Ray a mlčenlivý BobEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:353
Počet zobrazení:4 674

Dnes na to opět nebude Ray sám, protože si pozval herce, režiséra a scenaristu Kevina Smitha. Společně s nimi se podíváme na nepovedený vzlet, překvapenou veverku, psa s klackem a trochu si probereme i politiku. Přeji příjemnou zábavu.

Pozn.: Film, na který na konci Kevin Smith naráží, se jmenuje Jay a mlčenlivý Bob.

Přepis titulků

Čau, lidi. Dneska to bude skvělej díl. Čau, nechceš koupit trávu? - Nejsi náhodou režisér Kevin Smith? - To už je dávno, teď dělám tohle: Nechceš trávu? Jasně, dej mi menší balení. Všichni jsme snili o létání, proto chci abyste sledovali tohoto muže na kluzáku. Věřím, že mohu létat. - To je ale fiasko, připomíná mi to tvoji kariéru. - Jo, cože? Moji kariéru? Spíš tu tvoji. - Tvoji kariéru!

- Tvoji kariéru! - Kariéru George Lucase! - Kariéru George Lucase! Věřím, že mohu létat. A proto byste se vždycky měli vzdát svých snů. ČÍM VÍCE TOHO VÍTE Toho chlápka miluju! Je jak superhrdina, až na to, že není super ani hrdina. To je práce pro chlápka na kluzáku! Zachráním vás, za chvíli jsem u vás! Jeho nemůžete nemít rádi, podívejte, jak se snaží létat, jak se snaží splnit si svůj sen. A co děláte vy?

Sedíte doma, hulíte, cpete se zmrzlinou a masturbujete. Kdo to takhle může někam dotáhnout? Další video jsme pojmenovali: Veverka je nejlepší reakcí na cokoliv na světě. Promarnil příležitost. Ten zm*d se teda zdejchnul. Skoro jako kdyby: "Sakra to je tygr! Kašlu na tu obrovskou kočku! Padám odsud." Nevim, proč ta veverka zní jako malej černoch, ale... nechce někdo trávu? Veverka takhle reaguje na všechno. Wrestling je jen jako?

To teda ne! Beyoncé zpívá na playback? =3 je jen jednou týdně? Pí**vina! J. J. Abrams režíruje novej Star Wars? Sakra! J.J., vždycky jsem byl fanda Star Wars. Jestli dovolíš, střihl bych si malou roli jako syn Jabby. Jestli mi to nedovolíš, začnu ti řikat Jar Jar Abrams a toho nemá nikdo rád. Veverka se ale geparda bát nemusí. Chlápek na kluzáku ji zachrání! Hned tam budu, už jsem na cestě! A ještě jedna věc... nechtěl by někdo trávu? Ne? V pohodě, jen se ptám. Máte někdo psa? Já ne, ale mám čtyři kočky. Čtyři. Tohle video se jmenuje: Největší problém psa na světě.

"Pojď za mnou." "No tak." "Skoro, zkus to znova." To je jako já při sexu... bokem... Ani nevim, co to mělo znamenat. Ale toho psa vám musí bejt líto. Je to pro něj morální dilema. "Musím tudy ten klacek protáhnout, nemůžu ho tady nechat, to nepřichází v úvahu.

Páníčka ale nemůžu nechat čekat. Zkusím to znovu, nebo možná teď. Takhle to nepůjde, je to klacek." To video prostě zbožňuju, ten pes je tak roztomilej. Samozřejmě se to ale neobejde bez těch politickejch komentářů. "Vsadím se, že je ten pes Obamův zastánce." A kur**, prostě si do toho musel zatáhnout Obamu! "Je dokázáno, že většina Obamových zastánců jsou vzdělanci, to ten pes asi není." "Je to dokázáno?"

"Takže vzdělanost způsobuje lepší politické názory, aniž by záleželo na tom, co studovali?" "Špatně! Většina příznivců si myslela, že dostane telefon a peníze zadara." "Proto je v chudých čtvrtích tak málo vzdělaných lidí a dopadaj špatně ve srovnávacích testech?" To všechno je fakt úžasný, ale co to má společnýho se psem, co nese klacek? To je přece kravina! Proč se to na YouTube vždycky stane? Víte, kdo by nás mohl zachránit? Chlápek na kluzáku. "Chlápek na kluzáku! Tady jsem a zachráním vás!" Překlad: Senrimer www.videacesky.cz Díky za sledování a díky Kevinu Smithovi, že nás navštívil a že se nám tu snažil prodat trávu.

- Jak to že se nepotíš? Ze mě to úplně teče. - Antiperspirant. Má to vyrvonaný pH a funguje i na ženský. Čau, kámo! Navštiv i můj kanál seesmod. Třetí video je fakt skvělý, je v něm takovej pes, chápete? Pokračuj. Co jsem jako podělal? Mlčenlivý Bob je...

- V hlavě to znělo vtipnějc. - Jasně, já to... - Já to nesleduju, čím že se to živíš? - V podstatě jen tímhle. - Nechápu, na co narážíš. - Jeden starej film. - Ray a co? Ray a mlčenlivý Bob? - Mlčenlivý Bill.

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ray and Silent Boob :D

190

Odpovědět

Mně přišlo lepší když byl sám než s Kevinem.... :/ Ale nej to bylo se Smosh :D

192

Odpovědět

Nějakou dobu už checkuju Raye přímo na youtube abych to měl hned :D Ale netušil jsem, že už videačesky drží krok přímo s Rayem a titulky jsou v podstatě hned...Velkej palec nahoru...jinak samozřejmě epesní epizoda!!! :D

192

Odpovědět

Haha, takto lítám na kluzáku ve Far Cry 3 :D. Každopádně musím říct, že tahle epizoda se dala... Akorát Kevina moc nemusím.

1912

Odpovědět

Bobe, mlč!

191

Odpovědět

Nebylo by lepší přeložit to jako Kluzákoman, místo chlápka na kluzáku? :/ když je to reference na super hrdiny

196

Odpovědět

Ta YT politika nemá ani po kotníky tomu, co se děje v diskuzi na Novinky.cz... :D

194

Odpovědět

neříkej té svazácké nástěnce diskuze

205

Odpovědět

+sankacoffeesvazácká nástěnka.. moc hezký :-D ale trefný :(

194

Odpovědět

Máš recht...se divim, že novinky ještě nemaj jako favicon třešničky nebo srp a kladivo.

202

Odpovědět

Nechápu jak může být Kevin Smith tak geniální a vtipnej při svých přednáškách a tak neuvěřitelně trapnej u RWJ. Jak při tomhle, tak i při tom minulém pokusu.

2010

Odpovědět

Protože Ray i celá jeho "show" je založená na trapných kecech, proto nemůžeš čekat zázraky od kohokoliv kdo tam přijde. A teď do mě :D

193

Odpovědět

Kevin Smith je živoucí důkaz, že i zažranej nerd se může stát výborným režisérem...ovšem je jistý důvod, proč je Mlčenlivý Bob mlčenlivý. Název videa je nápaditý, ale díky němu jsem tak nějak očekával, že mi Ray nějak nahradí sprostě štěbetajícího Jasona Mewese, ale Jay je holt jen jeden (-:

204

Odpovědět

Host příšernej.

Jinak ty komentáře 100% pravdivý... opravdu nesnášim lidi, co dokážou do jakékoliv diskuze zatáhnout politiku :X

1912

Odpovědět

Tak to nikdy nenavštěvuj diskuze na novinky.cz. NIKDY.

190

Odpovědět

Videa fajn, jen host mi přišel nic moc. Prostě tomu Kevinovi ne a ne přijít na chuť.

1910

Odpovědět

First World Dog Problem = doslova "problém psů z prvního světa" (známý mem "first world problems" si utahuje z dramatizování malých nepříjemností, více na http://knowyourmeme.com/memes/first-world-problems )

194

Odpovědět

Thank you Captain Obvious! Your work here is done! :-)

196

Odpovědět

Ale letělo mu to pěkně. x) Podobně dopadlo Tleskačovo kolo, když se s ním Strašoun, pokusil též zvletět. ;D

193

Odpovědět

Ten pes to moc řeší! ;) Stejně asi jako Ráj při sexíku. :D :D

199

Odpovědět

Tak to se nepovedlo davam tomu 1 hvězdičku ....BAZINGA :P

1914

Další