jako zhulený?:D Když je to dobře.

Ale to jak tam ukázal Nascar, tak jsem se musel smát, páč mě Nascar taky hned napadlo, než to ukázal.

181

Odpovědět

proč tam dal jako příklad Taylor Swift? Do té bych zrovna ty okvětní lístky typl :(

189

Odpovědět

čím víc sleduju tu slečnu z konce tím mi její prsa přijdou masivnější :D

185

Další