Připitomělý běhEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:321
Počet zobrazení:5 018

I přes současné problémy s přehráváním videí dnes o další epizodu Equals Three nepřijdete. Uvidíte známé video plné roztomilých kachniček, požár domu a seznámíte se s jednou počítačovou hrou, kterou si po zhlédnutí můžete zahrát tady. Pozn. Wop je v USA pejorativní výraz pro italské přistěhovalce.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Tak na to rovnou vlítneme. Po internetu koluje video trefně nazvané: "Kachny vs. vítr." Navzdory tomu, že má tohle video milion zhlédnutí za měsíc, je jak tragické, tak srandovní. Vypadá to jako by ROFLovali, ale beze smíchu a zábavy.

Ale Rayi! Ty kačenky jsou tak roztomilé! Já vím, pane s nesmyslně vysokým hlasem, ale Matka Příroda je občas tak trochu debil. Určitě se válí v bolestech a rozhodně to pro ně není žádná legrace jako: "Kačeři přijdou, když jsi v nouzi." Tak hrozné to ale není, na konci se zase seskupí a v pořádku odejdou. Cože?

Mně neděkujte. Nejsem žádný hrdina. Já jsem se tu jen drbal na p*deli. Byla to ta kachní máma, která si ty kachny postavila do latě. Tak říkajíc. Občas mi někdo pošle nějakou nahrávku a já vím buď málo, nebo vůbec nic ohledně toho, co se tam děje. Což je vždycky sranda, protože si můžeme vymyslet různý kraviny. Jediné, co vím, je, že tady hoří dům. Ale dávejte pozor na tuhle oběť.

Co to kur*a? Když jsem to poprvé viděl, říkal jsem si: "Ty vole, Ježíš se fakt odvázal." Kecám. To není Ježíš. Je to poručík Dan. Ale vážně. O co mu jde? Myslím, že se to událo v Kanadě. Reagují takhle všichni Kanaďané, když jim hoří dům?

Chovají se jako retardi a fakují mediky okolo? Vážně, Kanado. Co to má jako bejt? To video bylo nahrané asi před deseti měsíci a nic se nedělo do té doby, než ho zveřejnil skoro každý blog a najednou se rozšířilo jako pohlavní nemoc v Jersey Shore. Za poslední dva dny má skoro 250 000 zhlédnutí. Jéžiš! A nikdo mi nemůže říct, proč chce tady Rusell Brand zastínit ten domovní požár.

Upřímně jsem rád, že je ten týpek v pohodě a alespoň si udržuje pozitivní přístup. Existuje jedna flashová hra, která se jmenuje QWOP. "Myslíš wop?" Ne, to je rasistický. Jmenuje se QWOP a pokud jste to už hráli, určitě víte, kam tím mířím. Ta hra je doslova největší kravina, kterou jsem kdy viděl.

Stačí jen, když s tímhle neschopným týpkem uběhnete sto metrů. To je vše. Sto metrů z jedný strany na druhou a je to těžký jako kráva. Jeden chlápek vytvořil video, ve kterém předvádí, jak je to složité. A je to kur*vsky nemožný. Takže to komentuji, zatímco hraju. Neúspěšně se snažím dostat tu postavu do správné běžecké pozice. Hrajete za neuvěřitelně neschopného olympijského běžce.

Vypadá to, že ten chlápek nemá žádné kosti nebo chrupavky a vy ho musíte nějak dovést do cíle vzdáleného sto metrů. To video má asi 100 000 zhlédnutí a je zhruba šest minut dlouhé, ale pokud se podíváte na celé, tak je to opravdu sranda, protože ten jeho humor je tak suchý. Jo, to vypadalo bolestivě. Tak jdem na to. Zkusím stejnou techniku. Jeden moudrý muž kdysi řekl: "Cesta dlouhá tisíc mil začíná prvním krokem."

První krok jsem zatím neudělal, ale snažím se jak kret*n. Tenhle postoj by měl zaručit trochu větší pokrok. To je šílený. Sakra. V tomhle s tím týpkem souhlasím. Co to je za běžeckou hru, když s tím zas*aným ožralou ani nejde běžet rovně?

Má snad zánět středního ucha? Proč vás vůbec pustí závodit, když běháte takhle připitoměle? On vlastně běhá jako Velšan. Po sledování toho videa jsem to šel také vyzkoušet a nepřišel jsem na to. Opravdu, jděte to vyzkoušet. Je to ta největší kravina na světě. Říkám, že to je blbost, protože jsem na to nepřišel, ale vyzkoušejte to. Snažte se toho idiota nutit běhat a přísahám, že po hodině ho budete chtít hodit z útesu.

Ty malé kachničky nemohly běžet, protože jim v tom bránil vítr. Ale jaký problém má tahle zombie, to opravdu netuším. Ale víte, co také běhá jako Velšan? Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ten Velšan se ptá: - "Kdybyste byli Šmoula, jak byste se jmenovali?" Takže, kdybyste byli Šmoulové, jak byste se jmenovali?

Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešního =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Jak se vám dostal bezďák do vany? Svedl mě. Pustila jsem ho dovnitř, aby mi umyl záda.

Schovával se před Wikileaks. Kesha se prostě jednoho rána probudila... prý se cítila jako P Diddy. Překlad: Brousitch Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Ještě tak dalších 2 000 metrů. Kur*a! Ne, ne, ne, ne, ne!

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

Nevím proč, ale píše mi to, že video bylo smazáno, nebo bylo označeno za soukromé :/

180

Odpovědět

Rekod 52.3 m

180

Odpovědět

Můj rekord je 10,2 m za 3 minuty hraní.

180

Odpovědět

omg no qwop mě fakt dostal sám jsem to zkoušel a můj rekord byli 4m pak sem na youtubu našel tohle video nechápu toho magora
http://www.youtube.com/watch?v=zJ8RIT64CSM

180

Odpovědět

Poručík Dan nemá chyby :D

180

Odpovědět

stači mačkat q a w a de to zahrat xD

180

Odpovědět

Ta hra mě pěkně se*e! :D Jednou se mi povedlo běžet, ale teď nemůžu přijít, jak na to. Jinak jsem se dostala "šoupavým" stylem až k 50 metrům.

180

Odpovědět

53metru a koncim:DD

180

Odpovědět

No jak bych jse jmenoval kdybych byl šmoula:Hmm no jmenoval bych jse asi Pytlík nebo Píchálek :D

180

Odpovědět

néééé,byla jsem na 32.4 metrech a omylem jsem zmáčkla na domovskou strááánku né!!!jinak lezla sem tam po kolenech ten kdo s tim umí behat je borec :D

180

Odpovědět

dá sa to aj vkladať?

180

Odpovědět

Poručík Dan :D

180

Odpovědět

mohli by ste prelozit aj to video z hrou :D

180

Odpovědět

lehký jak facka :D
http://img819.imageshack.us/img819/1594/qwop2.jpg

180

Další