Řešení problémůEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:223
Počet zobrazení:3 348

Dnešní díl se tématicky zaměří na řešení problémů. Uvidíte, jak si s nástrahami dokáží poradit kočky, jak nespokojení řečtí demonstranti a jak vynalézaví sousedé. Tohle je také poslední díl s otázkou dne. Více příště. Jak velká je vaše zbraň? - Když si stoupnu na Raye, pořád dosáhne na podlahu, takže nijak velká. - Jako piňdour! - 8=============D- - - - - - O: - Stejně velká jako pusa mojí holky. :p - Tvůj střihač je úžasnej. Dělá tak čistý přechody. Vážně!

Přepis titulků

Řešení problémů je jedna z těch schopností, které vás nikdo nenaučí. Musíte na to přijít sami. Třeba jako tady Oscar, když se nemůže dostat do lednice. "Náš kocour Oscar je super zlodějíček." Ty kočky. Dneska se vkrádají do lednice a zítra budou třeba, co já vím, mrd*t lidstvo do zadku, až nás zotročí. Oscar je ale frajer. Sice nemá palec v opozici, aby mohl otevřít konzervu tuňáka, ale rybí prsty si ujít nenechá. 1 500 000+ ZHLÉDNUTÍ ZA MĚSÍC Rád bych věděl, která část ryby je vlastně ten prst?

Rybí pé*a stranou. Tohle je ukázkový příklad dokonalého virálního videa. Máte tady roztomilou holčičku, kočku dělající divný píčov*ny. Teď už jen potřebujete prsa do náhledovýho obrázku. Pak jsou tady ale lidé, kteří využívají k řešení problémů vztek. Jako v tomhle dalším videu pocházejícím z Řecka. Sice to nevidíte, ale za kamerou je tucet naštvaných protestujících, kteří vnikli do studia a jsou připraveni zaútočit.

Asi bude potřeba uvést to do kontextu. Vyhrabal jsem tenhle článek z MSNBC. Ty jejich pokřiky znamenaly: "Nepouštějte neonacisty do pořadu." A potom ho zasypali vejci a řeckým jogurtem. Řecká ekonomika je na tom celkem špatně, a proto se tam rozbujel rasismus proti imigrantům. Což je z historického hlediska běžná odezva, když se ekonomika dostane do potíží. Z lidí jsou najednou hrozní rasisti. I když je to běžné, není to samozřejmě v pořádku. Alespoň doufám, že dalo Euro Řecku pusu, když domrd*lo jeho finanční systém.

Je házení vejcí a jogurtů ten nejlepší způsob, jak bojovat s neonacisty? Spíš to vypadá, jako byste tam hodili granát plnej ejakulátu. A jak si vůbec dovolují plýtvat řeckým jogurtem? Řecký jogurt je parádní. Je chutnej, plnej bílkovin, použitelnej na spoustu věcí a ještě kurev*ky jemnej. Určitě nejsem jedinej na světě, kdo měl tenhle problém. Bydleli jste vedle sousedů, kteří provozovali opravdu hlasitý sex ve vedlejší místnosti? Nechce se vám to poslouchat, ale taky trochu jo.

Tenhle týpek 95Camry4Life, skvělý jméno, si tím prochází, a tak našel perfektní řešení, který se jmenuje "Výzva u tenké zdi". "Jsem Ryan a to, co slyšíte, jsou moji souložící sousedi. Jedou fakt zvostra a to párkrát do týdne. Naštěstí to trvá jen pár minut. Takže jsem připravil pár výzev a uvidíme, kdo vydrží dýl. Já, nebo on? Ten týpek tedy hraje hry, které musí dokončit za stejnou dobu, za kterou sousedi skončí s mrdán*m. Dalo by se to nazvat konceptuálním YouTube kanálem a je to úžasný. Když vám život nabídne citróny, udělejte citronádu.

Nebo v tomhle případě sušenky z maršmelou? "Musím tam všechny nastřílet, abych to vyhrál. Tři. Ještě vydrž chlapíku. Osm!" A to není to jediný, co dělá. Taky masturbuje! Ne, jsou tam videa, kde loví citróny, nafukuje balónky, skládá origami a dělá další věci, kromě samotnýho sexu se svou přítelkyní.

Jaký mikrofon bys doporučil k poslouchání sousedů majících sex? "Koupil jsem nový Sexo Sound-O Supreme." Úchylný? Rozhodně. Ale musíte ocenit jeho vynalézavost. Pokud tedy máte problém, třeba sousedy, kteří se vedle oddávají análnímu sexu, můžete být kreativní a něco vymyslet jako tenhle kluk. Nebo můžete jít vedle a hodit na ně řecký jogurt. Víte, co má taky rádo dávku řeckýho jogurtu do obličeje? Otázka dne, která je od týpků jménem...

a ti se ptají: "Ahoj Rayi, jsem DetectiveDorian a moje otázka dne zní: Jak se rvete?" Tak jak se perete? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. A jestli chcete můžete Googlu+ poslat trochu jogurtu do ksichtu. Díky za sledování dnešní epizody Equals Three. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi.

Jak velká je vaše zbraň? Jak dlouho mám vydržet? Už? Takhle prostě vypadám při sexu. I s těmi palci. Musíš být zdvořilý a poděkovat. Děkuji za to, co jsi udělala s mým penisem. Přichází nám studená fronta. Mrd*t do zadku. Jogurtem do ksichtu. Anál.

Mrda*í se vedle do zadku. Navzájem se mrd*t do zadku. Řeckým jogurtem do obličeje. Mrd*t se vedle do zadku. Hodit řecký jogurt do ksichtu. Podpořte výzkum rakoviny. Díkes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

já tyto rádoby vtipálky, mající na youtube svůj kanál, kde se s ostatníma dělí o svoje zážitky a další youtube videa, opravdu ze srdce nenávidím

197

Odpovědět

Já ho mám rád i když jsou jeho vtipy většinou sprostý a trapný,ale určitě má taky mnoho hlodů a podle mě je to týpek....a teďka schytám mnoho -palců a ještě 10 tisíc milión komentářů jakej jsem vocas :)

182

Odpovědět

Alright, I've been thinking. When life gives you lemons, don't make lemonade - make life take the lemons back! Get mad! I don't want your damn lemons, what am I supposed to do with these? Demand to see life's manager. Make life rue the day it thought it could give Cave Johnson lemons. Do you know who I am? I'm the man who's gonna burn your house down! With the lemons. I'm going to to get my engineers to invent a combustible lemon that burns your house down!

184

Odpovědět

Euro dom*dalo Řeckej finanční system??? Chlapec neví o čem mluví... Jinak super díl. Ta kočka, co otvírá lednici, je určitě chytřejší než pan 16794325810 :)

1915

Odpovědět

Brousitch: Tak OK, my to zase na gymplu měli v učebnicích jako protistojný palec. Palec v opozici jsem prvně slyšel až v tomhle videu, proto mi to přišlo tak divný. :) Ale asi jsou teda přípustné obě možnosti.

180

Odpovědět

nevíte někdo proč tak tyranizuje ikonku googlu + to má být nějaká reklama od youtube(googlu)? :D

184

Odpovědět

Diego: Já jsem se učil palec v opozici (a maturoval z toho :D ), tak jsem to tak nechal. ;-)

180

Odpovědět

Paráda, Ray nikdy nezklame... :) Jen jedna poznámka k překladu (normálně je nedělám, ale tohle mě fakt praštilo do očí): opposable thumb je tu přeloženo jako "palec v opozici", což se mě zdá přeci jen trochu kostrbaté. Co takhle to přeložit klasicky, jako "protistojný palec"?

184

Odpovědět

16794325810: tohle je stěží "seriál", ale pořad k pobavení, k oddechovce, nemá to být žádnej co já vím Doctor Who. Ne každý tenhle humor ocení, někdy ani už Ray není vtipnej, ale i kdyby se ti to nelíbilo nikdo tě na to nenutí koukat, nebo snad jo?

181

Odpovědět

16794325810: Ty si taký istý žebrák jak aj tvoje videá na youtube.

181

Odpovědět

jinak +1 Tony the fish :D

180

Odpovědět

Naruto Guy :D

180

Odpovědět

Vzhledem k tomu, co je pro 16794325810 zajímavé na youtube si o něm dokáže udělat obrázek každý.

A kdo chce nakouknout,proč tento hoch nemá koule tak zde.Nehledě na to,že u PC sedí 18hodin denně :D

http://www.youtube.com/user/16794325810/feed

182

Odpovědět

Tak to si mě vážně pobavil :D ty sám sebe se považuješ za inteligentního člověka.. vtipný fakt si mě pobavil. A troluj si mě :D fakt mě to bude trápit u tohoto otřesného videa peace trubko :)

1824

Odpovědět

Ano, přesně tohle sem napíše člověk, jehož inteligence je opravdu na úrovni dítěte a sedí jen za počítačem, snažil jsem se s tebou bavit rozumně.. ale asi to nejde. Jestli sem napíšeš ještě jeden podobný nesmysl, budu tě trolovat na všechny tvoje komentáře. Děkuji za pochopení..

Teď se jdi pomodlit, vyhonit, večerníček a spát ((:

185

Další