Rozbitá kozaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:386
Počet zobrazení:5 312

Ray je zase zpátky a přináší vám rozbitou kozu, psa, kterého straší celebrity, a dvě malé princezny zpívající o znepokojujících věcech. Taky uslyšíte několik vtipů o Helen Kellerové, což byla americká hluchoslepá spisovatelka.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Chyběl jsem vám? - Ne! - To jsem fakt rád. První video se jmenuje "Rozbitá koza" a určitě si říkáte, jak taková koza zní. Ta koza zní úplně stejně jako holka, se kterou jsem byl včera na rande. Dělám si legraci. Ta holka nevydala žádnej zvuk. Byla totiž v bezvědomí. Fakt mi ale řekněte, co s ní je. Já myslel, že kozy dělají: Ale tahle zní jako Biebs v pubertě.

Nebo spíš jako Helen Kellerová při orgasmu. Při tomhle úhlu kamery se nedá moc poznat, co se děje za ní. A co má bejt ta divná věc na krku? To mají jako bejt varlata? Jak se jim říká? Krklata? Fakt debilní. Krklata? Ukázal jsem to video na Twitteru a Adam Doyle řekl: "To je teda pěkně retardovanej velbloud." Máš pravdu, Adame.

To tedy je. Bude to tím, že to je ve skutečnosti koza. To tě v dětství neučili zvířátka? Tohle je nosorožec. Tohle je slon. Tohle je hroch. Tohle je kůň. Další video je pěkně populární. Pes tohohle týpka se totiž bojí Julie Roberts.

"Tohle je fotka Julie Roberts." "Podívej." Neurážej moji Julii Woberts. V Batmanovi byla skvělá. Proč se ten pes tak bojí? Vím, že jsi v podstatě čubka, ale nemusíš tak utíkat. Koukněte taky na toho páníčka. Chlápek je úplně nahatej, bez kalhot, erekci si zakrývá dekou. Zahlédli jste ten magazín?

Čte magazín pro nevěsty. Jak se u toho dá masturbovat? Beztak má někde obyčejný porno, ale jeho snoubenka mu řekla: "Budeš masturbovat u těchhle svatebních šatů." Je to totiž očividně černoška, která si nenechá do ničeho kecat. Pak je mi jasný, že frustrovanej děsí svýho psa tlamou Julie Roberts. Já vím, pejsku. Taky nesnáším Pretty Woman. Jenže to jste toho psa ještě neviděli, když mu ukážou fotku Sarah Jessicy Parker. Plácne si někdo?

Poslední video je taky hodně populární se svými 400 000 zhlédnutí. Jde o tyhle dvě roztomilé holčičky, které přezpívávají píseň od Nicki Minaj... Jak se jmenuje? Super Bass. Díky. Sákra. Holky to umí rozbalit. Počkejte si ale na další část. Je to tak rozkošný, že z toho ovuluju i já. Mají korunky, šatičky a nabírané ponožky. Koukněte na ty ponožky! Nekecejte mi, lidi. Každý jste jednou v životě vlastnil ty nejtrapnější ponožky.

A nejen, že byly nejtrapnější na světě, ale vy jste si mysleli, jak jsou boží. To video je super rozkošné, než si přečtete text té písně. "Musí na mě udělat ten pohled. A až ho na mě udělá, tak kalhotky půjdou dolů." Holka, nemůžeš rapovat o svlékání kalhotek! Vždyť ještě nosíš plenky a na kalhotkách máš Mickey Mouse. A co dělá ta holčička nalevo? Jen tam stojí, vůbec nezpívá.

Nemá ona hecovat publikum? "Jó, čéče. Co se děje s kalhotkama?" Tyhle holčičky jsou vážně boží a roztomilé. Kdyby mi soud nezakázal přibližovat se k dětem, pomazlil bych se s nima. Jednou možná budou zpívat stejně jako Justin Bieber. Než se dostal do puberty. Dělám si srandu, Biebere. Chci v rychlosti poblahopřát mým kamarádům Davidovi a Erin, kteří se nedávno vzali.

Přejeme vám dlouhý společný život. Víte ale, co taky udělalo tu největší chybu v životě? Otázka dne, která je od uživatele jménem... a ta se ptá: "Co nejradši děláte pozdě v noci?" Já nejradši masturbuju u svatebních časopisů. A co vy? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji.

Tak mi povězte, lidi. Co vás pronásleduje? Gay William Johnson. Hezký. Moc děkuju. Páťák se sešívačkou. Módní policie. Medojed... Kterýmu je to u prd*le. Vagína Wandy Sykes. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Zní jako Biebs v pubertě.

Chudák Biebs. Nebo spíš jako Helen Kellerová při orgasmu. Chudák Helen Kellerová. Víte, co se stalo, když spadla do studně? Křičela z plných rukou. Víte, proč její pes spáchal sebevraždu? Udělali byste to samý, jmenovat se "Uaergh". Víte, jak Helen Kellerová řídí? Jedna ruka na volantu, druhá na silnici. Víte, proč nemůže řídit vlak? Protože je kur*a slepá. Vtipy o Helen Kellerový nejsou vtipný. Ty jseš kret*n. Vlhká chodba? Tam házím svý hot dogy. Ty se radši drž dál.

Ty jseš tu největší prasák. Všechny vtipy o znásilněních vymýšlí ona. Nekecám. Ani nevím, jestli se to povedlo.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dneska jsem se fakt tlemila za počítačem jak idiotka, až se mě máma ptala jestli jsem v pohodě :D :D :D 10/10

204

Odpovědět

Rape William Johnson => Gay William Johnson
super volnej překlad! :-D

202

Odpovědět

Rej dostal novou energii :D

191

Odpovědět

je nejakej mimo ten Ray.. s tim psem, jak tvrdil ze chlap je nahatej a nema ani kalhoty.. tak on je ale ma a je to docela dobre videt :D

196

Odpovědět

tak jsem chvilu googlil a na konci to je Kyla Leon http://www.youtube.com/watch?v=cgmpTSIPvoY&feature=related

181

Odpovědět

Jak nejlepší?Nejlepší je přece vlkodlačí muž :D

182

Odpovědět

*dám

185

Odpovědět

nejradsi si v noci mám pecku :)

185

Odpovědět

co je to za tu borku na konci vždycky??:D

183

Odpovědět

MEDOJED :D to me poslalo do kolen !!! :D :D :D

182

Odpovědět

BloodyElle: I like trains

189

Odpovědět

Já ráda v noci hraju hry, jako Left 4 Dead nebo minecraft

1810

Odpovědět

Tentokrát od Raye hodně povedení díl aspoň za poslední dva týdny! :D
"Medojed... Kterému je to u p****e!" :D

196

Odpovědět

Jeden z nejlepších dílů :-).

186

Odpovědět

nemuzu si pomoc, ale stary =3 bejvalo lepsi, tohle mi pripada moc umele.

1825

Další