Šílený čarodějEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:362
Počet zobrazení:4 630

Dnes uvidíte pouliční vystoupení Rayova dvojčete, zjistíte, jak si udělat legraci z mudlů, a na závěr inspirativní projev nejen pro ty, kteří se učí jezdit na kole. Pro ty, kteří ještě neviděli, co se stane, když se objeví prarodiče na Facebooku, klikněte sem.

Přepis titulků

Jak je, lidi? Dneska mám pro vás dobrý kousky. Začneme pouličním představením trpasličího DJe. Vidíte prťavýho chlápka tančit v červený mikině a automaticky předpokládáte, že jsem to já. Vypadá ten malej kret*n opravdu jako já? Asi jo, ale pravděpodobně bude ještě vyšší. To video má ubohých 30 000 zhlédnutí za rok.

Není nijak virální, ale je boží a DJ Mini Mix je zřejmě dost známý, protože hodně lidí ho filmuje a potom nahrává na YouTube. Ano, pokud jste na to nepřišli, tak uvnitř tý krabice je chlápek. Co to k čertu...? Nechci ani vědět, co tam kur*a dělá. Přestaň s tím! Je jak nějaký hiphopový hobit, že jo? Opravdu jsme teď sledovali loutku šoustající na ulici mixážní pult? Tak dobrá tedy. Někteří lidé mají strach ze stáří.

Já teda ne. Nemůžu se dočkat, až ze mě bude senilní starouš a budu moct dělat krávoviny jako tenhle chlap. Ten starej chlap se úplně pomátnul, ale nemám mu to za zlý. Tenkrát v jeho době, kdy ještě neexistoval internet, to byl jediný způsob, jak trollovat video. Museli jste počkat, až to budou natáčet a pak se tam osobně objevit a vytrollovat je. Tenhle chlápek je něco jako Wilbur Wright trollování. Všechno to jeho štěkání a kvičení...

To je jako živoucí hračka na poznávání zvířat? Tohle mělo čtvrt milionu zhlédnutí během dne a vůbec netuším, co tam kur*a Brumbál dělal. Nekecejte mi. Dobře víte, že ten chlápek vypadá jako teplej čaroděj, že jo? Musím tady Gandalfovi pogratulovat, protože tohle vystoupení by v Kongresu všechny zničilo. Možná by se na to lidi pak opravdu dívali. Dál tu máme tohohle úžasnýho klučinu, který se právě naučil jezdit na kole. Po té první jízdě byl tak inspirovaný, že měl potřebu udělat takový malý projev.

A co ostatní děti, které se učí jezdit na kole? Vzkázal bys jim něco? Vy všichni, já vím, že si můžete věřit. Když si budete věřit, naučíte se jezdit na kole. A jestli ne, tak pořád trénujte. "Ale nikdy nám nevezmou naši svobodu!" To bylo tak neuvěřitelně inspirativní. Tímhle měli zakončit Vzpomínku na Titány. Proč má to video jenom 30 000 zhlédnutí?

Ten kluk je roztomilý a má pravdu. Měli byste si věřit. Pamatujete si, jak jste si nevěřili? Přesně tak. Spadli jste z kola, že jo? Takže toho kluka poslechněte. Palce vzhůru, všichni, za Rock'n'Roll! Právě se naučil jezdit na kole a je tak nadšený, že to vypadá jako by léčil AIDS. Chápu to. Strávil nad tím spoustu času a teď je na sebe pyšný. A potom přijdete vy a uděláte z toho nějaký remix ve stylu Královy řeči.

To je hrozné. Jste hrozní lidé, že se tomu smějete. Nic víc, nic míň. Vážně. Netrollujte toho kluka. To poslední, co potřebuje, jste vy a tady dědula ničící mu jeho sny. Každopádně, lidi. Co to... Co to sakra? Dejte tu divnou... Přestaň šoustat tu... Jo. Občas jsem fakt pitomec. Takhle jsem dopadl se svým prestižním vzděláním. V rychlosti vám chci oznámit, že jsme udělali nový kreslený klip.

Už bylo načase. Je to o babičce, která má účet na Facebooku a používá ho k balení vašich kámošů. Já vím. Je to jako vaše realita. Takže Wok'n'Woll a koukněte na to. Doufám, že to budete mít rádi, protože ono má rádo vás. Jsem blbej, ale víte, co není nikdy blbý? Otázka dne, která je od buchty jménem...

- a ta se ptá: - "Ahoj, Rayi. Moje otázka dne je: Co byste dělali, kdybyste uvízli ve velrybě?" Co byste dělali, kdybyste uvízli ve velrybě? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů nad videem nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, lidi.

Na jakým jste levelu? **Stali jste se totální borcem** Jsem paladin na levelu 18 s přilbou dezintegrace. Můj level je tak vysokej, že když si sundám kalhoty, kůň se rozbrečí. Můj level je neexistující kvůli neschopnosti splácet dluhy. Používám cheaty, takže je to jedno. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten čaroděj ten byl nejvíc :D

180

Odpovědět

Miluju =3! :D Neví někdo, kolik je Rayovi? ;-)

181

Odpovědět

dám 1/10 za tie otravne reklamy

1833

Odpovědět

1) Jdou zavřít
2) Pužij AdBlock
3) ???
4) Nevím proč odpovídám na rok a půl starý komentář... :D

180

Odpovědět

babča na fejsbuku stojí zaprd. Ale vtipnej díl, docela mně zlomil.

187

Odpovědět

@E: Zkus titulky vypnout, zrušit reklamu a zas titulky zapnout :)

182

Odpovědět

ty reklamy "za" titulkama jsou fakt otravné, člověk je ani vypnout nemůžu, dokud ty titulky nezmizí:/

184

Odpovědět

ta otazka na jakym su levlu: muj levl mi egzekucne zabavily

185

Odpovědět

Nevím. Dám tomu 8/10.Ale jenom za videa a odpovědi na otázky. Ten jeho komentář je tam trochu navíc.

186

Odpovědět

Skvělý :D ... epic ! :D

182

Odpovědět

Nevíte co je to za písničku to ouuu jeea taky bych chtel neco remixovat :D

184

Odpovědět

Jeden z nejlepších po dlouhý době ten děda mě rosekal

181

Odpovědět

ach ja ho proste milujem :d

181

Odpovědět

Ja neviem pochopiť ako môže toto niekto pozerať. Fakt. Pozrel som si to aby som si vedel utvoriť názor, ale... nechápem, fakt nechápem, čo je na tom vtipné. Horšie ako to celé je už len to video s tou nadržanou babičkou na konci. Radšej ani nehodnotím.

1826

Odpovědět

Vypadá to, že Ray tak sledoval Verry Potter Musical :)

182

Odpovědět

pro ty kteří to ještě neví tak za dva a půl týdne se ta holka s třičkem začne hejbat

183

Další