Šílená rebarborová dáma -> Medvědí zlodějEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:295
Počet zobrazení:3 296

Dnes uvidíme virální hit posledních dní zpodobněný sprostou vesničankou, sex vysvětlený jídlem, trailer na náboženskou reality show, sociální experiment a Méďu Béďu.

Přepis titulků

Určitě jste si všimli, že poslední dobou komentuji spíše kontroverznější videa. Je to asi nějaké moje období, tak to se mnou zatím vydržte. Fascinuje mě ale tohle virální video. Tato žena z Iowy je osoba, kterou internet označuje jako "Šílenou rebarborovou dámu". Tato roztržka vznikla, když začala tahle žena trhat rebarboru, zeleninu, u plotu své sousedky. "Jsi zasraná kurva! Do všeho strkáš ten svůj čumák!

Tohle je veřejnej majetek, čubko! - Ale není. - Tvý jméno na tom není! - Kde je tvoje jméno, čubko? - Kde je moje jméno? Kde je tvoje zasraný jméno na tomhle veřejným majetku? Tohle si může natrhat kdokoliv. Jestli je to teda veřejnej majetek, tak proč to sem nedojdeš posekat? Protože mám pořád sekačku ve škarpě!" Říkají jí "Šílená rebarborová dáma" a nevím, jestli je opravdu šílená, ale je skutečně sprostá, což to bohužel dělá hrozně srandovní.

Mluví vážně výborně. Jako by byla babička Erica Cartmana. Proč nemá vlastní reality show? "Neříkej mi 'zlatíčko', jseš snad nějaká lesba?" Chci, aby ta ženská měla moji práci a komentovala celej den virální videa. Tohle video mělo 4 miliony zhlédnutí a pochází od týhle zasraný štětky! Chci upozornit, že celá hádka je kvůli rebarboře. Vždyť půl kila rebarbory stojí asi tři dolary. Proč byste se hádali kvůli rebarboře? Což kdyby to byla rukola... Nevím, proč tak řeší rebarboru, ale musím říct, že má nejlepší urážky.

"Jdi domů a zhubni, ty sádlo. Neříkej mi 'zlatíčko', jseš snad nějaká lesba? Máš rypák jako Pinocchio, jdi si všímat svýho." Ježiši, dámo, tou pusou líbáte Satana? Ta hádka skončí poté, co ona odejde, ale tohle je na tom to divný. Z YouTube to video několikrát odstranili. Bylo i na Huffington Postu, ti ho taky odstranili a místo toho napsali: "Jedna ze zúčastněných stran byla pod vlivem okolností, na které nemá vliv".

Takže to video dali pryč. Znamená to tedy, že má ta paní mentální poruchu? A jestli je to pravda, proč odstraňovat to video? Nevím, ty informace tady končí, protože lidi už se tím nezabývají, když je to video neustále mazáno. Mrkněte na originál dokud můžete. Odkaz je v popisku. Je to vážně poutavé. Uvidíme se zítra. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Snad nejvíc jsem se z téhle pětice u medvěda,to mě vážně dostalo :D Btw když už se tu diskutuje o tom novém formátu,tak taky řeknu svoje.Na jednu stranu se mi líbí vidět za sebou 5 dní v týdnu Rayův vysmátý obličej,ale jedno video mi přesto přijde přece jenom trochu málo.Mě by nejvíc vyhovoval styl "3 epizody týdně,6 videí".A proč to nemění zpátky i když říkal že to klidně může udělat? No pravdu se asi nikdy nedovíme,ale má teorie je že to asi chtěl dát zpátky jenže mu to lidi nad ním zakázali (asi mu řekli "Když jsi to změnil,tak to tak zůstane),protože mi přijde nelogické aby v tomhle pokračoval dobrovolně (mnoho lidí si kvůli tomu stěžuje,což znamená že se možná zmenší počet zhlednutí=méně peněz)

180

Odpovědět

Tak dneska skvělé! Nejlepší bylo poslední video :D

180

Odpovědět

Poslední video mě nasralo, jelikož se jmenuju Weiss :D

180

Odpovědět

Rebarborová bába trhá i u Conana http://www.youtube.com/watch?v=e3WsyV5bnlY

190

Odpovědět

Nechcete tady na VČ přeložit celé to video s "ovocným" sexem? ;-) Vypadá to celkem zajímavě.

184

Odpovědět

to by mohli je to i docela krátký - zde odkaz : https://www.youtube.com/watch?v=q64hTNEj6KQ

180

Odpovědět

Dnes mě i docela mrzí, že tu nejsou odkazy v popisku :( Dneska bych se i na pár těch videí podíval

194

Odpovědět

Doctor Who v prvním videu :)

183

Odpovědět

V 4. videu - Chcete mít sex? Máš chybu, v 1:20 má byť SEDEMKRÁT nie a nie DVAKRÁT... ;)

190

Odpovědět

Poslední video je boží :D :D :D

180

Odpovědět

Cokoliv řečeno německy, pokud se to řekne správným tónem, zní, jako by to měl Hitler v projevu... :D i taková nevinná slova jako Vánoce, motýl, dovolená, bolesti hlavy atd :D

181

Odpovědět

Už jsem pochopil proč Ray přidává 5 videí týdně. Ještě v lednu tohoto roku byl nejodebíranější Youtuber a teď je až čtvrtý. Nejspíš si řekl, že tak nažene víc shlédnutí nebo odběratelů.

181

Odpovědět

To je mi ale novinka. Myslím, že to nedělá kvůli více odběratelům, ale na 100% to dělá kvůli shlédnutím, protože shlédnutí = peníze a 5 videí týdně = 5x více peněz (překvapivě).

Když začal tenhle formát, tak říka, že to prý dělá protože má více času a že to klidně hodí do původního formátu, když se k tomu lidi vyjádří. Mám pocit, že se na obojí vykašlal :D

180

Odpovědět

+Xeotroidnevykašlal... jen dal iluzi možnosti volby... komentáře na youtube ignoruje a co jsem slyšel, tak spoustu lidí na FB zablokoval, když chtěli zpátky starý formát a napsali to slušně, nutno říci, a měli top komentář...

180

Odpovědět

+XeotroidVždyť vydělavá přes 10 milionů ročně, to je mu málo? Chamtivec jeden.

181

Odpovědět

+XeotroidAle ne všichni jsou nespokojení. Mně to takhle vyhovuje víc, protože pak je v týdnu víc videí. Ikdyž je pravda, že celkově je =3 slabší, než v začátcích. A jestli to dělá kvůli penězům - tak ať, mě to nic nestojí :D

188

Odpovědět

+Xeotroidmigas96: Čistě ze zvědavosti, to že vydělává 10 milionů ročně (dolarůl nebo to je převedený na český?) máš odkuď?

180

Odpovědět

+XeotroidTrey:Převedený na český a mám to ze socialblade.com

180

Odpovědět

+XeotroidJá myslím, že to 100% dělá takhle proto, že ho to tak momentálně víc baví...

182