Šestisekundové videoEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:459
Počet zobrazení:4 589

Dnes nás čeká výrobek z Japonska, nový internetový hit s názvem Vine a nakonec pohotový hudebník.

Přepis titulků

Jsem génius, že jo? Na tom se shodneme. Robertky stranou, existujou i věci, co nechápu. Třeba tuhle japonskou nabíječku na mobil, která vypadá jako pupeční šňůra. ASI TO ŽIJE?! Jistě že je to japonský. Viděl jsem už dost chobotnicovýho porna, abych poznal, že to pochází z Japonska. Nabíjí ta věc můj iPhone, nebo ho zvrací? Proč to musí vypadat jako vnitřek mužskýho konečníku?

Nechci tvrdit, že vím, jak vnitřek mužskýho konečníku vypadá, strávil jsem ale nějakou dobu ve vězení. Koukněte, jak je to odporný. Nemyslím si, že je dobrej nápad to prodávat. Přiznejme si to. Jak dlouho bude trvat, než do toho někdo začne strkat penis? No tak... Určitě jsme mysleli na to samý. Takže jen já? Někdo tam ten penis strčí. Apple by měl vyvinout model, do kterého bych mohl strkat penis. Nazval bych to: iBrečeljsemnežjsemusnul.

To video má 2 miliony zhlédnutí a je vtipný, jak je každý komentář variací na "To je divný." a "To je nechutný", a potom tam máte jednoho Japonce, který napíše: "Kde se to dá koupit?" Víte, co je to Vine, že jo? Vine je tahle nová sociální síť a je mi jasný, co si myslíte. "Rayi, to je úžasný! Další zasra*á sociální síť." Vine vám umožňuje vytvořit šestisekundová videa, která můžete sdílet. Protože kdo má taky čas sledovat třicetisekundový video na YouTube.

Bůh ví, jak dlouho může trvat, než se na to celý podíváte. Tohle video bylo na Vine virální a jde o chlápka zpívajícího country. Sranda. "Já country nezpívám... Co to..." Jo, to je ono. Všech šest vteřin. Popravdě je to ale docela legrační a ten týpek vypadá trochu jako já, což znamená, že byste ho asi chtěli opích*t. Písnička, ze který si utahuje, se jmenuje "Your Man" od Joshe Turnera, ale nepoznáte to, protože to zní jako...

"Já country nezpívám... Co to..." Proč musí mít videa na Vine pouze 6 sekund? Víte co? Začínám novou sociální síť nazvanou "Půlvteřinová videa". Tady je moje půlvteřinový video. Virální senzace. Jsem jako herpes. To video z Vine je vážně legrační, mrkněte na celých šest vteřin, pokud máte čas. Netvrdím vám, abyste se k Vine přidávali, já to dělat nebudu, přijde mi to jako pitomost. Přijde mi to jako včera, kdy jsme se nepřidávali ke Google+ a teď se nepřidáváme k Vine.

Kur*a! Udělám tenhle segment trochu mimo obraz, protože vím, že vás to bude štvát. Tady je velké video tohoto týdne, které má obrovských pět milionů zhlédnutí. Tady je vystoupení jedné základní školy, které pořádala recitál pro svoje rodiče. Když se ale tomuhle klukovi utrhne řemínek na činelu, sledujte jeho reakci. Musím říct, že to, jak neztratil hlavu a začal salutovat, je vážně drsňácký. Poradil si s tím líp, než bych to udělal já, kterej by se tam zhroutil. Upustil jsem svůj činel a nemůžu přestat brečet.

Všimli jste si tý holky napravo, která se nemůže přestat smát? Tenhle bubnujicí klučina je ale můj největší oblíbenec. Vypadá, že se hrozně bojí, aby to nepokazil. Nepokaž to. Kur*a! Jsou ale skvělí a profesionální a ten kluk si s tím poradil dobře. Panikaří asi půl vteřiny a pak si řekne: "No tak já budu salutovat." Všichni v kapele odvedli skvělou práci, ale všechny robertky stranou.

Nejsem konspirační teoretik, ale ten kluk upustil činel a říká se, že Obama je veřejný činitel. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Víte, co zbožňuju? Penis. Strašně rád tohle udělám, je to hrozná kravina. To je moje reakce. Diváci říkají o mým účesu, že vypadám jako...

Prej vypadám jako lesbická Svědkyně Jehovova.

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

taky bylo to s tim strkáním penisu do nabíječky první co vás napadlo?

199

Odpovědět

He is a "cymbal" of turning fail into win.

181

Odpovědět

chybí mi stalking yo' mum

182

Odpovědět

skvělej díl a jak máte nad videem popisek, tak jsem přečetl napoprvé nový internetový s**t :D

184

Odpovědět

no s**t je to teda kazdopadne..ale co..hlavne, ze to lidi co prodelali lobotomii bavi..

188

Odpovědět

no já zas četl nadpis jako "Šestikundové video", něco je se mnou špatně :D

193

Odpovědět

to je ale trapnej, nudnej a americkej blbecek..jdu si radsi pustit neco od naseho ceskyho Krause..

1883

Odpovědět

mohl bych se zeptat co je na Krausovy tak dobrýho, možná tak ty vtipy co hledá na netu nebo mu někdo občas pošle, jinak mě nic nenapadá

197

Odpovědět

+ass.ass.inne nemuzes

1822

Odpovědět

Protoze sam nevis, proc se na to divas :P

184

Odpovědět

další napodobitel Zlopána? :D

180

Odpovědět

Tak mě napadlo jak přeložit protagonistu japonského chobotnicového p***a - kokotice.

192

Odpovědět

tak u tohodle tvyho prispevku jsem se rozhodne pobavil vic nez u toho videa:)

1814

Odpovědět

To prvni video mi hodne pripomina princeznin nos ze Tri veteranu.

184

Odpovědět

Veškerá úcta Brousitchovi za to, jak si dává práci a vymýšlí české ekvivalenty anglických vtipů Raye (dildo, činitel, ale i mnoho dalších v předchozích dílech).. velkej Thumbs up!!!

194

Odpovědět

jo a Zloprd

1827

Odpovědět

Boží :D

180

Odpovědět

Proč jsou videa na Videačesky tak nahlas oproti tomu, co si běžně pouštím? =3 jsou obzvláště nahlas.

190

Odpovědět

Videačeský mají videa nahlas. Některá videa jinak nahlas než ostatní. Jiná nejsou tak nahlas.

197

Odpovědět

+VoteForPinkymám pocit, že tím jsi ale neodpověděl na jeho otázku... :D

190

Odpovědět

Týjo, a já čekal šestisekundový video =3 :) (Íkvls frí).

1818

Odpovědět

Klučina zareagoval snad nejlépe jak mohl, vzhledem k tomu, že hráli hymnu a byl v uniformě, dokonce se otočil i k vlajce, prostě klobouk dolů a moje sympatie.

210

Odpovědět

Já čekal, že tam začne tleskat :D

201

Odpovědět

Už jsem se lekl, že bude dnes =3 trvat 6 sekund!

186

Odpovědět

:-D V titulkách:
Cymbal
Obama

194

Odpovědět

V tom úvodním obrázku k videu má Ray dobrý bicák, nikdy sem si nevšiml že je takový bouchač.

194

Další