Ve-hóEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:476
Počet zobrazení:5 314

Dnes oslavíme s horlivými fanynkami narozeniny Justina Biebera, uslyšíme originálně pojatou cover verzi písně Boom Boom Boom od skupiny Outhere Brothers a taky zjistíme, jak vypadá láska mezi lvem a člověkem. Pozn. Pokud nevíte, kdo je zmiňovaný Keenan Cahill, podívejte se na přeložený rozhovor s ním.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Jste nadšení? Já vím, proč jste všichni tak nadšení. Jste nadšení, protože měl Justin Bieber narozky. Víte, co jste měli udělat? Upéct mu dort jako tyhle holky. Hodně štěstí, zdra... Ta gravitace je pěkná mrcha, co? Video sice název má, ale rád bych mu říkal: "Sebevražda narozeninového dortu pro Justina Biebera."

Přiznejme si to. Ten dort se rozhodně zabil, že jo? "Sbohem, krutý světe." Sebevražda narozeninového dortu pro Justina Biebera má jenom 2 500 zhlédnutí, takže to není nijak populární video. Tak či tak je to pořád zatraceně vtipný. Pravděpodobně si mysleli, že to video Justin Bieber uvidí. Nevím, jestli Bieber to video viděl, ale jestli ano, tak se určitě potrhal smíchy.

Jedna z těch holek totiž napsala do popisku, že ten dort spadl na kamarádky laptop. Škoda, že na ten dort nenapsali něco zajímavějšího. Jako třeba tohle: DORT JE LEŽ Vím, že je to trochu mimo téma a ani nevím, jestli je to pravda. Ale Equals Three je očividně obrovsky populární v Izraeli. Nevím, jestli je to pravda, doufám, že jo. Každopádně velký potlesk pro Izrael.

Dlouho se tu nekomentovalo žádné video, ve kterém se zpívá. Přezpívané písničky, pokud tedy nejste Keenan Cahill, už prostě nejsou virální. Ale právě tahle písnička se virální stala. Měla okolo 600 000 zhlédnutí za šest dnů. Ta holka by měla být z Norska a způsob, jakým to přezpívala je prostě neuvěřitelně podmanivý. A takhle to zpívá celou písničku. Prostě jede celý tři minuty.

Jako kdyby pořádala koncert ve vlastním pokoji. MEZIHRA VE STYLU KRÁLOVY ŘEČI Myslím, že je tohle video skvělé. Hlavně kvůli tomu, jak vyslovuje to "Way-O". V originální verzi zpívají: Ale ona to zřetelně vyslovuje: "Ve-hó." Nejsem si jistý, jestli nás netrolluje. No, jen se na ni podívejte. Kouká se do kamery, jako kdyby měla všechno publikum v hlavě. Existují lidé, kteří si to pouštějí každý týden?

Nebo jen tvrdí: "Už jsem to viděl dřív, jen jsem chtěl znova slyšet tu část s "Ve-hó." "Ve-hó jsem poslouchal ještě když bylo na vinylu." Ještě si to vyjasníme. Rozhodně nechci tu holku nijak ztrapňovat. Vždyť víte, jak to myslím. Jestli chceš zpívat na kameru, tak do toho, holka. Není to o nic blbější, než to, co tu dělám já. Koukněte se na konec a všimněte si, jak mrkne.

Počkejte. Že si z nás ta holka utahuje? Já bych řekl, že možná jo. Poslední video je docela unikát. Rozhodně je to jedno z videí, které vás donutí říct: Jde o tyhle zuřivý posr*ný lvy, jasný? Teď nemyslím "posr*ný" jako že se posr*li, ale... To je jedno. Jsou tam tedy tihle lvi a tenhle chlápek. Namísto aby toho chlápka žrali, tak se s ním asi mazlí?

To video je skvělé. Mělo asi 400 000 zhlédnutí za týden. Přísahám, že když jsem to viděl poprvé, myslel jsem si, že se ho snaží přemluvit do trojky. To video mám opravdu rád. Je to taková alegorie na můj sexuální život. Tohle jsem já u baru se dvěma ošklivejma holkama, který mě vždycky balí. "Seš fakticky roztomilej." Není to nějaká virální reklama na tělové spreje od Axe? "Tělový sprej od Axe. Tak dobrý, že vás budou chtít ošu*at i lvi." Vy si asi myslíte, že jste drsný, ale jste tak drsný, že byste se mazlili se zasra*ým lvem?

Já teda myslím, že ne. Myslete si, že jsem zbabělec, ale tohle bych nikdy neudělal. Neberte mě zle, toho chlápka opravdu respektuji. Když se často mazlíte se lvem, lidi říkají: "Božínku, ten je statečný." Jenže když lvovi přeskočí a sežere vás, pak všichni řeknou: "Co jste čekali? Je to posr*nej lev." Ale víte, co byste nečekali?

Nečekali byste, že tu zazní: Ale taky byste nečekali otázku dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Ahoj, Rayi. Moje otázka dne pro fórum je: "Kdybyste měli vybrat, co řekne ženich a nevěsta namísto 'ano', co by to bylo?" Co by měli na svatbě říct namísto "ano"? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook a Twitter.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi. Jaký je vaše rapový jméno? Napoleno Bombapart. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

The cake is a lie.. nemůžu :D

200

Odpovědět

Z toho evil smíchu té holky jsem ležela pod stolem xDDD

190

Odpovědět

Vé-Ho!!

190

Odpovědět

já bych řekl že ho ti lvi spíš ochutnávaly než se s ním mazlili :D

190

Odpovědět

Kunta Kinte :D

190

Odpovědět

good bye, crue world!!!! :D

190

Odpovědět

nemam ho rad , ale tohle je dost dobry ...za10

191

Odpovědět

mozno nas trolluje lool:D:D:D

190

Odpovědět

no tak nejvíc za clej díl úspěšně pobavil "Napolean Blownapart"! xD

190

Odpovědět

No, to posledné video unikát moc nebol, lebo ja som sa už s levom maznala - síce nie až tak... Ale otec bývalej spolužiačky chová levov - a to teraz netrepem :D :D A raz pustil takého drobčeka, ešte mláďatko a tiež sa o mňa obtieralo :) A na otázku - Niečo ako "Zachráňte ma" :D

190

Odpovědět

nejslabší díl, co jsem viděl - ps: "unikát" ? :-D

193

Odpovědět

Mimochodem to, že jsou Ti lvi tak přítulní je kvůli "Šantě Kočičí"?

190

Odpovědět

The cake is a lie :D

Moc hezký :D

190

Odpovědět

Lipi: *debil*

190

Odpovědět

moooc pěkná narážka na Portal :)

190

Další