Psí prdyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:406
Počet zobrazení:4 880

Minule jsme měli Equals Five, dnes nás čeká Equals One. Ray se rozhodl přejít k formátu pěti krátkých epizod za týden a pokud s jeho nápadem nesouhlasíte, vyjádřete se raději u originálního videa než u nás v komentářích. Tak či tak je zde nová epizoda a v ní uvidíte pouze jednoho prdícího psíka... a to možná bohatě stačí.

 

Přepis titulků

Pokud si vzpomínáte, tak jsme minulý týden nakopli tohle asijské mimino, až mu ulítla hlava. Chci teda oznámit, že naše černé mimino oficiálně přežilo asijské batole. Gratuluji našemu současnému šampiónovi. Tak začneme. Začněme s tímhle novým formátem pěti krátkých epizod za týden. Pokud se vám tento formát nelíbí, vždy se můžeme vrátit k jedné epizodě za týden. Nic se neděje, kdyžtak mi řekněte. Mrkněte na video chlápka venčícího francouzského buldoka, který se bojí vlastních prdů.

"Cos to děláš?" To video je staré dva roky a chvíli čekalo, než se stalo tenhle týden najednou virálním. V prvé řadě, co to je za holčičí prdy? Kdybyste se měli leknout prdu, měl by obsahovat trochu hlubší tóny. Pokud ale netušíte, co to prd je, vaše vlastní plynatost vás může vylekat. Kdo je tam? Jestli buldoci prdí takhle, jak zní ostatní zvířata? Žirafa.

Plejtvák obrovský. To video je roztomilý, ale jestli chcete prdět, musíte se tomu podívat zpříma do očí. To video je vážně roztomilý a jestli mi nevěříte, mrkněte na originál. To je tedy vše, lidi, musím už jít... Řekl jsem, že budou ty epizody kratší. Co ode mě chcete? Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Máš tam nějakou romantickou hudbu?

Sledujte, jak to dokáže hudba změnit. Byl by k tomu dobrej zvukovej efekt... Sýr. To není foťák.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ježiš, nedělá to kvůli reklamě, nebo tak... Podívejte se k němu na kanál, má tam informační video, že po asi 6 letech má konečně menší odpočinek, tak má čas na ty videa a taky chce jakoby poděkovat za těch 9 miliónů odběratelů, nebo kolik to má...
Za mě 10/10.

181

Odpovědět

Jestli to fakt dělá kvůli fanouškům, proč si nepřečte komentáře a nezjistí, že všichni chtějí starý formát zpět?
Smiř se s tím, peníze hýbou světem. Víc videí, víc zhlédnutí, víc reklam, víc $$$.

181

Odpovědět

+PopcornAle ho*no ... Říkal, že je to dočasný, že má po dlouhý době čas ...
A logicky, když má čas, může dělat to, co ho baví a ještě za to dostane peníze... Řekni mi, kdo by to nebral...
A navíc ne všem se to nelíbí..

190

Odpovědět

+PopcornAno, ne každý proti tomu protestuje... Jen silně nadpoloviční většina, koukni se na komentáře u originálního videa.

180

Odpovědět

Nechápu to nízké hodnocení, díl to byl přeci skvělý i když krátký...

181

Odpovědět

Zrovna jsem zkontroloval komentáře u originálního videa... 70% chce zpět starý formát, 20% chce 2 videa týdně a jeden troll podporuje nápad s 5 videy (video se skloňuje jako město... možná ... teď jsem se vážně zarazil...).

181

Odpovědět

Se skloňováním videa je to složitý... V jednotným čísle podle "města", v množným kombinovaně podle "města" a "moře"... Tohle jsem vygůgloval:
1. pád – videa
2. pád – (bez) videí
3. pád – (k) videům i videím
4. pád – videa
5. pád – videa
6. pád – (o) videech i videích
7. pád – (s) videy i videi

181

Odpovědět

Hmm začínám se obávat budoucnosti :D http://www.csfd.cz/film/185578-absurdistan/

184

Odpovědět

HEJ HEJ HEJ NĚJAKÝ KRÁTKÝ NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????
!

1854

Odpovědět

Vážený trolle. Tímto tě upozorňuji, že všichni trollové na VideaCesky.cz musí mít povinně přezdívku začínající předponou Zlo-. Pokud chceš v trollingu pokračovat, prosím, učiň tak pod přezdívkou Zlocerva.

191

Odpovědět

aby mel vice penez z reklam? :/

187

Odpovědět

Tím se ale Ray připravuje o jeden ze skvělých způsobů dělání fórů, a to narážek na předchozí videa v recenzích dalších videí -- kolikrát se mu povedly opravdu skvělé kousky...

181

Odpovědět

To bylo první co mě napadlo, přesně tak, osobně si myslím, že se Ray na popud fanoušků vrátí ke klasice. Ideální by byly 2 epizody týdně, kde by v každé recenzoval tři videa, je to přece Equals THREE.

180

Odpovědět

Ten první prdík a jak hned vyletí, to sem si musel přetočit tak 30x :D

189

Odpovědět

takže Ray plynule přechází k testování hraček ...

181

Odpovědět

Video dobré, komentář okolo taky ale nápad špatný :/

182

Odpovědět

Řekněme si to na rovinu, tohle je na hovno :|

186

Odpovědět

Pokud se přizpůsobíte Rayovo tempu dávání videí tak klidně, ale pokud to bude jedno 2 minutový video týdně, tak jsem proti :D

184

Odpovědět

A kdyz bude kazdy den,budete to i kazdy den prekladat?

180

Odpovědět

Budeme se snažit držet s Rayem krok. Zítra by se tady měla objevit další epizoda.

183

Odpovědět

Teoreticky by to šlo udělat taky tak, že by se sem 1x týdně dalo 5 videí naráz, trochu na způsob http://www.videacesky.cz/skece/petkrat-jimmy-carr

184

Odpovědět

To zírání s prdy skoro až děsivý :D

182