Skutečné GTAEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:348
Počet zobrazení:5 819

Vtipný asijský komentátor, divočina na zasněžené silnici a nakonec imitace populární videohry, to je dnešní trojka od Raye.

Přepis titulků

To jste vy. Čau. Mrkněte na tohle, je to bezvadný. Jde o nadšeného tchajwanského komentátora baseballu, který potvrzuje homerun. "Míček je už je dávno pryč jako moje bývalá přítelkyně, která se už nikdy nevrátí! Homerun!" Mělo to půl milionu zhlédnutí za pár měsíců a jak jsem řekl, jde o tchajwanského komentátora, který prý říká podobné vtipy neustále.

Zajímalo by mě, jak komentuje něco jinýho. Nedovolený zákrok, jaký nemocnice nepovolila tvojí nemytý matce. Chůze! Jako chodí tvůj chudej táta do práce, protože si nemůže dovolit koupit auto. Single! Jako je tvoje tlustá ségra. Nikdo s ní nechce chodit, protože smrdí. I když si z toho dělám srandu, je fajn, že chce ten zápas trochu ozvláštnit. Mám ale důležitý dotaz. Mají všichni z Tchaj-wanu tetování "Vyrobeno v Tchaj-wanu"? Vím, že se budete cítit blbě, když se tomuhle zasmějete, ale to je v pořádku, jen se tomu poddejte.

S 1,2 miliony zhlédnutí takhle zní záchvat na silnici. "Co to sakra děláš?" Bylo to tak těsný! Mohlo to skončit tragicky, ale nestalo se tak. Je myslím jasný, že se legrace odvíjí od toho křiku. Konec vtipkování, pojďme to rozebrat. Tenhle náklaďák se rozhodl předjet cestáře v kopci a v zatáčce, což je výborný načasování. Řidič auta se snaží zpomalit, ale musí vyjet vpravo a odřít se o svodidla, aby se mu mohl vyhnout.

Vůbec se mu nedivím, taky by mě to dostalo. Já křičím jako holka i na parkovišti potravin, když mě málem trefí nákupní košík. Podle toho chlápka vzal ten řidič náklaďáku roha, takže to video nahrál v domnění, že toho řidiče někdo pozná. Koukal ses do inzerce na promeškaná setkání? Chtěli jste někdy vidět nahýho chlapa, co běhá po ulici a snaží se mlátit auta? Ano! Tenhle vypadá jako skutečný útočník z Grand Theft Auto, který je prostě v silnici a řeže do projíždějících aut.

A samozřejmě k potěšení všech zastánců spravedlnosti se to zvrtne. Je celkem jasný, že to přirovnávám ke GTA, protože tak trochu vypadá jako ten Trevor. Tohle musí bejt to rozšíření hry s názvem "Koupelové soli". Co se stalo se skutečným Trevorem? To, co se stane, když hrajete GTA. ZABÁSNUTEJ Chápu tu potřebu imitovat videohry, ale ne vždycky to klapne.

Občas si hraju na skutečnýho Maria, kdy sežeru houbičky, sjedu do kanálů a šlapu na želvy. Zachráním princeznu a možná mi ukáže prsíčko. Kéž by tady byl tchajwanský komentátor. Nepovolený zákrok! Jsi ze hry venku! Nemáš žádnou bejvalku! Půjdeš do basy a tam budeš holka. Bude z tebe vězeňská čubka. Tak to je dneska všechno.

Děkuju vám, že jste přetrpěli můj rasistický asijský přízvuk. Nezapomeňte na celá videa, jsou v popisku. Uvidíme se v podcastu. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Chůze! Jako chodí tvůj chudej táta do práce, protože si nemůže dovolit koupit auto. - Tam byla trochu ruština. - Dobře. Asi jo, co? Jsme rozostření? Jsme rozostření. Sakra! Nevím, co to mělo bejt. To se nikdo nenaučil splachovat potom, co se vysere?

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Někdo by mu měl poslat přeloženého Bosáka.

60

Odpovědět

Slabší kousek, ale jo

61

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo u toho tetování mu chybí I ? :D Je to made in Taiwan nebo ne ?

110

Odpovědět

buď je to překlep nebo co když je to narážka na kvalitu výrobků, že ani made in x neumí napsat dobře ? :D

160

Odpovědět

+TombasJá teda nevím, nic proti Rayovi ale nic tak hlubokomyslného jako vynechání Íčka, aby poukázal na kvalitu výrobku bych v tom nehledal :D

113

Odpovědět

+TombasSpíš si myslím, že se jedná o skutečný tetování, který našel na netu. Kolik imbecilů si nechalo vytetovat Im Awsome, No regrats, nebo třeba Only God will juge me. :-)

110