Pro dámyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:321
Počet zobrazení:4 481

Je to tak. Dnešní epizoda bude patřit výhradně něžnému pohlaví. Uvidíte roztomilé koťátko, roztomilou kachničku a roztomilého důchodce. Na Skypu další seveřan a název písně je You're the Best od Joea Esposita.

Přepis titulků

Dnes uděláme malou změnu a epizoda... bude patřit dámám. K dnešní epizodě se výborně hodí ústřice, čokoláda, chutné růžové a rohypnol. Řekl jsem rohypnol? Myslel jsem růže. Proč mám najednou pláštěnku? Protože jestli z prvního videa nezvlhnete, jste asi mrtvé. První je tedy kotě, které se rozhodne provést nejepičtější skok svého roztomilého života. To kotě je tak roztomilý, že bych mu nejradši dal mašličku a věnoval vám ho k narozkám.

Vím, že máte rády předehru, a proto je legrační, že ji takhle dělám. Pořád jen chodím okolo a když se naskytne příležitost, prostě mi to nevyjde. Kecám, jsem v předehře vážně skvělej. Mazlení, masáž a tahle věc, nevím, co to je, ale máte to ode mě moc rády. S tímhle videem se určitě ztotožníte.

Čerstvý a zničený otec, který utíká od své zodpovědnosti. Ten týpek nějak porodil kachničku a ona ho teď všude pronásleduje. Typickej chlap, že ano, dámy? Ať jste ale kdokoliv, určitě se shodneme, že ta část, kde od ní utíká, je pořádnej mazec. Bože! Viděli jste to? Je tak roztomilá! Je tak žlutá a ochmýřená! A ta černá malá očíčka! Slyšeli jste to pískání? Kachničky!

Kachničky! Netvrdím, že jsou běloši pomalí, ale černoch by jí to totálně natřel. Mír, kachnovole. Viděl jsem to video jednou a bohatě mi to stačí. Jenže vy se na to musíte dívat pořád dokola jako na Stmívání. Protože je tato epizoda pro vás, dámy, dám vám přesně to, co chcete. Líbilo se vám to?

Omlouvám se... jestli vám to pomotalo cyklus. Co máte raději než roztomilý mláďátka? Co já vím. Třeba prince na černém oři. Řekl jsem "prince na černém oři"? Myslel jsem důchodce na vozíku, který se zasekl na schodech. To je to samý. Víte ale, co je na tom nejlepší? Že použili hudbu z Karate Kida. Dejte to pryč a zůstane vám tohle. Tahle hudba ale vylepší všechno.

Tady jsem já během posilování. Posilování může být zahráno. Tady jsem s hudbou z Karate Kida. Přesně tak. Děkuji dámy za sledování této speciální epizody =3 věnované vám. Promiňte, vklouznu do něčeho přijemnějšího. To je lepší. Doufám, že jste si to užily a budete se teď ochomýtat někde blízko.

Dělám si legraci. Chci, abyste byly poblíž, ale stejně vás budu ignorovat. Uvidíme se za pár dní. - Ahoj, Rayi! - Jak se jmenuješ? - Joakim. - Akorát jsem to chtěl říct. - Jak ti mám říkat anglicky? - Harry. - Budu ti říkat Julie. - Jsi ze Švédska? - Až z jihu. - Víš, kdo je to vidlák?

- Na jednoho se díváš. - Máš rád ženy? - Jistě. Natočili jsme epizodu věnovanou jim. Jak dokážeš ženám, že ti na nich záleží? - Koupím jim pivko. - Pivko? Tak to tady ve Švédku děláme. Zeptáme se, jestli chtějí pivo. Žádný květiny ani sladkosti. Prostě pivo. - Mají rády pivo. - Ty jseš vážně z jihu. Tvrdíš, že balit Švédku je hračka?

Teď už nevycouváš. Jo. Rozloučíš se švédsky? - Zdravím Švédsko. Měj se. - Nazdar. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kachničky!!XDD

181

Odpovědět

Se Skandinávcema jsou to jediný rozhovory, který nejsou trapný co jsem tak zatim viděl ... Jesus, man! ;-D

180

Odpovědět

Už jsem jen čekala, kdy na tu kachnu omylem šlápne :D

201

Odpovědět

kachničky, koťátka, štěňátka, veverušky.....všechny mláďata jsou roztomilá...(Prej to má příroda tak pojištěný aby rodiče neopouštěli mláďata....protože jsou proste k "umazlení")
Kachničkááááááá *_*

191

Odpovědět

Jen zviřatum to je jedno a pokud bude odlišne nebo slabe tak ho sežerou..

190

Odpovědět

+lukasyTak u zvířat jsou to hlavně hormony...

191

Odpovědět

vite prosim nekdo, jak se presne jmenuje ta pisnicka, ktera je pouzita u toho videa s tim duchodcem :D?..karate kid je siroky pojem :/

1836

Odpovědět

Přečti si popis videa.

191

Odpovědět

Víte, co bych si přál? Vidět Raye stojícího vedle Ryana Stilese :D

181

Odpovědět

"DUUUUUU--UUUUUUU-----OOOOOOOOOOO-----UUUUUUUUUUU----- duckeeesss" :D :D :D nemůžu víc! :D

181

Odpovědět

Z toho dědy jsem dostal chuť na Happy Wheels :D

181

Odpovědět

Já taky. :D Hned co jsem ho viděl už jsem spoštěl hru. :)

181

Odpovědět

+AuthanMyslím, že nás bude mnohem víc! :D

181

Odpovědět

jo taky mě to napadlo :D

180

Odpovědět

Jesus, man. :-D

186