Reagujte!Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:306
Počet zobrazení:4 462

Ti, kteří sledují Equals Three od úplného začátku na YouTube nebo tady u nás, vědí, jak zlomová je následující epizoda. Tři videa se samozřejmě neruší, ale ode dneška je k sobě bude pojit určité téma, které Ray navrhne a vy na něj můžete reagovat. Přicházíme sice o otázku dne, ale komičnosti to nijak neubírá. A co nás dnes čeká? Budou to vyhrocené situace s medvědem, v herním světě a za volantem autobusu.

Přepis titulků

Stojím tuhle u jednoho obchodu a najednou ke mně přiskočí houmlesák. Stěží může stát, kymácí se, byl asi ožralej. Začne na mě brblat hovadiny jako: "Strč si do prd*le svou teplou sprchu." Chtěl se začít prát, tak jsem zareagoval a o tom dnes bude řeč. Koukněte tedy na tuhle reakci. Je z losangelských zpráv, kde zpozorovali medvěda v příměstským sousedství. Medvěd se tam jen tak poflakuje, ale sledujte tohoto smskujícího týpka. Proč ho pronásledovali jako kriminálníka?

Protože je to černej medvěd? Kdyby to byl bílej medvěd... tak sedí osamocen na tajícím ledovci. Pak je tu samozřejmě tenhle týpek. Jde si okolo, asi surfuje na Grindru a snaží se setkat s medvědem a zatím se setká s medvědem. Myslel jsem si, že abyste vystrašili medvěda, musíte se udělat většími. Což u mě moc nefunguje, takže by mě hned sežral. Ale podle Medvědí společnosti, fakt to existuje, máte navázat oční kontakt, mluvit potichu a odejít pryč.

To se ale úplně liší od mýho způsobu, kdy bych mu dal čapku s jednokolkou, se kterými by mě bavil. Pokud to tedy není tenhle medvěd. Jestli na něj někdy narazíte, jste v pí*i. Předchozí týpek měl pouze pár vteřin na reakci, ale ten další má spoustu času na rozmyšlenou. Někdo ho asi naštval na Xboxu, takže se to rozhodl takhle oplatit. "Zdarec, Černá frakce... Nelíbilo se mi, jak jste si mě včera dobírali. Měli byste si to příště dvakrát rozmyslet, protože... jsem už dělal věci, který byste vy nikdy neudělali.

Líp rapuju, mám větší svaly, vy nemáte žádný řetězy, žádný tílka, žádný zbraně ani vlasový gely. Dojdu tam za váma, trochu postraším bouchačkou. Vole, máma mě zabije. Panebože." Poslyš, ŽidPacu, když si tě vyndali v Just Dance 3, neznamená to, že hned musíš dělat drsňáka. A co má znamenat ta brokovnice? "Udělal jsem věci, který byste vy nikdy neudělali." Co jako?

Lovils kachny? Budeš střílet na kačeny z auta? Prosimtě, kvakere. Jak drsný asi jste, když bydlíte v mámině středostavovským příměstským domě. Klenutý strop, vyřezávaný nábytek. Vy jste, pane, pěkně daleko od ghetta. Název toho videa je: "Drsoňův fail (Originál v nejlepší kvalitě)"! Musel jsem to zařvat, když je to velkýma. Ten týpek dieselman42069, skvělý uživatelský jméno, to video sám nahrál a pojmenoval.

V popisku tvrdí, že dostal měsíc zaracha, což je docela málo za výstřel ze zbraně v obytný čtvrti. Štve mě, jak lidi berou videohry vážně. Když vám někdo nakope zadek v Lego Star Wars, nemusíte hned vzít střelnou zbraň a vyhrožovat mu s ní. No ták! Posledním videem je další vypořádání se s vyhrocenou situací. Premisa je jednoduchá. Tohoto řidiče postihne infarkt, když veze děti do školy. Tenhle klučina, třináctiletý Jeremy Wuitschick, tam přiskočí, zastaví autobus a snaží se řidičovi poskytnou masáž srdce. Ten kluk je hrdina.

Bylo to v každých zprávách. ABC News dokonce tvrdí, že je řidič pořád v nemocnici. Doufám, že bude v pořádku. Jeremy mě ale naprosto odrovnal. Sledujte tuto část. Vidí, co se děje, ukáže na to, a pak nastane ten moment, kdy zjistí, že to bude on, kdo je zachrání. Zachraňte ho někdo! To já. Já, já ho zachráním. Jeremy Wuitschick. Jdu na to! Jeremy Wuitschicku, dnes jsi hrdina.

Darujeme ti proto stručný pomalý potlesk. Jeremymu je sice teprve třináct, ale když se něco takového přihodí, vaše reakce je vždycky stejná. Řeknete: "A kur*a!" Jeremy Nathane Wittlesticku, v autobuse bys tedy neměl klít. Tentokrát to ale přejdeme. Zpátky tedy k tomu houmlesákovi. Nakonec jsme se nervali, má přítelkyně zakročila. Když se ale zpětně zamyslím, měl jsem jednat jako Jeremy, zůstat v klidu a navézt ten autobus správným směrem, když se to tak řekne.

Až budeme příště čelit konfliktu, můžete buď utéct, neuváženě to přehnat, koukám na tebe Trpišovský, nebo můžete říct: "A kur*a!" a udělat správnou věc. Místo otázky dne provedeme dnes něco trochu jiného. Zeptám se vás rovnou a řekněte mi, jak zvládáte konflikty? Tak já mizím. Uvidíme se za pár dnů. ...jednokolkou, s kterými mě...

- Se kterými by mě bavil. - A těmi by mě zabavil. Vy jste, pane, pěkně daleko od ghetta. To už bylo naostro. - Stručný... Co je? Proč ukazuješ? - Phil tam vlezl. - Sakra, Phile. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to kravinka :) radši překládejte více Nerda

186

Odpovědět

a kde jsou odpovědi na otázku dne z minula?

191

Odpovědět

Google plus z toho dneska vyvázl.

182

Odpovědět

Ray se hodně změnil. Už přestal dělat sprostý písničky u Your Favorite Martian za což mu moc děkuju. Na konci =3 přidal prosím podpořte výzkum rakoviny což je taky skvělé a přestal dětinsky zabíjet Google+. A to je škoda, protože to dělalo tenhle seriál zábavnějším. :(

182

Odpovědět

standart epizoda, mínus google+... to znamená horší!

182

Odpovědět

GOD? : imo na výběr videí už ma jiný lidi.. ;)

180

Odpovědět

Ray nám trošku zvážnel :D Ted jestli to je dobře (nebudeto monotoní) a nebo špatně.

Každopádně mě se tahle epizoda líbila a sem zvědavej jak to dopadne ve čtvrtek :)

182

Odpovědět

Ray se celkem mění.. ale proč ne, aspoň neudržuje monotónnost :)

182

Odpovědět

wiener schnitzel :D

181

Odpovědět

schnitzel:D

180

Odpovědět

Koukám na tebe Trpišovský. :D to mě odrovnalo

182

Odpovědět

A co Google+? To už ho nikdo nebude zabíjet? :(

182

Odpovědět

Oukej, už to není ten nejvtipnější seriál a bla bla bla....ale pořád na to prostě koukám :-D toho prťavýho bastarda prostě musim vidět :-D

182

Odpovědět

delat *

180

Odpovědět

Bujo: =3 je "serial" na ktery se nejde jen tak prestat divat :D kolikrat ja uz si rikal ze prestanu, a stejne sem v patek netrpelive cekal na dalsi dil, protoze sem se chtel zasmat vtipnym videum a vtipnym Rayovym vtipum a narazkam :D je pravda ze kvalita fakt o dost klesla od te doby co Ray natacel v obyvaku, ale jeste to neni uplne hrozne :D a navic kdyz Ray nenajde dobre videa na ty 3,4 dny,na ktere se nedaj delam zrovna povedeny vtipy, tak je jasne ze to nebude nejlepsi dil, ale to neni Rayova chyba :D nebude vytahovat nejaky stary viralni videa kterej kazdej zna :D

185

Další