Sbohem RayiEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:243
Počet zobrazení:4 563

Na nějakou dobu se budeme muset s Rayem rozloučit, ale nebojte Equals Three pokračuje dál. Více se dozvíte po žábě hrající hry na mobil, reklamním psovi a dívce se zvláštním talentem, která zasáhla internet minulé Vánoce. Co jste chtěli k Vánocům? - Robertka se třemi konci a to jsem kluk. - Pistoli, abych se mohl zastřelit. - Ne penis Kida Goku z Dragonball. - Moje náboženství nepovoluje Vánoce. - Aby lidé přestali psát, že chtějí svoji odpověď v Equals Three a tříkolku.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Mám vás rád, ale nemusíte mě označovat za... gay homo buznu. Je skvělý být zpátky. První video mělo 9 milionů zhlédnutí za 2 týdny. Je to jak Frogger naruby. Jde o žábu, která hraje hru na majitelově mobilu. Pěkná kravina. Když dám svý žábě mobil já, začne posílat erotický SMSky Slečně Piggy. Je ta hra vážně cílená na žáby? Výrobce si udělal monopol na žabí trh, co?

Takhle musí vypadat žabí peklo. Musíte donekonečena chytat falešný mouchy. Je jak moderní Sisyfos. A když prohraje, popadne ho strašná zuřivost. Jak se opovažuješ, žábo? To je jeho textovací palec. Vyjasníme si to. Když políbíte žábu, promění se v prince. Když vás ale žába kousne, pořád jste intoš, který má za mazlíčka žábu. Další video je taky macek. Má už skoro 5 milionů zhlédnutí a jde o psa, který poslouchá majitelův kytarový jam.

Sledujte ten jeho laciný úsměv. Všimněte si té plechovky Bud Lightu. "Já ji viděl, Rayi. Je přímo tady." Když jsem naposledy pil Bud Light, taky se mi líbila hnusná hudba. Bud Light. Můj pes pije jen značky malých pivovarů. Jasně, že mu chutná Bud Light, když ho věčně pil ze záchoda. Mimochodem, viditelná plechovka a tag Anheuser-Busch mi napovídá, že se asi jedná o virální reklamu na Budweiser. Navíc ten pes vypadá, že je zhulenej. Nebo jsme jen chtěli záminku, jak mu přidělat gigantickýho jointa.

Je to roztomilé video, ale vy víte, že ten pes tu hudbu nenávidí. "To je blbost. Proč nehraje Three Dog Night nebo Snoop Dogga? Hlavně ne Cata Stevense." Poslední video bylo taky masivně virální během vánočních svátků. Asi jste ho už viděli. Tady je. Dívka s vtipným obočím. Nevím, proč jsem to tak řekl, ale už to necháme. To video bylo obrovsky populární se 13 miliony zhlédnutí. Kur*adrát!

Do prd*le! To je ale zasr*ných zhlédnutí! Sledujte to. Ty její obličeje jsou tak podmanivý. Tohle je výraz "Pouze kámoši". Tohle je výraz "To určitě". A tohle je "Magnum". Takhle na mě nekoukej, holka. Vezmu pinzetu a máš po kariéře. A co ta píseň? Měla by udělat celou kompilaci hitů s obočím. Čágo bélo, šílený obočí 12 Jak můžete zapomenout na hity jako: a samozřejmě...

Promiňte, ale můj špatný humor občas bije do bočí. To je vše. Děkuji. Teď vážně. Na měsíc musím zase odjet. Neberu si dovču, chci jen dělat na jednom projektu. Nebojte, Equals Three pořád poběží. Zaskočí třeba Gabriel, Margaret Cho a další. Pořád tedy odebírejte. Klikněte na odběr. Pokaždý, co to uděláte, povyrostu o ceňták. Divný. "To jako odcházíš, gay homo buzno?" Je to projekt, na kterém chci opravdu dělat, takže si vezmu měsíc volna.

Ale víte, co nikdy není smutné? Otázka dne, která je od uživatele... a ten se ptá: "Jak je, Rayi? Moje otázka dne zní: - Co pijete?" - Co tedy pijete? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem nebo na Facebook, Twitter a Google+. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Gay Homo Buzna a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi.

Co jste chtěli dostat k Vánocům? Tobě se líbil ten vtip o kníru z hov*a, ale mně to přijde pěkně hnusný. Není to jen gay, ale gay homo buzna. - Co je kur*a Sisyfos? - Vtip o penisech a řecká mytologie. Dogstar nikdo nezná. To je kapela Keanu Reevese. S Fentonem jdi do hajzlu. Kéž by ti někdo dal pořádnou ránu do držky. Kvůli tomu hlasu? Podíval jsem se tý čubce do očí.

Udělalo ti to dobře? Mně taky ne! Řekla, že si ze mě udělá vězeňskou čubku. Ptala se, jestli vyzkoušíte anál, a když jsi souhlasil, tak řekla, že na tobě. ShamWow Guy neumřel. Prostitutka mu jen ukousla jazyk. Klikněte na "odběr". Jó! Po celý tváři a bedrech. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Není to "Kid Goku", ale "Goku za mlada", nebo něco v tom smyslu. A tady je i se zmiňovaným pýnisem http://24.media.tumblr.com/tumblr_l82720DQ2F1qzoisto1_500.png

180

Odpovědět

Úplně na konci jsem umřel :-D

180

Odpovědět

Já si fakt ty odpovědi na otázku dne nepřeložím prosím vypusťe titulkování jeho postkeců

1823

Odpovědět

Super, Ray má Xperii (Sony) s iOS :D

181

Odpovědět

Nikdy sem si nemyslela že to veřejně řeknu, ale Ray mi bude chybět :) :D
Jinak pecka díl, žába super :D ale asi jen na dívání :D

180

Odpovědět

Kassem ? Muhehhehe. Aspon že tak.

181

Odpovědět

Ty první dva dobrý, ty dvě buchty jsou akorát k nakopnutí, stačilo mi 30 vteřin abych to zjistil, ten týpek je fakt nevýrazný komentuje to jak přenos ze sněmovny, asiat je nudnej

1810

Odpovědět

"Magnum!" =D....A na Kassema se těším

180

Odpovědět

co se občas dívám tak ted spousta dílů =3 v angličtině bude stat za pěkné h*vno....první bude gabriel ten je ok, ale pak je tam Kassem G (hrůza), pak takové dvě buchty (jedna hrála v big bangu tu jak balila sheldona), taky strasné, pak jakysi nevyrazný týpek a pak co je nějaký asiat ten je docela v klidu....

184

Odpovědět

Po dlouhé době zase parádní díl. Těším se na Gabriela.

182

Odpovědět

fuuuuuck yeah takže teď bude doufám párkrát gabriel :D

182

Odpovědět

Nevíte někdo co je to za druh žáby ? :D
Pořád nemůžu najít tenhle druh, co vypadá trochu jako hypno žába :D

180

Odpovědět

Brousitch: diky, zni to.. zajimave :D Divim se, ze si neudelal reklamu...

182

Odpovědět

roztomilá žabka :)

182

Další