Sladké vítězstvíEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:306
Počet zobrazení:4 306

Dnes začneme dalším Vine videem, ve kterém figurují Pokémoni, dále nás čeká zkažený světový rekord a nakonec ukradený míček.

Přepis titulků

Znáte ty chlápky, co křičí na televizi, když tam běží sport? Tenhle týpek dělá to samé, ale s Pokémony. "Co je to za Pokémona? To je Pikachu! Je to Clefairy! Kur..." Vážně tě to tak naštvalo? "Co je to za Pokémona?

To je Pikachu! Je to Clefairy! Kur..." Asi na to vsadil hodně prachů. A je jasný, jak si ostatní děti říkají: "Štve mě dívat se na animáky u Billyho doma. Jeho máma je ale pěkná." To video bylo populární před pár měsíci na Vineu, takže proto je jenom šest vteřin dlouhé. Chtěl jsem ho okomentovat tehdy, ale zapomněl jsem, protože jsem naprostá troska!

Sráči! Je zajímavý, jak může být tohle... "Je to Pikachu!" jen týpek křičící na obrazovku, bejt virální. Celej ten Vine asi opravdu bude fenmomén. Slyšeli jste někdy o Wilsonu Kipsangovi? Vy jste neslyšeli o Wilsonu Kips... Hej Timmy!

Oni neslyšeli o Wilsonu Kipsangovi! Jde o maratón v Berlíně, kde Kipsang překoná světový rekord. Takže už běží, chystá se zlomit světový rekord, o nic nejde. A najednou se objeví tenhle týpek a vyfoukne mu všechnu pozornost. On ho vážně jen tak předběhl? Ten den byly překonány dva rekordy. Jeden za běh a druhej za kreténství, ten jsem držel do té doby já. Wilson Kipsang se strašně nadřel.

Běžel do cíle 2 hodiny 3 minuty a 23 sekund a tenhle blb mu to pak vyfoukne. Strhne na sebe pozornost, zkazí celej moment a ještě se stane největším photobombem všech dob. Jo, je to vtipný, ale taky debilní. Teď budou muset dát na cereálie Wheaties oba dva. Ten týpek to udělal, aby přilákal pozornost na svůj web, který měl vytisknutý na tričku. Teď nekecám, ale ta URL vede na stránku s prostitutkama. Šel jsem to tedy omrknout kvůli výzkumu... kvůli referátu a ta stránka fakt existuje, jmenuje se DivaMap.

Vážně si to nevymýšlím, ale popisek mají v lámaný angličtině. "DivaMap spojuje hostesky a džentlmeny blízko vás a nechá vás sdílet jejich prcy." Nechá vás sdílet jejich prcy? Doufám, že to znamená sex. S nějakýma šlapkama bych si to rozdal, ale mám strach, že by mi tam tenhle týpek skočil a udělal se první. Ve výsledku byl ten týpek obviněn z neoprávněného vstupu na cizí pozemek a má zákaz účastnit se jiných akcí. Prodal ale hodně kurev.

Internet je tak legrační, strašně rychle převezme mentalitu davu a začne pořádat hony na čarodějnice. Mrkněte na tohle, video se jmenuje "Ženština šlohne holčičce baseballový míček". "Co ta paní udělala té holčičce? Vzala ten míček, zatímco se ho Miranda snažil hodit té holčičce. Rovnou jí ho vzala." Vidíte? Proto by měli ženský zabít. Video samotný je celkem starý, je z roku 2011, ale až teď se stalo virálním se 6 miliony zhlédnutí a lidi z něj šílí.

Jasně, vypadá to špatně, cítíme se kvůli té holčičce špatně, hlavně když víme, že ten hráč Juan Miranda házel ten míček přímo těm dětem. Já si ale myslím, že se stalo přesně tohle. Myslím, že byla ta žena opilá a moc tomu nevěnovala pozornost, takže si neuvědomila, že krade míček dítěti. Nechce se mi věřit, že se zákeřně vydala ojebat osmiletou holčičku. Nevzala ten míček a neudělala: "A máš to, ty malá svině.

Tak se ukaž. A víš co ještě? Santa Claus neexistuje. A tvoji rodiče už se nikdy nedají dohromady." Je legrační se na to podívat z jinýho úhlu. Po celým světě hladoví jiný děti, jsou nucený do prostituce, aby uživily svoje rodiny, a lidi pak vidí tohle video a říkají: "Nepřestanu, dokud nebude tato zlodějka odevzdána do rukou spravedlnosti!" Je vtipný, jak je štve tohle...

a ještě očividně i Pokémoni. Ještě vám musím říct, vím, že vám to udělá radost, že jsem četl, jak stadion věnoval té holčičce jiný míček a ještě byl podepsaný. Já vím. To je všechno, lidi. Nezapomeňte mrknout na celé videa, odkazy jsou v popisku. Ještě jedna věc. Riley Rewind vyjde asi někdy v prosinci, datum zatím nemáme. Bude to první nebo druhý týden. Určitě se vám to bude líbit a už se těším, jak to budu propagovat. Jsem Ray William Johnson a několikrát se pod to podepisuji.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Tanzhuji pro vhás nhěmecký thánec. Je zajímavý, jak sytý... Sytý? Šťavnatý. To šťavnatý video je prostě... To video. To video je prostě výborný. Protože jsem naprostá troska!

Sráči! Proč se někdo nenaučil splachovat potom, co se vysere?! Sakra.

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ve 4:41 to vypadalo,jak kdyby parodoval Klause :D

190

Odpovědět

Čekal jsem, až se po titulkách objeví znova jeho samofacka a nebyl jsem zklamán. :D

192

Odpovědět

Jeho parodování vyžraných rozhořčených černošek je skvělé...ten ukazováček a vyvalené oči :D

201

Odpovědět

Jaktože tam nebylo: "You didn't look back, Richard Parker", to je nejlepší část :D

201

Odpovědět

Neví někdo podle čeho Ray vybírá videa nebo prostě jak mu nějaký poslat? Myslim, že zrodilo nedávno jedno české, které je jak stvořené pro Raye :D

192

Odpovědět

Mám právo sedět, Vy jste magoor, Dejte mi napít... :D

191

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758tohle je strašně o tom, že tomu člověk musí rozumět ... mám spíš něco na úrovni japonských bijáků :D

192

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758Dopravni podnik hleda talent :-D

192

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758No, pokud má W4S3K na mysli úroveň japonských úchyláren, pak by to mohlo být Hentai Corporation - Equilibristic Brides:

http://vimeo.com/76036988#

194

Odpovědět

diva map dot com, že? :D

191

Odpovědět

Super, jako vždy :D
"And Santa Claus ain't real!" :D

211

Odpovědět

Dneska trochu slabší...

1953

Odpovědět

Tvoje máma je slabší...

213

Odpovědět

Ty poslední dvě videa sem viděl už dříve, za pomocí fejsbuku :) (Přátelé to zrovna sdílely)

1918

Odpovědět

Sáfryš, brácha!! :/ Furt mi leze na ůčet...

1913

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758Nepsal si to tu už někdy, náhodou...? :)

190

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758Jo, aha! brácha :D

190

Odpovědět

Si změň heslo.

192

Odpovědět

MAZEC !

198

Odpovědět

Joo, malem bych zapomnel :D PRVNI !

1930

Odpovědět

+CoolAlienPeter9758jj.. Akurát že ja som slovák... Mimochodom, ako to že má tá b***a rovnaký nick ?

217