První pusaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:294
Počet zobrazení:4 609

Dnešní trojici tvoří novomanželský vášnivý polibek, celosvětově známá rasistka z tramvaje a nadržený jelen. Na co čumíte? - Na Rayovu Chlapochvu. - Na návod, jak se na něco koukat. - Penis Jerryho Sanduskyho. - Na Facebookovou stránku svý bejvalky. - Po stamilionté, anglické přízvuky nezní jako královská angličtina.

Přepis titulků

Takže jí říkám, že ten potrat nezaplatím a za ty peníze pojedeme do lunaparku. Jak je, lidi? Neviděl jsem vás tady. První video bylo tenhle týden virální a pochází z pořadu na TLC, ve kterém se tenhle pár rozhodl, že počká s prvním polibkem až po svatbě. "Prohlašuji vás za muže a ženu. Ryane, můžeš políbit nevěstu." Když je u vašeho prvního polibku tátovi trapně, asi jste něco pokazili. To video mělo 1,5 milionu zhlédnutí během pár dnů a jak jsem řekl, pochází to z pořadu na TLC nazvaného "Deníky paniců".

TLC má pošahaný pořady. Rád bych ale věděl, co bude dál. A tohle je první meta? Jak to vlastně mají panicové? První meta je eskymácký polibek, druhá meta motýlí polibek, třetí je svatba a tahle hnusná pohroma je homerun. A proč byste čekali s polibkem nebo dokonce se sexem až po svatbě? Jakmile se totiž oženíte, sex přestane. Další video se jmenuje "Zážitek z tramvaje" a určitě jste ho už viděli. Mělo 8 milionů zhlédnutí za pár dnů a nevěděl jsem, jestli to vůbec mám komentovat, protože ta žena je neuvěřitelná rasistka.

Spousta černochů a zasr*nejch Poláků. - Ty nejsi Britka! Jseš Britka? - Ano, jsem! Ty nejsi Britka. Táhni do prd*le! Nejseš Britka, ale černoška. Ježiš, kde mám vůbec začít? Už vím! Co třeba to dítě na klíně? Pardon, ale ta ženská je prostě absolutní zlo. Jak moc zlá je?

Hned vám to povím. Je víc zlá než bílej žralok, kterej je sebevražedný atentátník s mačetou. Je víc zlá než Freddy Krueger, kterej je nácek a pracuje na magistrátě. Je víc zlá než ta kabelka, kterou měla Mariah Carey na VMA's. Tohle video je fakt hrozný, tak ho zkusíme rozveselit. Co takhle nějaká cirkusová hudba? Co takhle nějaký tlustý klauny? Pořád nic.

Tak přidáme smích a uděláme z toho sitcom. Ani Larry David tomu nedokáže pomoct. Poslední video je nahrávka jelena, který selhává v ovládání vlastních choutek. Panebože! Mám to, mám to! Začne tě šoustat. Takhle vypadá každej chlápek na světě po několika pivech. Nejvíc mě štve, že mi ukradl moji vlastní techniku. "Neboj.

To bude dobrý." Zbožňuju toho kameramana. Hlavně tuhle část. "Ten jelen tě pronásleduje." "To je divný." "To je trapas." Ten jelen má ale výdrž. Je to jak horor, když přijde k autu a udělá: "Je nasranej, měli bysme jet." "Chystáte se někam?"

Možná je trochu na obtíž, ale vypadá jako slušnej jelen, tak si se mnou představte, jak by to vypadalo, kdyby šli na rande. Co by se mohlo pokazit? - Co dělají tvoji rodiče? - Můj táta je lovec. - Číšníku, dám si zvěřinu. - Opravdu? Madam, musím říct, že k vám cítím velkou náklonnost. Taky se mi tu líbí. Počkej. Pořád jsi zasr*nej jelen. I kdyby si dali první pusu, pořád by to nebylo tak hrozný jako tohle.

Ale víte, co je tak hrozný? Otázka dne, která je od uživatele... a ten se ptá: "Tak mi povězte, lidi? Jakej je váš záložní plán?" To bylo fakt cool. Jakej je tedy váš záložní plán? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji.

V rychlosti chci říct, že jsme s pár klukama začali nový animovaný kanál Animonster. Je tam několik různých seriálů. Mrkněte se a děkujeme za podporu. Uvidíme se za pár dnů. Tak mi povězte, lidi. Na co čumíte? Nejsem panic úplně vlastní vinou. "Nemá Ray náhodou ksichtu řasenku? To je debil!" Je to starej komik a jeho vtipy jsou strašně ohraný. Po každý pointě řekne: "To jsou moje vtipy, píšu si je sám."

Sex přestane. Víc zlá než pavouci. Je víc zlá než teplej republikán. Než ten růžovej zm*d Grimace. Než Ann Coulter. Než Westboro Baptist Church. Než PETA. Klikněte na "Líbí se". To je bezva.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ji celou oslintal :D :D nemohla bych .. :D

180

Odpovědět

Možná se někdo ptal, ale budete Animonsters překládat?

180

Odpovědět

Ten jelen s těma klíčema :D:D z toho jsem nemohl :D

180

Odpovědět

srry nezasáhl

181

Odpovědět

Koukám za chvili nebude parketa kam by Ray zasáhl :) ALE TO JE JEDINĚ DOBŘE!!!

181

Odpovědět

Tento pořad si nezaslouží ani tu jednu hvězdičku, která jde dát jako nejmenší hodnocení. Ano, ty videa možná vtipná jsou, ale ten "člověk" má talent udělat z nich totální sračku.

1813

Odpovědět

tady je jedno prelozeny video s Gabrielem Iglesiasem na youtube
http://www.youtube.com/watch?v=Pb_QxLng0oQ

urcite by stalo za to prelozit i nejaky jeho dalsi kousky ma jich tam mraky :)

181

Odpovědět

GGG: nekonci, ale pls neprekladejte ten novej serial je to uz hrozny

189

Odpovědět

Jakmile se oženíte sex přestane :D :D Ray jede. Super. 10/10
Ty klíčky sou úplně božííííí. Chystáte se někam? :D :D :D :D

181

Odpovědět

GGG: Doufám, že YFM kvůli tomu novýmu kanálu nekončí. Sice poslední dobou jeho písničky byly celkem slabý, ale úplně poslední "Friend Zone" je naopak možná ta nejlepší, co zatím udělal. I když to co tvrdím je jenom věc názoru.

182

Odpovědět

Tak ten jelen jak mu pridelal ty klice :D To jsem si poslintal monitor :D

181

Odpovědět

Tak jí říkám, že ten potrat nezaplatím :D už sem padal ze židle a to to ještě nezačalo

183

Odpovědět

budete překládat ten animonster? :)

181

Odpovědět

"A proč byste čekali s polibkem nebo dokonce se sexem až po svatbě?"
...
"Jakmile se totiž oženíte, sex přestane."
:D

185

Odpovědět

Going somewhere? :D

182

Další