Propleskni seEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:352
Počet zobrazení:3 258

Další tři se dnes rovnají klasicky nepovedenému zhoupnutí na laně, zhulené rodince a černošskému komikovi se skvělým pseudonymem. Nezapomeňte si počkat na závěrečné titulky a podívejte se, kdo všechno se na Equals Three podílí.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Užíváte si léta? Vsadím se ale, že si neužíváte jako tihle lidi. Tato dáma se totiž chystá zhoupnout na laně. Všichni víme, co bude následovat. Ani to nemusíme vidět. Přeskočíme to. Dobře. Kvůli té srandě se na to teda podívejme. Tenhle klenot měl 100 000 zhlédnutí za pár dnů a tu holku mám opravdu rád. Ne že bych ji chtěl opích*t, to zas ne.

Nejsem její nevlastní táta. Jen říkám, že si to slušně vyžrala a přesto se tomu pořád směje. Navíc ještě začne předpovídat, co na to video řeknou trollové. Nejdřív řeknou: "Čubko, seš moc tlustá na dvoudílný plavky." "Ale stejně se na to kouknem." A ona potom skočí a dá si do huby. Ona právě okomentovala vlastní virální video? To nemůžeš, holka.

Je to jako bys dělila nulou. Jako kdybys měla s někým sex a potom řekla: "Já teda byla skvělá. Pícha*a jsem jako šampiónka." Tohle nemůžeš dělat. Vždyť je to má práce. Já komentuji virální videa a ty myješ nádobí. Tentokrát ti to tedy projde, holka, protože jsi byla z 90 % nahá. Ale vážně mi neber práci, nebo ti proplesknu ten velkej zadek. Pokud jste rodič, tak jednou dosáhnete stádia, kdy vám budou děti u pr*ele.

To dobří rodičové dělají, ne? Koukněte tedy na tohohle tátu. Hledí si svého. Asi si čte nějakou erotiku na svém Kindlu. Nějaký ten hentai na iPadu. No kdo to nedělá? Jeho syn má ale jednu z těch NERF pistolí a plánuje s tátou něco jinýho. NOVÝ SLOGAN NERF NEBO TÁTOVA ZASR*NÁ PLEŠ Tomu staroušovi je to u pr*ele. Navíc jsem si na 90 % jistý, že si máma v rohu balí pořádnýho špeka.

Dámo, nemůžete si jen tak balit jointa, aniž byste ho dala kolovat. Jsou všichni zhulení? O to jde? Není pak divu, že táta nereaguje. Říká si: "Synu, je mi jedno, že na mě střílíš. Jen mi prosím tě přines velkej pytlík křupek." Tipoval bych, že je táta v klidu zatímco kamera běží, ale jakmile se to vypne, tak ho chytí absolutní zuřivost jako: "Zkur*ysynu! Vezme tu NERF pistoli a toho syna s ní zmlátí.

Párkrát ho možná bodne sekáčkem na led. Pak mu bude držet hlavu ve vaně, dokud se nepřestane hýbat. A pak bude muset schovat tělo pod dům. To je pouze můj tip, co by se mohlo stát. Tohle miluju. Název dalšího videa totiž zní: "Něco je s tímhle děckem v nepořádku." Ten název je docela trefný, protože s tím týpkem fakt něco je. Jen se podívejte na jeho imitaci Nicki Minaj. Tenhle týpek měl 150 000 zhlédnutí za týden a ještě to stoupá jako šílený.

Vypadá jako Chris Tucker se záchvatem. Spíš ale vypadá jako newyorkská fetka, kterou doslova posedl Satan. Když o tom tak přemýšlím, tak je to docela dobrá imitace Nicki Minaj. Ty pohyby má vychytaný a přísahám, že se po 25 vteřinách propleskne. Tomu říkám zapálení pro věc. Nepochybně je YouTube plné všelijakých podivných osob. Nemyslím teď sebe, spíš vás, lidi. Prostě všechny kromě mě.

Ale tenhle týpek je na úplně jiné úrovni. Ukázalo se totiž, že to je komik, který vystupuje pod jménem "Crunk Coco". Lepší jméno bych sám nevymyslel. Zní to jako cereálie pro rapery. Pěkně sežer misku těch Crunk Coco, šmejde! Opravdoví gangstas začínaj ráno miskou Crunk Coco. Je to součást vyvážené stravy, zmr*i. Na základě úspěchu toho videa by Crunk Coco, to jméno miluju...

Pravděpodobně by mohl prorazit do zábavního průmyslu, což je bezva. A Cruck Coco, když seš v tom, můžeš za mě proplesknout tuhle buchtu? - Budu slavná? - To nevím. Chtěla by mi ukrást moji práci komentováním vlastních videí. Že já ti tu prdel proplesknu. Ale víte, co potřebuje plesknout po prdeli? Otázka dne, která je od týpka jménem... - a ten se ptá: - "Jaký je váš šílený talent?"

Šílenej bastarde. Měli byste si s Crunk Cocem vyrazit. Jaký je tedy váš šílený talent? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi.

DC nebo Marvel? Tvůj ksicht, zatraceně! Ten, ve kterým jsou Želvy Nindža. Nevím, na všechny komiksy se mi vylila Marveláda. Marvel. DC vyrábí boty. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Název dalšího videa totiž zní... Vlastně to nevím, protože...

Čubka je v bezpečí. To ani není vtipný. Nepamatuji se. Sakra, Brandone, chci se jen zhulit a jít do postele. Promiň, ale nemůžu si vzpomenout na zatracenou otázku dne. Co to kur*a... Video...

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

já si umím zase ohnout palec o 90 stupnů

183

Odpovědět

ta facka je prostě luxusní :D

182

Odpovědět

Pánové, tak ta vaše slečna s tričkem už má i twitter, tak vesele followujte :D

192

Odpovědět

moc pekny tricko Daft Punk .. pekna hudna .. delali hudbu k Tron Legacy

181

Odpovědět

Witty: moc pekny, mas DC boty, fakt supr, dik ze to vim, musi to byt skvely pocit

182

Odpovědět

Vtipný fakt: není tu jediný koment bez disliku :D

182

Odpovědět

DC dela boty...:-) taky mam jedny....a samozrejme Kyla Leon jako vzdy.

1816

Odpovědět

To s tim pstem zvladam taky :)

Jinak supr dil, po delsi dobre to bylo opet i vtipne :) Takto by to mohlo zůstat.

183

Odpovědět

Proboha kupte si uz nekdo konecne to tricko aby si ho ta holka na konci musela konecne sundat !!!!!!!! :D

183

Odpovědět

Jezis zase ten malej šulda co ma malyho pindoura :))

1824

Odpovědět

tady máte celý video toho jumpu na laně http://www.youtube.com/watch?v=KwdG9a-wpYg

185

Odpovědět

:-D 6:23 God dammed Brandon, I just wanna high and go to the bed... :-D

182

Odpovědět

Diablo: myslím, že už tu na ní pěli ódy všichni kluci... ale trochu míň otevřeně :D

183

Odpovědět

Nevím, jestli to tady už někdo někdy přede mnou zmínil, asi ne, ale ta kočka na konci má perfektní kozy! :D

1810

Další