Prostitutkový skandál tajných služebEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:277
Počet zobrazení:3 121

Dnes se podíváme, co s volným časem. Můžete naučit psa skákat přes švihadlo, zkusit netradiční hakisák a nebo se nafouknout.

Přepis titulků

Asi jste o tom už slyšeli, ale tento týden se stalo 11 členů americké tajné služby terčem kritiky kvůli dovádění s kolumbijskými štětkami. Jedenáct chlápků jde za prostitutkama? To byla jako nějaká akce ve Slevomatu? To, co dělají agenti ve volném čase, nás kupodivu zavádí k prvnímu videu. Dva lidé se rozhodli, že naučí jejich psa skákat přes švihadlo. Tohle ale není ledajaký skákání, je to double dutch. VĚŘTE TOMU Ten pes skáče líp než jakákoliv černoška, kterou znám.

Vlastně žádný neznám. Je to ale opravdu působivé. Vypadá to, že ho naučili skákat podle tohoto prkna, ale rytmus vychytal sám. Samozřejmě, že nezačal jen tak. Nikdo jen tak nezačne s double dutchem. Nejdříve začne panákem, pak bude přebírat, následují Paci, paci, pacičky a pak se konečně můžou roztočit švihadla.

Pokud vám někdy začne hořet dům a budete potřebovat zachránit, máte psa, který skáče přes švihadlo. VĚŘTE TOMU Všichni si to moc užijou, až uhoříte. Když jsme u her, v dalším videu je párek týpků hrající si s hakisákem... v podobě kaktusu. Ten kaktus se jmenuje Medvídek Cholla. Přesně tak, Medvídek Cholla. Vlastně se to vyslovuje Medvídek Čoja, ale je to skvělý jméno, protože je huňatej, ale když se přiblížíte, rozmr*á vás.

A taky ve čtrnácti otěhotníte. Ti týpci jsou fajn a líbí se mi jejich kamarádství. Strašně na nich ale poznáte, že se nikdy neprali. "Nemůžu mít krevní sraženinu a umřít? Jestli umřu kvůli kaktusu, tak mi to bude jedno." Tohle je trochu dětinský, ale to audio zní jako dva nejlepší kámoši při prvním společným sexu. Vytáhni to, zmr*e. - Rychle ho vytáhni. - Je tam celej. Můj Bože!

- Už je venku. - Pálí to. Jsou ještě víc nadržený než tajný služby. Když jsme u fetišů. My o nich nemluvíme? Teď už jo. Poslední je o fetiši a popravdě je vážně divný. Tady Superman se připojil ke kompresoru, nasadil si masku, aby skryl svoji identitu a vážně nevím, co jako dělá. Teď asi letí. Ježiši, lidi jsou fakt pošahaný. Nafukování těla je údajně fetiš, ale proč nemůže mít nějaký normální?

Třeba škrcení ženských mým kovbojským páskem. Kecám, já jsem na fetiše moc línej. Stěží překecám ženskou do postele a už vůbec, abych si oblíkal tuhle kravinu. Jsem jako agenti, musím ženským platit. A neměli by tu už bejt Umpalumpové? Jak asi skončíš, když budeš jíst samý bonbón? Cpát se stejně tak, jako to dělá slon. Název jeho kanálu je "RádSeNafukuju".

Rád se nafukuju? To je pěkně "hustý" jméno, co? Tohle s tím sice nesouvisí, ale Clark Kent nějak podezřele přibral. Tenhle nafukovací fetiš je fakt úchylnej, ale... Je to jeho záliba, jeho koníček, který dělá ve svém volném čase. My tak máme co říkat. A přesně stejný názor mám na to fiasko se šlapkama. Ti chlápci jsou mimo službu, chrání prezidenta vlastním tělem, ale nemůžou si dopřát honitbu za 47 doláčů v kolumbijským hotelu?

Nejsme snad v Americe? Vlastně je to Kolumbie, ale vždyť chápete. Na to se chci tedy zeptat. Měli se ti agenti, kteří si mimo službu zaplatili prostitutky, dostat do potíží? A máte taky nějaký divný fetiše? Pokud ano... nechte si to pro sebe, je to fakt divný a úchylný. Uvidíme se za pár dní. Skáču double dutch jako malá černoška.

Moc si to užijou, až uhoříte. Uhoříte. Kaktusem? Z lékařského hlediska je to zasr*ná úchylárna. Nechodím sem zhulenej, to jsem neříkal. Možná bych měl. Jedl bych teď ten zbuznatělej jogurt. Pojďme si to vyjasnit. Nenatáčíme zhulený, ale ožralý. Sakra práce. ...když budeš jíst samý bonbón?

Cpát se stejně tak, jako to dělá slon. Vyndal jsem si to! Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nový =3 je fakt opruz a hlavně mi chybí Google+ :(

194

Odpovědět

Tom: řekl bych že to je smutný osud bavičů :/ jakmile přestaneš být vtipný jako tehdy lidé rychle zapomínají na to jak jsi je bavil dříve...

190

Odpovědět

Mnohem větší nuda tohle nový =3

189

Odpovědět

Boha tak toto bol jeden z najlepších dielov :D ten nafukovací kár + umpa lumpa = brain stroke :D

194

Odpovědět

Ty odpovědi na otázky tam trošku chyběj, ale to nemění nic na tom, že je to pořád HILARIOUS

191

Odpovědět

jak tam je napsane že musi se ten pes naučit skakat přes panaka a pak přebyrat tak tomu se řika křižky je to takova hra

184

Odpovědět

ten kaktus v tý nose :/ bylo mi z toho blbě :D

196

Odpovědět

tom: dival jsem se na to, protoze to bylo vtipny, a kdyz to prestane byt vtipny , proc bych se na to mel divat, jen protoze to byvavalo vtipny? trosku blbost ,ne?

183

Odpovědět

poslední dobou to stojí za vyližprdel

1812

Odpovědět

Viděl jsem =3 po hodně dlouhé době, protože už se mi to zdálo víc trapný než vtipný, no a musím říct, že to tak zůstalo. Nějak už to ztratilo to kouzlo či co...

1811

Odpovědět

Chci starý =3 s otázkami a šikanovaným Googlem+ ! :'(

196

Odpovědět

nevim už mi to přijde trochu celé na vážnější téma a třeba tento díl i dost politikou zasmrádlý. Neříkám, že je to vždycky špatně, ale proto se na =3 nedívám. Dříve jsem na nové díly těšil víc :(

185

Odpovědět

Souhlasim s Tomem a přestože už není otázka dne tak má pořád skvělý vtipy :D

191

Odpovědět

a nikdo na to nezareaguje.. a proč? protože by se mnou prostě musel souhlasit :-)

199

Odpovědět

houbelec.. strávil tři roky vaší zábavou.. a co teď..? odkopnete ho, když začne dělat něco jinak? třeba, že do všeho necpe vtip?! jděte se vycpat.. :-)

196

Další