Sexuální obtěžováníEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:330
Počet zobrazení:6 071

Předposlední epizoda Equals Three je tady. Uvidíte rozjásané kozy, zatýkání po americku a ještě návod, jak se nechovat na pracovišti.

Přepis titulků

Tak začneme. Mrkněte na tohle, s 8 miliony zhlédnutí jde o velký video týdne. Tohle je farma někde ve Francii, kde jsou kozy, co si hrají na kusu ohebného plechu. Celkem roztomilý. Věřili byste, že to mělo 8 milionů zhlédnutí za týden? Mělo to osm milionů, protože... marihuana. Ta hudba je naše, museli jsme ji přidat, protože to video je beze zvuku. Ještě vám ale nějaký zvuk přidám.

Myslel jsem si, že se ten plech zlomí a kozy to vystřelí na druhej konec farmy, ale... běda, nestalo se. Když se nad tím zamyslíte, nám to přijde pitomý, ale pro kozy to musí bejt nejlepší vynález na světě. Tohle je revoluční nápad! Musíme jich udělat víc! Jak jsem říkal, je to z francouzské farmy, takže zdravím všechny francouzské diváky, pokud nějací jste. Tvoche video je mi u frdele, děfko.

Koukáte na pořad Cops? Byli jste v něm někdy? Asi jo. Pokud nevíte, Cops je fajn pořad, kde dokumentaristé doprovázejí policajty, a ano, ten pořad se stále vysílá, právě běží jeho 26. série. Tady je jeden virální klip z toho pořadu Cops, je dva roky starý a jmenuje se: "Já tě dostanu, svině!" "Sedněte na chodník! Nebudu se opakovat. Říkám, abyste si sednul na chodník! Co to děláš?

Nešahej na mě, kur*a! - Dostanete ránu tazerem, jestli si nesednete. - Tobě jsem nic neudělal! Já tě dostanu, ty svině." Páni, ten tazer s ním ani nezatřásl. Je nesmrtelnej, ani mu neupadlo cígo. Mimochodem, když chlápek dostane ránu tazerem, pak se otočí a řekne vám, že vás dostane, tak vás dostane. A proč ho vůbec zatýkali, to nám ani neukázali. Promiňte, pane, musím vás požádat, abyste přestal být černoch. Tipuju, že něco prováděl téhle ženě, a proto přivolali policistu, který zasáhl.

Co když to ale není epizoda z Cops, ale moderní remake 12 let v řetězech? Ten tazer nebyl asi úplně nutnej, ale nevím, nebyl jsem tam, jasný? Hledím si svýho. Jsem fanoušek tohohle kousku už dlouho, ale neměl jsem zatím možnost ho okomentovat. Mělo by jít o staré firemní video týkající se sexuálního obtěžování. "Co je tedy sexuální obtěžování? - Wendy, odvádíš tu skvělou práci. - Moc děkuji, Steve. Mohla by ses v práci ale oblékat trochu více sexy.

Prosím? Jde přeci o tvoji práci." Takovýhle tuctový videa jsme si zažili všichni, je to úplně standardní výukový video o obtěžování. O trochu později ale začnou být ty příklady trochu směšný. "Proslýchá se tady, že máš velkýho ptáka. Ano, to mám. Já mám taky velkýho ptáka. Možná bysme s nima mohli někdy zašermovat.

Ty vole... teď bych si klidně zamrdal. Cejtím tady vagínu. Prosím? Cejtím tady čerstvou vagínu. Mluvíš o mojí vagíně?" Nevím, kde tihle lidé pracujou, ale kolega mi nikdy neřekl: "Proslýchá se tady, že máš velkýho ptáka."

Pravda to úplně není. Pracoval jsem s vaší mámou. Co nechápu a co mě úplně drásá nervy, když přijde na sexuální obtěžování, je hranice. Můžu jí potřást rukou? Můžu jí tam strčit pěst? Jak jsme se asi potkali s Annou? Když můžu poslat kolegyni email, proč ne pytlík pubickýho ochlupení? Vlastním svojí společnost a ať se propadnu, kdybych alespoň jednou za den nepřišel a neřekl: "Cejtím tady vagínu."

Jinak, kdyby za mnou někdy přišel kolega a řekl: "Proslýchá se tady, že máš velkýho ptáka." Odpověděl bych: "To jsi slyšel dobře. Jak jinak jsem se k týhle práci asi dostal? Resumé mám napsaný po straně." To video očividně není skutečné, jde o skeč, který napsal hodně vtipný chlapík jménem T. Spears. Určitě mrkněte na originál, je skvělej. A jestli chcete na pracovišti opravdu sbalit ženskou, použijte moji balící hlášku.

"Já tě dostanu, ty svině." To je pro tento týden vše. Mrkněte na originály v popisku. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuju. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moc nechápu to komentované parazitování na úspěšných videích ostatních. Ten rusák aspoň vybírá vtipné kousky, ale tohle je vyloženě nuda.

610

Odpovědět

Tady už se to překládá takovou dobu a ty se probudíš až teď, abys nám to řekl? :D

181

Odpovědět

+kriststemožná vylezl ze záhrobí :D

20

Odpovědět

tvl tady všichni blijou :D

20

Odpovědět

Jestli Ray končí, co za vtipný videa tu vůbec bude.. honest trailer tu taky už ani nepamatuju, z velké nabídky vtipných talk show se tu objeví nějaká jen za půl druhýho měsíce a místo toho všeho tu zůstane jen ten největší gaylord Michael "Vsauce" , to bych blil.....

2232

Odpovědět

Já bych zas blila z toho, co ty jsi tady vyplodil...

1712

Odpovědět

+kriststeA já bych blil z jater zapečených v brokolici :-(

444

Odpovědět

+kriststeTo někdo vážně jí? ble :D

103

Odpovědět

+kriststeasi nie som narocna, ale mne to pride ako celkom chutna kombinacia :D

72

Odpovědět

Vtipných věcí tu opravdu moc není.. a ten příval stand up komiků se mi moc nezamlouvá, naučené vždy nazpamět z deseti předešlých na chlup stejných vystoupení a diváci působí, jakkdyby se smáli na zelené světélko.
Ale nejde jen o ty vtipy, já bych se chodil i kvůli seriozním věcem, jenže těch už tu taky moc není. Vlastně jen Vsauce a ten japonec, co vždycky tři minuty mluví a nikdo nechápe o čem :-D možná by jsme tu měli uspořádat referendum.. :-D
Nebylo by si myslím od věci se věnovat třeba aktuálnímu dění ve světě, kanál Truthloader má úžasný videa, zkuste se tam podívat. Některá videa se dají vybrat i z CaspianReport, StormCloudsGathering a třeba i Alltime Conspiracies. Kromě "konspiračních teorií" tam je spoustu zajímavých faktů a videí.

61

Odpovědět

Nojo, škoda že končí, ale jak už jsem psal na Facebooku, jednou to skončit muselo a určitě přijde s něčím novým a třeba i lepším :)
Mimochodem hlavu vzůhru, poslední epizoda by měla mít 15 minut :) R.I.P. Brousitch.

281

Odpovědět

Spoiler alert! =3 nekončí. Videl som ten 15 minútový diel.

48

Odpovědět

dnes ráno jsem videl na facebooku poslední díl.. ted na videačesky předposlední.. Aspon to loučení s Rayem po 4 letech co ho sleduju nebude tak rychlé. Dříve mě sral a koukal jsem na =3 jen kvůli videím.. Ted je mi hrozně líto že končí a snad se mu bude dařit

261

Odpovědět

předposlední? :/ ten seriál končí nebo ho už jenom dál nebudete překládat?

65

Odpovědět

Ray končí s =3. Co bude dál se dozvíš v posledním díle.

81

Odpovědět

Ray mi tu bude chybět...

Mimochodem, "Hostile takeover specialist: Vladimir Putin" :D

782

Odpovědět

jsem si to musel vrátit jestli mě nešálil zrak :D

130