Šimpanz jede na segwayiEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:462
Počet zobrazení:5 804

Nové studio si dnes vyzkouší i T.J. Miller, který vám představí američanku na dovolené, past na kočku a budoucí dopravní prostředek Planety opic.

Přepis titulků

Čau, lidi. Vlastně se musím jít vysr*t, tak mě napadlo, že by mohl zaskočit T.J. Miller. Se zbytečným zdržováním, pan T.J. Miller. Jsem T.J Miller a sloužím jako náhrada v případě, že se Ray musí jít vysr*t. První video je z roku 2010 a jmenuje se "Dáma je odmítnuta velbloudem". Co to támhle je? Žena vraždící velblouda jen svým tělem. Pravidlo 1 týkající se jízdy na zvířeti zní: "Pokud jste větší než to zvíře, nemůžete na něm jet." Dyť víte, ne?

Úplně slyším, když ten velbloud řekne: "Sr*t na to!" Pokud dělá vaše holka stejný zvuk, když jste na ní, slezte! Jinak spadnete do písku. Máte sex na pískovišti, ne? Tak jsem jedinej! Dalším videem je způsob, jak držet kočku dál od sektorky. Kočka vyleze nahoru, chytí se do mucholapky pak začne zdrhat a majitel, který je sadista, se směje jako šílenec.

Poslechněme si ten smích. Co si ta kočka asi myslí, když skáče dolů? Jak děsivý by bylo, kdybyste se ráno vzbudili, položili nohy na koberec a s prvním krokem ho zvedli ze země. Možná, že zkoušel i jiný způsoby, jak jí zabránit, aby lezla nahoru. Slez z tý sektorky! Zmiz z toho pískoviště, to je na sex! Bacha, PSYi, máš tady konkurenci.

Tohle je šimpanz, co jede na segwayi a k tomu hraje hudba, co se určitě jmenuje: "Šimpanz na segwayi." První příčku na čimpžebříčku Orangutunes obsadil Šimpanz na segwayi. Nezbožňujete ho? Oblečenej jako člověk, co je lepší? Taky mám rád, že má helmu, když je tak nízko nad zemí a měří jen půl metru, takže když spadne, ta helma se stejně země nedotkne.

Člověk na segwayi - smutný. Šimpanz na segwayi - neuvěřitelný narozeninový dárek. Šimpanzování není prča. Vy diváci to nevíte, ale všichni hosté jsou sledováni Rayem, co po straně se*e, ale nikdy nepřeruší oční kontakt. Šlo by to? - Skoro. Ještě jedna věc... - Jaká? Zazpívej.

Zpívej kur*a! Díky moc, to je dnešní epizoda =3. Doufám, že jste ji nenáviděli víc, než nenávidíte nějakého člena vaší rodiny. Ještě jedna věc, Ray William Johnson byl v mém nejnovějším webovém seriálu na rides.tv/rvc, protože jako QVC je RVC pohled do zákulisí druhé nejhorší sítě domácího nakupování na světě... pravděpodobně. Ray William Johnson hraje člena Home Buying League, což jsou naši nepřátelé.

Mrkněte na to, je to parádní a RayWJ je výbornej. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz To je dnešní epizoda. Díky, že se vyjadřujete ke všem změnám, který se odehrály, když jsem opustil staré studio a teď se to snažím dělat po svém. Moc si cením vašich připomínek a toho, že se pořád díváte. Moc to pro mě znamená. Tak to je vše, uvidíme se za pár dní.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

T.J. Miller je borec, líbí se mi jeho humor ;)

210

Odpovědět

"Šimpanz réd an on a ségvej" na poslech docela luxusní. :o)))

195

Odpovědět

ještě, že to ray zachránil.. fucking song :D

186

Odpovědět

Vždyt mluvil a tvářil se jak když má každou chvíli umřít..

185

Odpovědět

Co je to "sektorka"?

184

Odpovědět

sektorová kuchyň. Jako, že je poskládaná z různých sektorů skříněk apod. Víceméně jakákoliv kuchyň se dá nazvat sektorovou, ale tento výraz se moc nepoužívá, protože je divnej. Normální je říct kočce ať neleze do kuchyně, či na linku ale na sektorku to je fakt divný.

182

Odpovědět

+standysmanAha, já myslel že je to nějaký konkrétní zařízení, něco jako digestoř. :D
Jinak, já pod pojmem sektorka znám akortá anténu, která má sektorový vyzařovací diagram. :D Ve spojení s kuchyní jsem to v životě neslyšel.

181

Odpovědět

bez Raye je to vo hovně, nehledě na ty 2 podpruměrny videa..chjo tak sem se těšil na dalši díl..

187

Odpovědět

kompletní Rayovo vyjádření k odchodu od Makeru:

http://newmediarockstars.com/2012/12/why-i-left-maker-studios/

182

Odpovědět

nízký hodnocení si vysvětluji tím, že se v tomhle díle ani na chvilku nemihla ta Rayova přítelkyně :D

1810

Odpovědět

Když dva dělají totéž, není to totéž.

186

Odpovědět

Chimpanzee riding on a Segway docela chytlavý :D

184

Odpovědět

Jojo, musel jsem si to hned pustit několikrát. :)

184

Odpovědět

nevim no, z hostů mám nejradši Kassema, škoda, že tam byl snad jenom třikrát :(

187

Odpovědět

Kaseem je super, ale dost pochybuju, že se tam ještě objeví. Je spoluzakladatel studia, se kterým má Ray spory. A taky je jednou z jeho nej hvězd.

193

Odpovědět

kdyby jo tak jesi byste neprelozili i chada vadera

184

Odpovědět

dobrej zaskok za raye kerej se sel zrovna vys*at. Mohli byste prekladat ty jeho videa jak se tma zminoval ke konci. Jo a jesi nevysly nahodou dalsi epizody Chada Vadera? docela by me to zajimalo

194

Odpovědět

tak záskoky tu boli už aj horšie...takže sa nemám prečo sťažovať :D rozhodne pobavil viac než niektoré katastrofy z minula :)

187

Odpovědět

Ray absentuje, humor rovnaky, hodnotenie nizke. Zaujimavi ste ludia :D

1912

Další